چاپ سررسید 1401

سررسید 1401 بهترین هدیه تبلیغاتی در سال 1401

سررسید 1401 | سررسید تبلیغاتی | چاپ سررسید 1401

سررسید 1401 از بهترین هدایای تبلیغاتی است که میتواند بهترین راهکار برای مشتریان بالقوه باشد. در واقع شما با ارائه یک هدیه تبلیغاتی ساده همچون سررسید 1401 میتوانید توجه بسیاری ازمشتریان را به برند خود جلب نموده و از این طریق به روابطی استوار و پایدار ادامه دهید. باتوجه به آن که امروزه هدایای تبلیغاتی وسعت بسیاری یافته اند و انتخاب هدایای تبلیغاتی منایب چندان کار راحتی نیست قطعا شما عزیزان نیز هنگام خرید و انتخاب سررسید 1401 دچار شک و تردید خواهید شد. بعضا مشاهده شده است مشتریان بدو ورود و هنگام مواجه شدن با انواع هدایای تبلیغاتی دچار سردرگمی شده و نمیدانند بهترین انتخاب چیست و چه نوع هدیه تبلیغاتی میتواند آنها را در امر جذب مشتریان بیشتر و ایجاد روابطی پایا سوق دهد.

گروه تبلیغاتی نقش و نگار به عنوان بهترین مرکز تبلیغات و چاپ در کرج باتوجه به سابقه ای که در عرصه چاپ و تبلیغات دارد قصد دارد با نیاز سنجی مخاطبان و مشتریان آنها را در امر انتخاب صحیح هدایت نماید. به همین جهت کارشناسان این مرکز تبلیغات و چاپ در کرج جهت تسهیل انتخاب هدایای تبلیغاتی تصمیم به ارائه یک مقاله تخصصی در رابطه با انتخاب سررسید 1401 به عنوان بهترین و مقرون به صرفه ترین هدیه تبلیغاتی 1401 گرفت. اگر شما نیز در انتخاب سررسید 1401 دچار تردید هستید توصیه میکنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

سررسید 1401 تبلیغاتی چیست

سررسید تبلیغاتی چیست ؟

سررسید تبلیغاتی یکی از برترین انواع هدایای تبلیغاتی است که همه ساله مورد استقبال عظیم از سمت مشتریان نقش و نگار قرار میگیرد. همه ما تا حدودی با سررسید تبلیغاتی آشنایی داریم و حتی برای یکبار هم که شده در طول روز از آن استفاده کرده و یا هنگام استفاده دیگران آن را مشاهده میکنیم.

در واقع سررسید تبلیغاتی میتواند دستیار خوبی برای هر شخص باشد که به راحتی قابلیت نگارش برنامه های روزانه و شخصی را برای فرد فراهم آورده و از این طریق به محقق شدن اهداف شخصی کمک شایانی میکند. به صورت کلی یک سررسید تبلیغاتی از چند بخش کلی همانند سایر سالنامه ها و سررسید ها تشکیل شده است.

 • جلد
 • صحافی
 • صفحات داخلی

هر یک از این موارد تشکیل دهنده یک سررسید میباشد و برای انجام فرآیند تبلیغات نیز از آن استفاده میشود. هر یک از این موارد میتواند در جذابیت سررسید تبلیغاتی شما تاثیرگذار باشد. هر سه مورد یاد شده در قسمت فوق میتواند تا حد بسیاری در بهبود عملکرد یک سررسید تبلیغاتی در امر تبلیغات یاری رسان هر برند باشد. میزان تبلیغات در هر سررسید 1401 بسته به درخواست مشتریان میباشد. در ادامه در رابطه با میزان تبلیغات که به چگونگی انجام چاپ سررسید 1401 بستگی دارد توضیحات تخصصی تری ارائه خواهیم داد.

اولین گامی که نیاز است برای سفارش سررسید تبلیغاتی بردارید انتخاب سررسید است. شما در درجه اول باید سررسید تبلیغاتی را از لحاظ ظاهر انتخاب نمایید. ظاهر این هدیه تبلیغاتی میتواند تاثیرات بسیاری در مخاطب شما داشته باشد. هرچقدر میزان جذابیت ظاهری آن بیشتر باشد مخاطبان نسبت به دریافت آن شوق بیشتری نشان داده و از این هدیه تبلیغاتیاستقبال بیشتری مینمایند. گذشته از این مورد ظاهر سررسید 1401 میتواند در میزان نگهداری آن نیز تاثیرگذار باشد. در واقع هرچقدر میزان جذابیت ظاهری یک سررسید تبلیغاتی بیشتر باشد فرد هدیه گیرنده در حفظ و نگهداری آن تلاش بیشتری خواهد داشت. البته نگهداری ومراقبت از این هدیه تبلیغاتی در گروی عوامل بسیاری میباشد که ظاهر زیبای آن میتواند مهم ترین المان در مراقبت از این هدیه تبلیغاتی باشد.

