تقویم دیواری

اگر بخواهیم از محصولات تبلیغاتی که از دیرباز در اجتماع رایج بودند اشاره نماییم تقویم دیواری بهترین مورد برای معرفی می باشند.

برنامه ریزی های هر شخص براساس تاریخ و زمان انجام می پذیرد پس هر شخص به یک تقویم دیواری نیاز دارد تا بتواند برنامه ریزی درستی داشته باشد.

پس با استفاده از تقویم ها به عنوان هدیه تبلیغاتی شما یک انتخاب هوشمندانه در گستره ی وسیعی از هدایای تبلیغاتی داشته اید و از این طریق به بهترین شکل به هدف تبلیغاتی خود رسیده اید.

با ارائه ی یک تقویم دیواری تبلیغاتی با نام و لوگوی خود به مخاطبانتان باعث می شوید با هر بار نگاه کردن به این تقویم شما و مجموعه شما را به یاد آورد و این امر باعث تداوم و ماندگاری نام مجموعه شما در ذهن مخاطبتان خواهد شد.

تقویم دیواری در دو نوع زیر موجود می باشد :

  • تقویم دیواری حصیری
  • تقویم دیواری گلاسه

تقویم دیواری حصیری دارای ظاهری شکیل می باشد و در طرح ها و انواع گوناگونی موجود می باشد که تقریبا مطابق با هر سلیقه ای می باشد.

تقویم دیواری گلاسه از جمله ارزان ترین نوع تقویم دیواری می باشد که علاوه بر قیمت مناسب آن از ظاهری زیبا برخوردار می باشد و طرفداران خاص خود را دارد.

چاپ تقویم دیواری به دو صورت چاپ عمومی و چاپ اختصاصی صورت می گیرد که چاپ اختصاصی تقویمی دقیقا مطابق سلیقه شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت اما در چاپ عمومی محدودیت هایی وجود دارد.

چاپ تقویم دیواری از طریق چاپ سیلک و چاپ افست انجام می شود که هر دو کیفیت مناسبی دارند.

گروه تبلیغاتی نقش و نگار با بهره گیری از طراحان خلاق و دستگاه های نوین در عرصه ی چاپ همواره بهترین محصول را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.