چاپ بروشور

چاپ کاتالوگ
کاتالوگ
7 خرداد , 1397
چاپ فولدر
فولدر
7 خرداد , 1397
چاپ بروشور

از جمله قدیمی ترین شیوه های تبلیغاتی می توان به چاپ بروشور اشاره کرد ، چاپ بروشور از دیرباز در اجتماع رواج داشت و امروزه نیز بسیاری از اصناف از آن برای تبلیغات خود استفاده میکنند. چاپ بروشور از جمله روش های تبلیغاتی مقرون به صرفه است که با استفاده از آن میتوانید تبلیغات و به همان میزان فروش خود را افزایش دهید.

معمولا بوروشور حاوی اطلاعت مفید از جمله قیمت محصولات ، نوع جنس محصول ، تنوع رنگی محصول و… است ، تیراژ چاپ آن بالا است زیرا بین مخاطبان زیادی پخش می شود.

در حالت کلی اندازه ، سایز و وزن کاغذها طیف وسعی را شامل میشوند که بسته به نوع نیاز از آنها استفاده میکنند.

کاغذی که معمولا در بروشور استفاده میشود از کاغذهای گرم پایین است که علاوه بر مقرون به صرفه بودن برای شخص تبلیغ کننده برای مخاطبین نیز راحت و سبک است.

طراحی بروشور نیز باید به صورت تخصصی انجام شود تا تاثیر گذاری بیشتری در ذهن مخاطبین داشته باشد در ذیل به برخی از نکات طراحی بروشور اشاره می نماییم.

نکات طراحی بروشور:

  • خود را جای مخاطب قرار دهید .
  • اطلاعاتی که در بروشور ذکر می شود باید به ترتیب اهمیت باشد تا خواننده در یک نگاه کلی مزمون آن را درک کند.
  • از آوردن اطلاعات تخصصی در بروشور خودداری نماییید تا حد امکان اطلاعات را ساده و صریح بیان نمایید.
  • طرح بروشور نیز باید متوازن باشد این توازن به بسیاری از فاکتورهای بصری از جمله رنگ بروشور ، نوع فونت آن و طرح های استفاده شده در آن و … بستگی دارد.
  • یکی دیگر از عوامل مهم در طراحی بروشور انتخاب سایز کاغذ و اطلاعات متناسب بااندازه ی کاغذ است.

اهمیت بروشور در بازاریابی :

درواقع با چاپ و توزیع بوروشور نام تجاری ، زمینه ی فعالیت و محصولات خود را به دیگران معرفی می نمایید و این امر باعث بیشتر دیده شدن شما ، تجارتتان و به دنبال آن افزایش فروش شما خواهد شد.

گروه تبلیغاتی نقش و نگار به صورت تخصصی در زمینه ی  طراحی و چاپ بروشور فعالیت دارد و با داشتن طراحان متخصص و متعهد یاری رسان شما عزیزان در زمینه ی طراحی و چاپ بروشور می باشد.

طراحی و چاپ بوروشور حرفه ای و استاندارد را به متخصصان نقش و نگار بسپارید.