تقویم رومیزی اختصاصی

تاریخ از جمله مهم ترین ارکان در زندگی بشریت می باشد تمام برنامه ریزی های روزانه و هفتگی از طریق تقویم صورت می گیرد پس تقویم رومیزی از ابزار مفید برای هر شخصی می باشد . وقتی تقویم رومیزی با چاپ لوگوی خود به مخاطبتان هدیه می دهید همواره خود و برندتان را به مخاطب یادآور می شوید و این امر باعث حک شدن برندتان در ذهن مخاطب و استحکام رابطه ی کاری بین شرکت با مشتری خواهید شد.

تقویم رومیزی اختصاصی همانند سررسیدهای اختصاصی کاملا مطابق با سلیقه ی شخص می باشد . تقویم رومیزی 99 را دقیقا مطابق با سلیقه ی شخصی خود سفارش دهید و از این طریق تبلیغات ویژه ای داشته باشید.

در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 99 دقیقا تمام معیارهای شخصی را می توانید اجرایی نمایید .

معمولا می توان از دو طریق تبلیغات خود را بر روی تقویم رومیزی انجام دهید یا این که تبلیغ مورد نظر خود را بر روی بدنه ی تقویم رومیزی چاپ نمایید و یا این که از تبلیغات خود در صفحات داخلی استفاده نمایید. در مورد بدنه ی تقویم رومیزی می توانید از چاپ طلاکوب برای چاپ لوگو ، آدرس ، شماره تماس ، شماره سایت و… استفاده نمایید که ظاهری استثنایی به تقویم رومیزی خواهد داد علاوه بر این در مورد طراحی صفحات داخلی می توانید از عکس های محصولات شرکت ، دستگاه های مورد نظر ، فضای داخلی و خارجی شرکت یا فروشگاه و… استفاده نمایید .

جهت مشاهده ی شما عزیزان نمونه هایی از تقویم رومیزی های اختصاصی را در ذیل آوردیم .