جاسوئیچی تبلیغاتی

فلاسک و لیوان تبلیغاتی
7 خرداد , 1397
ست هدیه
7 خرداد , 1397

جاسوئیچی و جاکارتی تبلیغاتی :

از جمله هدایای تبلیغاتی که از دیرباز مورد استفاده قرار گرفته است جاسوئیچی و جاکارتی تبلیغاتی استو از جمله کارآمدترین محصولات تبلیغاتی محسوب می شود.

جاسوئیچی و جاکارتی تبلیغاتی از جمله پرفروش ترین محصولات تبلیغاتی می باشد.

با چاپ لوگوی خود بر روی یک جاسوئیچی میتوانید یک وسیله ی ساده که دائما مورد استفاده هر شخصی قرار میگیرد را به یک ابزار تبلیغاتی تبدیل نمایید.

جاکارتی تبلیغاتی نیز از جمله ابزاری است که به طور مکرر و مداوم در معرض دید قرار دارد پس از این حیث می تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد.

پس با چاپ لوگوی خود بر روی یک جاکارتی و جاسوئیچی می توانید تبلیغات خود و پیروی آن فروش خود را افزایش دهید.

جاسوئیچی تبلیغاتی تولید شده در نقش و نگار شامل موارد ذیل می شود :

جاکارتی تبلیغاتی :

جاکارتی تبلیغاتی نیز یکی از ابزارهای تبلیغاتی ویژه است که از دیرباز مخاطبان بسیاری داشته است.

با چاپ جاکارتی تبلیغاتی که نام تجاری و لوگوی شما بر روی آن حک شده است نه تنها تاثیر مثبتی در ذهن مخاطب به جا میگذارد بلکه با تداوم استفاده باعث ثبات و ماندگاری در ذهن اذهان عمومی می شود.

جاکارتی تبلیغاتی نیز از جمله هدایای تبلیغاتی کاربردی و ارزان قیمت می باشد که با به کار گیری آن می توانید تبلیغات و بالطبع فروش خود را افزایش دهید.

جاکارتی تبلیغاتی با توجه به تنوع در رنگ و جنس از جمله بهترین هدایای تبلیغاتی می باشد.

چاپ جاکارتی های تبلیغاتی اکثرا از نوع چاپ داغی و لیزر می باشد که این نوع روش ها از جمله چاپ های با ماندگاری بالا هستند ، تا زمانی که از آن جاکارتی استفاده میشود نام تجاری و لوگوی شما بر روی آن محصول از بین نخواهد رفت.

جاسوئیچی چرمی تبلیغاتی :

جاسوئیچی چرم نیز از جمله ابزارهای تبلیغاتی می باشد که طرفداران بسیاری دارد.

چاپ جاسوئیچی چرم تبلیغاتی با استفاده از روش های چاپی همانند لیزر و داغی انجام می پذیرد ، کیفیت چاپ جاسوئیچی چرم چاپ شده در گروه تبلیغاتی نقش و نگار بسیار بالا می باشد و دوام خوبی نیز دارد.

با هدیه دادن یک جاسوئیچی چرم به مخاطب خود باعث می شوید با هر بار نگاه کردن به آن جاسوئیچی مجموعه شما را به یاد آورد و نام تجاری شما نیز از این طریق در ذهن مخاطبتان حک خواهد شد.

چاپ جاسوئیچی چرم تبلیغاتی خود را به گروه تبلیغاتی نقش و نگار بسپارید تا بهترین تبلیغات را با ما تجربه نمایید.

جاسوئیچی استیل :

جاسوئیچی از جمله ابزار قدرتمند در زمینه ی تبلیغات می باشد ، جاسوئیچی استیل تبلیغاتی نیز یکی از انواع جاسوئیچی های تبلیغاتی است.

با چاپ یک جاسوئیچی استیل لوگوی خود را همراه همیشگی مخاطب قرار دهید.

جاسوئیچی استیل تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی پرفروش و کاربردی است که همواره ما به مشتریان خود پیشنهاد می نماییم.

با هزینه ی اندکی که صرف تبلیغات از طریق چاپ جاسوئیچی استیل می نمایید می توانید فروش خود را دو چندان سازید.

چاپ جاسوئیچی استیل تبلیغاتی در گروه تبلیغاتی نقش و نگار با استفاده از بهترین روش های چاپی صورت می گیرد و از دوام بالایی برخوردار است و تا مادامی که مخاطب شما از این جاسوئیچی استفاده می نماید درواقع در حال تبلیغ شما و برند شما می باشد.

گروه تبلیغات نقش و نگار تا کنون در عرصه تبلیغات و محصولات چاپی سربلند بوده است و همواره با ارائه بهترین پیشنهادات در عرصه تبلیغات حامی همراهان و مشتریان همیشگی خود بوده است.

جاسوئیچی استیل – چرم تبلیغاتی :

از آن حیث که جاسوئیچی از جمله ابزار کاربردی می باشد و چندین بار در روز مورد استفاده قرار میگیرد با چاپ لوگوی خود بر روی جاسوئیچی باعث یادآوری نام مجموعه خود برای فرد و درنتیجه حک شدن نام مجموعه خود در ذهن او خواهید شد.

جاسوئیچی های استیل-چرم تولید شده در نقش و نگار از بهترین و با دوام ترین نوع چرم و استیل هستند و برای چاپ آن نیز از روش های چاپی با دوام بالا استفاده می شود.

معمولا از چاپ لیزر و داغی برای چاپ جاسوئیچی استیل-چرم استفاده می نمایند که دوام بسیار بالایی نیز دارد.

جاسوئیچی های استیل-چرم از کیفیت بالایی برخوردار است و این امر سبب می شود مدت زمانی که مخاطب از آن استفاده می نماید نیز افزایش یابد بالطبع تبلیغات شما از طریق این جاسوئیچی نیز مدت زمان طولانی تری در معرض دید قرار میگیرد.

چاپ جاسوئیچی استیل-چرم خود را به گروه تبلیغاتی نقش و نگار بسپارید تا حامی شما عزیزان در حوزه ی تبلیغات در خور مجموعه شما باشیم.