سررسید اختصاصی

چاپ سررسید اختصاصی

سررسیدهای اختصاصی همواره مورد توجه قرار گرفته اند زیرا سررسیدهای اختصاصی برخلاف سایر سررسیدها که عمومی می باشند کاملا مطابق با سلیقه ی شخص می باشد.

تفاوت سررسید اختصاصی با سایر سررسیدها :

با سفارش سررسیدهای اختصاصی 99 می توانید جلد دلخواه ، قطع دلخواه ، لت داخلی دلخواه ، نوع طراحی روی جلد و صفحات داخلی دلخواه را انتخاب کنید .

نقش سررسید اختصاصی در تبلیغات :

در سال 99 با اهداء یک سررسید اختصاصی 99 به مخاطبانتان شرکت خود را در ذهن آنها هک می نمایید و باعث می شوید با هر بار نگاه کردن به این سررسید شرکت شما را در ذهن مخاطب تداعی شود.

سررسیدهای اختصاصی 99 اندکی از لحاظ قیمت بیشتر از سایر سررسیدها می باشند اما کاملا منطبق بر خواسته ی شما خواهند بود .

نکاتی که باید در سفارش سررسید اختصاصی 99 خود مد نظر داشته باشید :

در طراحی جلد سررسید اگر سررسید با جلد سلفونی مد نظر دارید سعی کنید از رنگ سازمانی و لوگو شرکت استفاده نمایید با این کار مخاطب به محض مشاهده ی این سررسید، شما و شرکتتان را به خاطر خواهد آورد  ، اگر سررسیدهایی با جلد چرم و ترمو با سلیقه ی شما متناسب بود می توانید از لوگوی شرکت خود برای جلد سررسید 99 خود استفاده نمایید که برای این کار میتوانید از پلاک های کوچک استفاده کنید و با روش حکاکی لیزر لوگوی خود را بر روی سررسید 99 چاپ نمایید و یا این که بر روی چرم از روش لیزر یا داغی برای چاپ لوگو استفاده نمایید.

در صورت تمایل می توانید از محصولات خود ، دستگاه های شرکت و… که متناسب با نوع کار خود می باشد استفاده نمایید .

در طراحی لت سررسید 99 خود نیز می توانید نوعی که متناسب با کار شما می باشد را انتخاب کنید که لت های داخلی نیز انواع مختلفی دارد و شامل روز شمار ، دو روز شمار ، هفته شمار می باشد .

خرید سررسید اختصاصی از نقش و نگار

سررسید تبلیغاتی

سایزسررسید اختصاصی :

با سفارش سررسیدهای اختصاصی 99 می توانید سایز دلخواه را نیز انتخاب کنید که سایز های سررسید شامل موارد زیر می باشد در انتخاب سایز نیز باید دقت لازم را داشته باشید تا بهترین نوع را انتخاب نمایید.

  • 1.8
  • رقعی
  • اروپایی
  • وزیری
  • خشتی

سررسید اختصاصی تبلیغاتی نیز همچون تقویم رومیزی اختصاصی  از لحاظ چاپ با سررسید های تبلیغاتی دیگر اندکی تفاوت دارد و تمام این موارد باعث شده است تا مشتریان بتوانند سررسید دلخواه خود با تمام خصوصیات و ویژگی های مورد نظر را برای تبلیغات استفاده نمایند ، در قسمت فوق به چند مورد از مواردی که در سررسید اختصاصی رعایت می گردد اشاره شد اما در ادامه مطلب قصد داریم اطلاعاتی تخصصی تر پیرامون این هدیه تبلیغاتی ویژه ارائه دهیم.

چاپ سررسید اختصاصی ارزان در کرج

سررسید اختصاصی تبلیغاتی ارزان

چاپ اختصاصی سررسید تبلیغاتی در نقش و نگار 

به راستی چه چیزی باعث می شود مردم بیشتر جذب سررسید اختصاصی شوند ؟! این نوع سررسیدها نیز به نوعی هدیه تبلیغاتی هستند و اگر بخواهیم کلی بنگریم شاید بی شباهت به سررسیدهایی با چاپ عمومی نباشند پس چه عاملی باعث میشود تا این حد طرفدار دارد .

تقویم و سررسید تبلیغاتی هر دو در انتهای سال از پر فروش ترین محصولات تبلیغاتی هستند و گروه تبلیغاتی نقش و نگار به عنوان برترین مرکز چاپ در کرج توانسته است تا کنون در برطرف کردن احتیاجات مشتریان در موارد تبلیغات و چاپ سربلند باشد.

