تقویم رومیزی

تقویم رومیزی در گروه هدایای تبلیغاتی است که در پایان هر سال طرفداران بسیاری دارد و اکثر شرکت ها و ارگان های دولتی و … برای هدیه دادن به مخاطبان خود استفاده می نمایند و از این طریق میتوان تبلیغات خود را به بهترین نحو گسترش داد.

امروزه در هر خانه و شرکتی روی هرکدام از میزها یک تقویم رومیزی قرار دارد که همواره در معرض دید عموم قرار دارد.

تقویم رومیزی بهترین هدیه تبلیغاتی برای افراد پرمشغله می باشد زیرا این افراد همواره در فکر برنامه ریزی و صرفه جویی در وقت خود هستند و همواره از هدیه هایی مثل تقویم رومیزی استقبال خواهند کرد .

گروه تبلیغاتی نقش و نگار تقویم رومیزی هایی را چاپ می نماید که امکان نوشتن روی آن وجود داشته باشد و این تقویم بسیار مناسب افرادی است که نیاز دارند برنامه روزانه خود را یادداشت نمایند.

چاپ تقویم رومیزی نیز همانند سایر تقویم ها هم به صورت اختصاصی و هم به صورت عمومی انجام می شود که تقویم رومیزی هایی با چاپ اختصاصی دقیقا مطابق سلیقه و طرح شما خواهد بود .

با هدیه دادن یک تقویم رومیزی به مخاطبتان نه تنها مخاطب خود بلکه افرادی که به محل کار مخطبتان مراجعه می نمایند نام شما را در ذهن تداعی نمایند و این امر باعث گسترش تبلیغات شما و بالطبع باعث افزایش فروشتان خواهد شد.

گروه تبلیغاتی نقش و نگار همواره بهترین پیشنهادات را در زمینه ی چاپ و تبلیغات به شما ارائه میدهد.

نکاتی برای چاپ تقویم رومیزی 99 را در ذیل برای اطلاعات شما قرار می دهید :

  • از شلوع شدن طرح تقویم رومیزی 99 خودداری کنید زیرا این شلوغی مانع دیده شدن برند شما خواهد شد . اطلاعات مختصری در طرح تقویم خود قرار دهید اگر شرکت شما خطوط تلفن زیادی دارد از درج همه ی این اطلاعات تماس خودداری کنید یا اگر آدرس محل شرکت یا دفتر شما طولانی است حدالامکان آن را خلاصه کنید .
  • اگر قصد دارید تقویم رومیزی 99 را به صورت اختصاصی چاپ کنید پیشنهاد میکنیم عکس هایی با کیفیت از محصولات ، فضای شرکت ، دفتر و محل کار خود تهیه کنید و در طرح صفحات داخلی تقویم رومیزی 99 خود از این عکس ها استفاده نمایید.
  • لوگوی خود را بر روی صفحات داخلی تقویم رومیزی 99 چاپ نمایید زیرا این صفحات همواره مورد توجه قرار می گیرند.
  • از تبلیغات بیش از حد بر روی تقویم رومیزی 99 خودداری کنید زیرا هیچ شخصی به قرار دادن یک تقویم رومیزی پر از تبلیغات بر روی میز کار خود تمایلی نخواهد داشت به عبارتی این تبلیغات اثر معکوس خواهند گذاشت .
  • بهترین مکان برای تبلیغ بر روی تقویم رومیزی 99 ، پایه ی تقویم می باشد و بهترین پیشنهاد ما چاپ طلا کوب و نقره کوب می باشد .