کیف تبلیغاتی

بادبزن تبلیغاتی
7 خرداد , 1397
ماگ تبلیغاتی
ماگ تبلیغاتی
3 تیر , 1397

محصولات موجود در زمینه کیف تبلیغاتی به سه بخش تقسیم می شوند :

کیف چرم طبیعی

کیف طرح چرم

کیف جیبی و پالتویی

کیف اداری چرم طبیعی :

کیف اداری چرم طبیعی از جمله هدایای تبلیغاتی است که طرفداران بسیاری دارد و اکثرا به عنوان هدیه به مدیران مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد.

چاپ کیف اداری چرم طبیعی از نوع چاپ لیزر و داغی می باشد که از کیفیت و دوام بالایی برخوردار است.

کیف اداری های چرم تبلیغاتی چاپ شده در نقش و نگار از تنوع بسیاری در رنگ و طرح برخوردار است که با هر سلیقه ای سازگار می باشد.

با چاپ کیف اداری چرم می توانید یک ابزار تبلیغاتی بادوام را به مخاطبان خود هدیه دهید ، این کیف اداری چرم همانند یکی بیلبورد تبلیغاتی عمل میکند علاوه اثر مثبت و ماندگاری در ذهن مخاطب باعث می شود نام تجاری و لوگوی شما در معرض دید عموم قرار گیرد و این امر باعث پیشرفت در امر تبلیغات و به دنبال آن پیشرفت در فروش شما خواهد شد.

گروه تبلیغاتی نقش و نگار ارائه دهنده ی کیف اداری های چرم تبلیغاتی با بهترین کیفیت چاپ می باشد.

کیف اداری طرح چرم :

کیف اداری طرح چرم تبلیغاتی از جمله مقرون به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی می باشد که علاوه بر ظاهر زیبا قیمت مناسبی نیز دارد.

کیف اداری طرح چرم تبلیغاتی یک انتخاب هوشمند در گروه وسیع هدایای تبلیغاتی می باشد.

چاپ کیف اداری طرح چرم با روش های چاپ داغی و لیزر صورت میگیرد که از ثبات و دوام بالایی برخوردار است.

با ارائه ی کیف اداری طرح چرم باعث اثر مثبت در ذهن مخاطب خود و همچنین در اذهان عمومی میشوید که این امر باعث پیشرفت تبلیغات و بالطبع باعث افزایش فروش خود می شوید.

چاپ کیف اداری طرح چرم با بهترین کیفیت در نقش و نگار صورت می گیرد ، چاپ کیف اداری طرح چرم خود را به نقش و نگار بسپارید تا بهترین کیف اداری طرح چرم را به شما ارائه دهیم.

کیف جیبی و کیف پالتویی :

کیف جیبی و کیف پالتویی از جمله ابزاری است که همگان از آن استفاده می نمایند پس از جمله قدرتمندترین ابزار تبلیغاتی محسوب می شود.

کیف جیبی و کیف پالتویی های تبلیغاتی از تنوع بالایی در رنگ و طرح برخوردارند و با هر سلیقه ای سازگار می باشند.

چاپ کیف جیبی و کیف پالتویی از روش های داغی ، سیلک و لیزر  صورت میگیرد که کیفیت بالایی دارند و تا زمانی که از این کیف جیبی یا کیف پالتویی استفاده می شود عبارت چاپ شده بر روی آن از بین نمی رود.

با ارائه ی کیف جیبی یا کیف پالتویی به عنوان هدایای تبلیغاتی و ارائه آن به مخاطبان خود باعث ماندگاری در ذهن مخاطبتان می شوید.

کیف جیبی و کیف پالتویی های چاپ شده در نقش و نگار از بهترین کیفیت برخوردارند و همچنین چاپ آن نیز از دوام بالایی برخوردار می باشد در واقع با استفاده از کیف جیبی و کیف پالتویی تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغات شما یک تبلیغ با دوام بالا ارائه میدهید که این امر باعث بیشتر دیده شدن نام تجاری و لوگوی شما خواهد شد.

چاپ کیف جیبی و کیف پالتویی خود را به نقش و نگار بسپارید تا بهترین هدیه تبلیغاتی را به شما عزیزان ارائه دهیم.