انتخاب ساعت به عنوان هدایای تبلیغاتی یک انتخاب هوشمند است زیرا وقتی شما ساعتی با آرم و لوگوی تجاری خود به مخاطبان هدیه میدهید باعث میشوید تا با هر بار نگاه به ساعت شما و نام تجاریتان به آن شخص یادآور شوید ، علاوه بر این با هدیه دادن ساعت به عنوان هدایای تبلیغاتی در واقع شما با اقدامی هوشمندانه تبلیغات خود را در محیطی پربازدید فرستادید و باعث بیشتر دیده شدن نام تجاری خود خواهید شد.

در حالت کلی ساعت های تبلیغاتی به سه دسته ی ذیل تقسیم بندی میشود:

ساعت دیواری تبلیغاتی :

ساعت دیواری تبلیغاتی از جمله تبلیغات پرطرفدار میباشد.ساعت دیواری تبلیغاتی نیز یکی از انواع ساعت تبلیغاتی است و به سبب قرار گرفتن بر روی دیوار همانند بنر تبلیغاتی در محیط کوچک عمل میکند.

با چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی با لوگوی خود و هدیه دادن به مخاطبان خود باعث میشود نام تجاری شما بیش از پیش در معرض دید قرار گیرد.

ساعت دیواری های تبلیغاتی نقش و نگار از بهترین جنس و کیفیت برخوردار هستند و چاپ لوگوی شما نیز با استفاده از بهترین روش های چاپی با ثبات بالا و در رنگ و نوع دلخواه شما صورت میگیرد.

بدنه ی ساعت های تبلیغاتی نیز جنس های مختلفی دارد از جمله

  • ساعت تبلیغاتی با بدنه ی چوبی
  • ساعت تبلیغاتی با بدنه ی فلزی
  • ساعت تبلیغاتی با بدنه ی پلاستیکی

ساعت دیواری های موجود قابلیت چاپ سیلک و چاپ دیجیتال دارند.

گروه تبلیغاتی نقش و نگار با بهترین و با کیفیت ترین نوع چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی شما را در امر چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی دلخواهتان یاری میرساند.

ساعت رومیزیی تبلیغاتی :

ساعت رومیزی تبلیغاتی از آن حیث که روی میز کار قرار میگیرد محل خوبی برای تبلیغات می باشد. ساعت های رومیزی تبلیغاتی از تنوع شکل ، رنگ ، طرح  بالایی برخوردار هستند.

ساعت رومیزی تبلیغاتی نیز همانند یک بنر تبلیغاتی کوچک عمل میکند با این تفاوت که جامعه ی هدف در آن صورت کوچک تر مخاطبان یک بنر تبلیغاتی بزرگ است.

ساعت های رومیزی که در نقش و نگار چاپ می شود علاوه بر کاربردی که به عنوان ساعت دارد میتواند کاربردهای دیگر از جمله جای عکس ، جای لوازم تحریر ، جای کارت ویزیت و… داشته باشد ، با انتخاب بهترین ساعت رومیزی مطابق با سلیقه و کارآیی مورد نیاز می توانید تبلیغات خود را به بهترین نحو گسترش دهید.

ساعت رومیزی های چاپ شده در نقش و نگار از بالاترین کیفیت چاپ برخوردار است. چاپ ساعت رومیزی خود را به نقش و نگار بسپارید تا بهترین کیفیت هدایای تبلیغاتی را تجربه نمایید.

ساعت مچی تبلیغاتی :

امروزه زمان مهم ترین نقش را در زندگی انسان ها ایفا میکند ، شما با هدیه دادن یک ساعت با تبلیغات خود درواقع باعث می شوید مخاطب با هر بار نگاه به ساعت شما و مجموعه شما را در ذهن تداعی کند.

ساعت مچی از جمله مواردی است که هر شخص همواره از آن استفاده میکند با چاپ ساعت مچی با لوگوی خود باعث می شوید لوگوی شما همراه همیشگی مخاطب باشد.

ساعت مچی تبلیغاتی علاوه بر هدیه ای خاص و شیک از آنجا که در معرض دید مخاطب قرار میگیرد باعث میشود لوگو و نام تجاری شما در ذهن مخاطب حک شود.

ساعت مچی های چاپ شده در نقش و نگار از بهترین کیفیت بدنه ،  بند ، موتو ساعت و… برخوردار است و چاپ این نوع ساعت از بهترین کیفیت برخوردار است.

گروه تبلیغاتی نقش و نگار با طراحان متعهد و متخصص خود شما عزیزان را در امر چاپ ساعت مچی تبلیغاتی یاری می رساند.