ماگ تبلیغاتی

کیف تبلیغاتی
7 خرداد , 1397
البسه تبلیغاتی
البسه تبلیغاتی
3 تیر , 1397
ماگ تبلیغاتی

ماگ و لیوان تبلیغاتی :

از جمله هدایای تبلیغاتی که با استقبال خوبی از مشتریان مواجه شد لیوان و ماگ تبلیغاتی بود.

لیوان و ماگ تبلیغاتی چاپ شده در نقش و نگار از کیفیت بالای چاپ برخوردار است ولیوان و ماگ مورد استفاده نیز از بهترین نوع لیوان و ماگ میباشد.

در حالت کلی لیوان های تبلیغاتی به سه دسته تقسیم بندی می شوند:

ماگ آرکوپال تبلیغاتی :

ماگ آرکوپال تبلیغاتی گزینه ای مناسب برای تبلیغات می باشد ، این نوع هدیه تبلیغاتی طرفداران زیادی دارد و این امر از عوامل زیر نشات می گیرد:

  • کیفیت بالا
  • ظاهر زیبا
  • قیمتی مناسب
  • نوع چاپ ایده آل

با چاپ لوگو و نام تجاری خود روی ماگ آرکوپال میتوانید یک ماگ آرکوپال را که در روز مورد استفاده مداوم قرار می گیرد را به یک هدیه تبلیغاتی خاص و شیک تبدیل نمایید.

از آنجا که ماگ آرکوپال مورد استفاده مداوم قرار میگیرد با چاپ لوگوی خود روی آن می توانید ماگ آرکوپال را به یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند تبدیل نمایید که با هر بار مشاهده آن مجموعه شما را در ذهن مخاطب تداعی می کند.

چاپ ماگ آرکوپال با استفاده از بهترین روش های چاپی صورت میگیرد و قدرت تثبیت بالایی دارد که تبلیغ شما هرگز در معرض خطر پاک شدن قرار نخواهد گرفت.

تبلیغات خود را به متخصصان نقش و نگار بسپارید تا بهترین هدیه تبلیغاتی با کیفیت ایده آل را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

ماگ سرامیکی :

ماگ سرامیکی در بین هدایای تبلیغاتی جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده است و در بین لیوان های تبلیغاتی از تنوع بالایی برخوردار است.

چاپ ماگ سرامیکی از دو روش انجام می پذیرد:

  • چاپ کوره
  • چاپ سابلیمیشن

چاپ سابلیمیشن محدودیت رنگی ندارد و میتوان دور تا دور لیوانرا رنگ کرد در صورتی که چاپ کوره ای محدودیت رنگی دارد و حدودا سه الی چهار رنگ میتواند استفاده شود.

از لیوان تبلیغاتی سرامیکی می توان در سازمان ها و اداره ها و … برای ایجاد نظم و هماهنگی بیشتر مجموعه استفاده کرد.

چاپ لیوان سرامیکی تبلیغاتی خود را به گروه تبلیغاتی نقش و نگار بسپارید تا شما را در امر تبلیغاتتان حمایت نماییم و یاری رسان شما در امر ارتقا فروشتان باشیم.

لیوان پلاستیکی تبلیغاتی :

از انواع هدایای تبلیغاتی می توان به لیوان پلاستیکی تبلیغاتی اشاره کرد این نوع لیوان های تبلیغاتی از استقبال خوبی برخوردار شده است و از جمله پرفروش ترین محصولات هدایای تبلیغاتی محسوب می شود.

با چاپ لوگوی خود روی لیوان پلاستیکی میتوانید یک لیوان پلاستیکی ساده را به وسیله تبلیغاتی ایده آل تبدیل نمایید و از این طریق تبلیغات و پیرو آن فروش خود را افزایش دهید.

لیوان پلاستیکی موجود در نقش و نگار از تنوع رنگ ، تنوع محصول ، تنوع ظاهر و… برخوردار است . نوع چاپ این لیوان های تبلیغاتی از نوع تامپو می باشد که قابلیت چاپ تا 6 رنگ را دارد .

این نوع لیوان پلاستیکی اغلب در همایش ها ، سمینار ها ، مجالس ، مدارس و… مورد استفاده قرار میگیرد.

چاپ لیوان پلاستیکی با لوگوی اختصاصی خود به متخصصان نقش و نگار بسپارید تا لیوان تبلیغاتی مطابق با استانداردها و معیار شما ارائه دهند.