سررسید اختصاصی

سررسیدهای اختصاصی همواره مورد توجه قرار گرفته اند زیرا سررسیدهای اختصاصی برخلاف سایر سررسیدها که عمومی می باشند کاملا مطابق با سلیقه ی شخص می باشد.

با سفارش سررسیدهای اختصاصی 98 می توانید جلد دلخواه ، قطع دلخواه ، لت داخلی دلخواه ، نوع طراحی روی جلد و صفحات داخلی دلخواه را انتخاب کنید .

در سال 98 با اهداء یک سررسید اختصاصی 98 به مخاطبانتان شرکت خود را در ذهن آنها هک می نمایید و باعث می شودید با هر بار نگاه کردن به این سررسید شرکت شما را در ذهن مخاطب تداعی شود.

سررسیدهای اختصاصی 98 اندکی از لحاظ قیمت بیشتر از سایر سررسیدها می باشند اما کاملا منطبق بر خواسته ی شما خواهند بود .

نکاتی که باید در سفارش سررسید اختصاصی 98 خود مد نظر داشته باشید :

در طراحی جلد سررسید اگر سررسید با جلد سلفونی مد نظر دارید سعی کنید از رنگ سازمانی و لوگو شرکت استفاده نمایید با این کار مخاطب به محض مشاهده ی این سررسید، شما و شرکتتان را به خاطر خواهد آورد  ، اگر سررسیدهایی با جلد چرم و ترمو با سلیقه ی شما متناسب بود می توانید از لوگوی شرکت خود برای جلد سررسید 98 خود استفاده نمایید که برای این کار میتوانید از پلاک های کوچک استفاده کنید و با روش حکاکی لیزر لوگوی خود را بر روی سررسید 98 چاپ نمایید و یا این که بر روی چرم از روش لیزر یا داغی برای چاپ لوگو استفاده نمایید.

در صورت تمایل می توانید از محصولات خود ، دستگاه های شرکت و… که متناسب با نوع کار خود می باشد استفاده نمایید .

در طراحی لت سررسید 98 خود نیز می توانید نوعی که متناسب با کار شما می باشد را انتخاب کنید که لت های داخلی نیز انواع مختلفی دارد و شامل روز شمار ، دو روز شمار ، هفته شمار می باشد .
با سفارش سررسیدهای اختصاصی 98 می توانید سایز دلخواه را نیز انتخاب کنید که سایز های سررسید شامل 1.8 ، رقعی ، اروپایی ، وزیری ، خشتی می باشد در انتخاب سایز نیز باید دقت لازم را داشته باشید تا بهترین نوع را انتخاب نمایید.