سررسید 1401 با تنوع محصول بی نظیر

گام دیگر انتخاب نحوه چاپ است. فراموش نکنید سررسید 1401 به واسطه نحوه چاپی که دارد از حیث تبلیغات مورد سنجش قرار میگیرد. در واقع اگر هیچ نام نشانی از فرد یا برند هدیه دهنده وجود نداشته باشد هیچ یک از مشتریان بالقوه قادر به بخاطر سپردن آن برند نخواهند بود. به صورت کلی چاپ هر سررسید تبلیغاتی به دو صورت چاپ اختصاصی و چاپ عمومی انجام میشود. همانطور که از نام آن مشخص است چاپ اختصاصی دقیقا جزء به جزء سررسید تبلیغاتی بنا به درخواست مشتریان قابل چاپ میباشد. در این نوع چاپ مشتریان میتوانند در صورت نیاز از چاپ صفحات داخلی استفاده نمایند و از لوگو، شماره تماس، نام برند و… در چاپ صفحات داخلی، روی جلد، صفحه آستر و… استفاده نمایند. اما در چاپ سررسید 1401 به صورت عمومی محدودیت هایی وجود دارد. در واقع در این نوع چاپ به جهت آن که از شیت های عمومی استفاده میشود سررسید ها به صورت عمومی با ظاهر یکسان با صفحات داخلی و جلدهایی یکسان تولید شده و در نهایت فرآیند چاپ اعم از چاپ لوگو، چاپ نام برند، شماره تماس، آدرس سایت و… تنها بر روی جلد سررسید انجام میشود.

انتخاب هر یک از انواع چاپ سررسید 1401 به عهده مشتریان میباشد. البته کارشناسان و مشاوران گروه تبلیغاتی نقش و نگار تمامی مشاوره های لازم در خصوص تفاوت ها، معایت و مزایای هر یک از این دو روش چاپی را پیش از ثبت سفارش به مشتریان ارائه میدهند و اتاق فکر مجموعه بهترین روش را به هر مشتری باتوجه به شرایطی که دارد ارائه میدهد.

در واقع انجام فرآیند چاپ و انتخاب بهترین نوع چاپ مهم ترین مرحله در سفارش یک سررسید 1401 میباشد که تاثیرات بسیاری در نحوه تاثیرگذاری این هدیه تبلیغاتی منحصر به فرد بر جامعه هدف دارد. با انتخاب بهترین روش چاپی میتوانید با استفاده از یک سررسید تبلیغاتی ساده تبلیغات خود را به نحوی گسترش دهید که مشتریان بالقوه بیشتری را به سمت کسب و کار خود سوق دهید.

گام سومی که پیش روی شما قرار دارد انتخاب صحافی برای سررسید است. فراموش نکنید صحافی صحیح مهم ترین نقش را در استحکام برگه ها و صفحات داخلی و اتصال آن به جلد را دارد. با انتخاب روش صحافی مناسب میتوانید تضمین استفاده یکساله از سررسید را برآورد سازید. نکته ای که در خصوص صحافی و انتخاب آن وجود دارد نوع اختصاصی و عمومی است. همانطور که در قسمت فوق به این موضوع اشاره شد اگر نوع سررسید 1401 اختصاصی باشد شما قادر به تغییراتی از قبیل نوع صحافی خواهید بود. زیرا یک نوع مشخص از سررسید به صورت اختصاصی در تیراژهای بالا برای شما اختصاصی سازی خواهد شد. اما اگر نوع انتخابی شما شیت های عمومی باشد باید بگوییم متاسفانه قدرت انتخابی از بابت نحوه صحافی نخواهید داشت و تنها مجاز به انتخاب نوع مشخصی از سررسید خواهید بود. نقش و نگار به شما این نوید را میدهد که حتی اگر تصمیم به انتخاب فرمت عمومی را گرفتید به هیچ عنوان نگرانی از بابت صحافی نداشته باشید. زیرا صحافی سررسید 1401 با استفاده از مواد و دستگاه های نوین و درجه یک میباشد که این عامل تضمین کننده کیفیت این هدیه تبلیغاتی میباشد.

