سررسید مدیریتی (ارگانایزر)

از دغدغه های همیشگی مدیران هر مجموعه ای برنامه ریزی و ابزار مناسب برای برنامه ریزی می باشد . ارگانایزر های تبلیغاتی یا همان سررسیدهای مدیریتی بهترین هدیه ای است که می توان به مدیران اعطا شود . صفحات داخلی این سررسید های مدیریتی به صورتی طراحی شده است که برای مدیران موفق مناسب می باشد و به گونه ای می باشد که به راحتی بتوانند برنامه ریزی روزانه و ماهانه ی خود را انجام دهند .

تفاوت سررسید های مدیریتی (ارگانایزر) با سررسید:

ارگانایزرهای تبلیغاتی همانند سایر سررسیدها هستند تنها وجه تمایز آنها نوع جلد و صحافی آن می باشد ، معمولا جنس جلد ارگانایزرها از جنس چرم و ترمو ، جیر می باشد و معمولا به صورت چهار تکه طراحی می شود که معمولا بر روی جلد بیرونی آن قفل ، گیره و … تعبیه می شود .

سررسیدهای مدیریتی هم از حیث صفحات داخلی بسیار مورد توجه قرار می گیرند و هم از حیث لوازم جانبی همچون خودکار و روان نویسی که به همراه دارند بسیار مورد توجه مدیران قرار می گیرند .

ارگانایزرهای تبلیغاتی مناسب ترین هدیه ی تبلیغاتی برای مدیران محسوب می شود . می توانید ارگانایزرهای تبلیغاتی را متناسب با کاربرد و استفاده ی آن انتخاب نمایید برخی از این ارگانایزرها شامل خودکار ، روان نویس ، جای مناسب برای پاوربانک و… می باشد .

چند نمونه از ارگانایزرها (سررسیدهای مدیریتی ):

  • ارگانایزرهای مدل کیفی یکی از انواع ارگانایز می باشد که شامل سه لت می باشد و نوع جنس جلد آن چرم و جیر می باشد که استحکام بالایی دارد و چاپ آن نیز بسیار ماندگارتر خواهد بود .
  • ارگانایزرهای زبانه دارد از انواع دیگری از ارگانایزرها می باشد که جلد آن همانند نوع کیفی سه لت می باشد با این تفاوت که با استفاده از زبانه ای درب آن بسته خواهد شد .

روش چاپ ارگانایزر(سررسیدهای مدیریتی ):

چاپ بر روی این ارگانایزرها با استفاده از روش های چاپی داغی و لیزر و… که دوام بسیاری دارد انجام می شود . با هدیه دادن این ارگانایزر به مخاطبان علاوه بر ماندگار ماندن در ذهن مخاطبانتان باعث تبلیغات بیشتر برند خود خواهید شد.

نمونه هایی از ارگانایزرها را در ذیل مشاهده می نماید .