در چاپ سررسید تبلیغاتی از نوع اختصاصی بر خلاف چاپ عمومی تماما نظر و سلیقه مشتری در چاپ و طراحی دخیل است، مشتریان عزیز می توانند در چاپ سررسید اختصاصی طراحی صفحات داخلی ، فرمت صفحات داخلی ، ابعاد سررسید ،  نوع جلد ف نحوه چاپ و… را باتوجه به معیارهایی که در ذهن دارد انتخاب نماید و در تبلیغات خود از آن استفاده نماید .

هر شرکت و سفارش دهنده ای نوع خاصی از سفارشی سازی سررسید اختصاصی تبلیغاتی را بر می گزیند اگر بخواهیم از انواع روش های سفارشی سازی سررسید صحبت کنیم باید به موارد ذیل اشاره کنیم :

  • نشان دار کردن جلد سررسید
  • نشان دار کردن صفحات داخلی سررسید تبلیغاتی
  • نشان دار کردن آستر بدرقه سررسید تبلیغاتی
  • تغییر لت داخلی
چاپ سررسید تبلیغاتی 99 در کرج

سررسید تبلیغاتی 99

نشان دار کردن جلد سررسید اختصاصی :

منظور از نشان دار کردن جلد سررسید تبلیغاتی چیست ؟ در مورد سررسید تبلیغاتی هایی که به در فرم های عمومی هستند جلد قابلیت چاپ دارد اما تنها یک لوگو بر روی جلد سررسید تبلیغاتی حک می شود در مورد سررسید اختصاصی قضیه شکل دیگری به خود می گیرد در این موارد چاپ جلد سررسید با استفاده از روش های مختلف چاپی انجام میشود شاید بهتر باشید اینگونه بیان کنیم که جلد سررسید اختصاصی بنا به انتخاب مشتری با روش چاپی که مشتری آن را انتخاب می کند چاپ می شود .

از انواع روش های چاپی که سفارش دهنده می تواند در جلد سررسید تبلیغاتی خود از آن استفاده نماید می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

لیزر :

چاپ لیزر یکی از مرسوم ترین انواع چاپ جلد سررسید است و به جهت تغییر رنگی که پس از لیزر روی جلد سررسید ظاهر می شود طرفداران بسیاری دارد و معمولا اکثر مواقع از چاپ لیزر بر روی سررسید های چرم و ترمو استفاده می شود زیرا در این موارد تغییر رنگ و حالت فرو رفتگی به جذابیت و ظاهر زیبای سررسید می افزاید.

پلاک فلزی :

یکی دیگر از مرسوم ترین روش هایی که در مورد چاپ سررسید استفاده می شود پلاک فلزی است که البته این روش برای تمامی جلدهای سرسید تبلیغاتی کاربرد ندارد به عنوان مثال اگر در چاپ سررسید جیر از پلاک فلزی استفاده شود پرزهایی که روی سطح جلد هستند مانع از ثابت ماندن پلاک بر روی سررسید میشود البته در صورت درخواست مشتریان  از این مورد بر روی سررسید جیر نیز استفاده می شود اما از آنجا که گروه تبلیغاتی نقش و نگار خود را در قبال امور تبلیغات مراجعین مسئول می داند قبل از سفارش تمامی جوانب را برای سفارش دهندگان به صورت واضح روشن میسازد تا آنها بتوانند با دید گسترده تری به انتخاب محصول تبلیغاتی خود بپردازند، برخلاف جلد جیر که پلاک فلزی بر روی آن ماندگاری کمی دارد سررسید اختصاصی هایی با جلد چرم و ترمو علاوه بر ماندگاری وثبات پلاک فلزی ظاهری دو چندان زیبا تر پیدا می کنند.

چاپ داغی :

یکی از روش هایی که گاها در مورد چاپ سررسید اختصاصی از آن استفاده می شود چاپ داغی است که این مورد نیز برای تمام جلدهای تبلیغاتی مناسب نیستند و اغلب در مورد سررسید چرم و ترمو امکان پذیر می باشد .

چاپ طلاکوب و نقره کوب :

چاپ طلا کوب و نقره کوب در مورد تقویم های تبلیغاتی نیز نیز امکان پذیر بودند از این نوع چاپ در مورد سررسید اختصاصی نیز استفاده می شود ، چاپ طلا کوب و نقره کوب بر روی جلدهایی که زمینه ای تیر دارند دو چندان جذاب تر خواهد بود.