تا به اینجای کار فرآیند سفارش این هدیه تبلیغاتی تکمیل میشود و مرحله بعد نحوه توزیع آن است. شما عزیزانی که قصد ارائه هدیه تبلیغاتی باارزشی همچون سررسید تبلیغاتی را دارید باید از مشتریان خود آگاهی کامل داشته باشید. عموما پیشنهاد ما به شرکت های بزرگ استفاده از سررسید تبلیغاتی، ست هدیه تبلیغاتی، تقویم تبلیغاتی برای جلب توجه مشتریان بالقوه و حفظ روابطی پایدارتر با مشتریان دائمی میباشد. پس برای محقق شدن تبلیغاتی مثمر ثمر از طریق سررسید 1401 باید شناخت کامل و کافی از لیست مشتریان خودداشته باشید و از این طریق به توزیع صحیح دست خواهید یافت و نتیجه دلخواه خود را از تبلیغات اخذ خواهید کرد.

سررسید 1401

سررسید 1401 مناسب برای چه افرادی است

مهم ترین سوالی که در مورد سررسید 1401 وجود دارد این است که آیا سررسید گزینه مناسبی برای توسعه کسب و کار از طریق تبلیغات میباشد؟ تقریبا تمام افرادی که به دنبال گسترش کسب و کار خود از طریق تبلیغات هستند همواره به این موضوع می اندیشند که آیا انتخاب سررسید بهترین انتخاب است و از طریق این هدیه تبلیغاتی میتوانند توجه بسیاری از مخاطبان را به برند خود جلب نمایند. در این قسمت به این موضوع به صورت کامل خواهیم پرداخت.

یکی از مواردی که شما را در امر انتخاب صحیح یاری مینماید شناخت جامعه هدف میباشد. در واقع شما به عنوان یک فرد صاحب کسب و کار که قصد ارتقاء و بهبود سطح شغلی خود و برندتان را دارید در درجه نخست باید به این موضوع واقف باشید که جامعه هدف شما متشکل از چه افرادی با چه جایگاه اجتماعی میباشد. به محض آگاهی از این مورد به راحتی میتوانید هدیه تبلیغاتی مناسب برای تبلیغات خود را برگزینید.

به عنوان مثال اگر جامعه هدف شما متشکل از افراد  پرمشغله هستند قطعا انتخاب سررسید 1401 میتواند بهترین هدیه تبلیغاتی باشد. زیرا این افراد با استفاده از این هدیه تبلیغتی میتوانند بسیاری از برنامه ریزی های کاری و زندگی شخصی خود را انجام دهند و از این طریق به اهداف شخصی خود دست یابند. پس انتخاب یک سررسید تبلیغاتی میتواند بهترین و کاربردی ترین هدیه باشد. مورد دیگر میزان تثبیت برند در ذهن مخاطبان میباشد. به جهت استفاده طولانی مدت از سررسید میزان ثبات در ذهن مخاطب افزایش خواهد یافت. پس توصیه ما به شما شناخت کامل از جامعه هدف است که در پی آن تبلیغات موثر ارائه خواهد شد. پس از اطمینان و آگاهی از جامعه هدف میتوان به نتیجه گیری مثبتی در رابطه با انتخاب هدایای تبلیغاتی انجام داد. عموما سررسید 1401 پیشنهاد ما برای افرادی است که جامعه هدف آنها متشکل از مدیران، کارمندان و تمام افرادی باشد که مشغله زیادی دارند. در واقع سررسید 1401 این امکان را برای افراد فراهم می آورد که برنامه ریزی صحیح داشته باشند و طبیعی است افراد با مشغله زیاد برای انجام تمامی امور روزمره خود نیاز مند برنامه ریزی دقیق خواهند بود. پس اگر شما نیز دارای جامعه هدفی هستید که متشکل از افراد پر مشغله میباشد میتوانید سررسید تبلیغاتی را به عنوان بهترین هدیه تبلیغاتی انتخاب نمایید.

معیارهای سنجش کیفیت سررسید 1401 تبلیغاتی
معیارهای سنجش کیفیت سررسید تبلیغاتی

موضوع دیگری که مطرح میگردد سنجش کیفیت هدایای تبلیغاتی است. خصوصا در مورد هدایای تبلیغاتی که به صورت طولانی مدت مورد استفاده قرار میگیرند این مورد صادق است. باتوجه به آن که سررسید تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی است که برای طولانی مدت مورد استفاده قرار می گیرد اگر از لحاظ  کیفیت سطح پایینی داشته باشد قطعا مورد استفاده قرار نخواهد گرفت و طبیعتا میزان تاثیرگذاری تبلیغاتی نیز بسیار افت خواهد کرد.