چاپ سیلک :

چاپ سیلک از ساده ترین چاپ هایی است که برای جلد سررسید اختصاصی استفاده می شود و البته این سادگی به خودی خود جذابیت بسزایی دارد و این نوع چاپ نیز گاها برای چاپ جلد سررسید اختصاصی استفاده می شود.

چاپ لت گلاسه در صفحات داخلی سررسید تبلیغاتی :

گاهی اوقات مشتریان و سفارش دهندگان سررسید اختصاصی قصد دارند عکس به خصوص یا صفحه ای که دارای اطلاعات به خصوصی است را به شکل متفاوت تری چاپ نمایند در این مواقع استفاده از لت گلاسه را به آنها پیشنهاد می دهیم ، لت گلاسه همان صفحه داخلی سررسید است که به صورت 4 رنگ چاپ شده است و اغلب در برگه ابتدایی سررسید مورد استفاده قرار می گیرد البته جایگاه یا تعداد این لت بنا به خواست مشتریان می تواند متفاوت باشد و در ابتدا ، انتها و اواسط سررسید اختصاصی قرار گیرد.

نشاندار کردن صفحات داخلی سررسید اختصاصی :

تمام سفارش دهندگان سررسید قصد دارند بیش از پیش برند خود را در معرض دید قرار دهند و یکی از پیشنهادات همیشگی نقش و نگار به این دسته از مشتریان نشان دار کردن صفحات داخلی سررسید تبلیغاتی است برای این منظور لوگو در تمام صفحات سررسید چاپ می شود. وقتی صفحات داخلی سالنامه اختصاصی نشان دار می گردد توجه بیشتری را بخود جلب می نماید و در هر صفحه مخاطر را به یاد شما می اندازد.

سررسید اختصاصی با کیفیت

فروش سررسید تبلیغاتی 99

انواع روش هایی که می توان با استفاده از آن لوگو را در صفحات داخلی درج کرد

معمولا لوگو به دو صورت در لت های داخلی سالنامه اختصاصی چاپ می شود درج لوگو با یک الی چهار رنگ ( بسته به سلیقه و انتخاب مشتری ) در انتها یا ابتدای صفحه که معمولا مورد استفاده شرکت ها قرار می گیرد و ظاهری زیبا به صفحات داخلی اعطا می کنند و نوع دیگر چاپ ترام لوگو در این مورد لوگو به صورت کاملا بزرگ در صفحه چاپ می شود و به نوعی پس زمینه صفحه قرار می گیرد.

نشان دار کردن آستر بدرقه :

یکی دیگر از روش هایی که در سفارشی سازی سررسید تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد نشان دار کردن آستر بدرقه است ، شاید برای شما که به تازگی قصد سفارش سررسید را دارید و هنوز با اصطلاحات آن آشنایی کامل ندارید مواجه شدن با این واژه برایتان تعجب بر انگیز باشد ، منظور از آستر بدرقه همان دو صفحه ابتدایی و انتهایی سررسید تبلیغاتی است که معمولا در سررسید هایی که با فرم عمومی چاپ می شود سفید می ماند اما در فرم اختصاصی فرد قادر خواهد بود بر روی آستر بدرقه سالنامه اختصاصی خود لوگو ، آدرس سایت و… را چاپ نماید .

در مورد چاپ آستر بدرقه همانند صفحات داخلی روش های مختلفی وجود دارد که فرد می تواند بر اساس نیاز خود یکی از آن را برگزیند استفاده از برگه های گلاسه یا تحریر با چاپ یک تا چهار رنگ ، چاپ فانتزی آستر بدرقه ، استفاده از چاپ طلا کوب و نقره کوب در چاپ آستر بدرقه و… مشتریان باتوجه به سلیقه خود می توانند هر یک از روش های چاپی را انتهاب نمایند.

روبان اختصاصی در سالنامه اختصاصی :

در سرسید تبلیغاتی که در فرم عمومی قرار دارند روبان وسط سررسید بدون چاپ است اما در مورد سررسید اختصاصی این روبان نیز می تواند چاپ شود و به نوعی معرف شرکت و کسب و کار شما باشد.

با استفاده از روش های فوق می توانید یک سررسید اختصاصی با بهترین کیفیت را چاپ نمایید و در اختیاز مخاطبانتان قرار دهید و از طریق تبلیغاتی ویژه فروش خود را دو چندان سازید.

[galleryimg ids=”4785,4786,4787,4788,4789,4790″]