حال که ارتباط میان میزان کیفیت و تاثیرگذاری هدایای تبلیغاتی به وضوح مشخص شد میتوان به موارد تاثیرگذار در کیفیت سررسید 1401 میشود اشاره کرد. به صورت کلی عوامل بسیاری در این کیفیت تاثیرگذار است که در این قسمت به برخی از مهم ترین این موارد اشاره خواهیم کرد.

 • نوع جلد
 • صفحات داخلی
 • نوع صحافی
 • نوع چاپ

هر یک از موارد فوق به صورت تفکیک شده در قسمت های بعد تشریح شده است و با مطالعه هر قسمت میتوانید معیارهای مورد نیاز جهت سنجش هر مورد را تشخیص داده و به راحتی بهترین نوع سررسید را جهت تبلیغات خود انتخاب نمایید.

جلد سررسید 1401 یکی از تاثیرگذارترین المان ها در کیفیت سررسید

نوع جلد

جلد در سررسید تبلیغاتی یکی از مهم ترین المان ها و تاثیرگذار ترین المان ها در کیفیت سررسید تبلیغاتی میباشد. شما با استفاده از سررسید هایی با جلد های مستحکم میتوانید بهترین نتیجه را از تبلیغات خود دریافت نمایید. در واقع نوع جلد میتواند به صورت مستقیم تبلیغات شما را تحت تاثیر قرار دهد. اما دلایل تاکید ما بر اهمیت انتخاب جلد سررسید 1401 چیست؟

مهم ترین عامل ظاهر است. جلد سررسید بیشترین تاثیر را در ظاهر سرسید شما دارد در واقع بدون داشتن یک جلد جذاب و با کیفیت نمیتوانید یک سررسید حرفه ای تبلیغاتی را به مخاطبان و جامعه هدفتان ارائه دهید. موضوع دیگر مورد حائز اهمیت انتخاب نوع چاپ است. جلد سررسید تبلیغاتی مهم ترین تاثیر را در انتخاب نوع چاپ دارد. به عنوان مثال اگر شما سررسید با جلد سلفونی را برای تبلیغات خود مد نظر داشته باشید مجبور به انتخاب نوع خاصی از چاپ خواهید بود. زیرا جلد سلفونی به جهت شرایط و جنس کاغذ و روکش استفاده شده تنها قابلیت استفاده از نوع خاصی از چاپ را دارد. اگر سررسید انتخابی شما از نوع سلفونی باشد تنها قادر به استفاده از چاپ افست خواهید بود. در نقطه مقابل سررسید های جلد چرمی قرار دارد. برای این نوع سررسید تنه قادر به استفاده از نوع مشخصی از چاپ خواهید بود. نوع چاپ نیز یکی از تاثیرگذارترین عوامل در ظاهر زیبای جلد سررسید است.  به همین ترتیب میتوان گفت مهم ترین موردی که همواره باید به آن توجه گردد این است که نوع چاپ باید به درستی انتخاب گردد و این موضوع بسیار قابل اهمیت میباشد که به صورت مستقیم در ظاهر جلد سررسید تاثیر گذار میباشد.

صفحات داخلی

دومین المان تاثیرگذار در سنجش کیفیت سررسید 1401 توجه به صفحات داخلی میباشد. در واقع شاید بتوان گفت صفحات داخلی از اصلی ترین مواردی است که میتواند در کیفیت یک سررسید تبلیغاتی تاثیر گذار باشد و توجه به آن از اصلی ترین موارد است. مواردی که در صفحات داخلی باید به آن توجه گردد گراماژ کاغذ، جنس کاغذ، رنگ کاغذ، چیدمان داخلی صفحات و… میباشد. در واقع شما باید به این موضوع واقف باشید که یک صفحه داخلی چه شرایطی دارد و به چه عواملی باید توجه گردد. به این ترتیب قطهعا میتوانید سنجش درستی از صفحات داخلی و به تبع آن سنجش درستی از کیفیت یک سررسید تبلیغاتی داشته باشید.

نوع صحافی سررسید 1401

نوع صحافی

یکی دیگر از عواملی که بسیار مهم و حائز اهمیت میباشد نوع صحافی است. در واقع صحافی از مهم ترین عواملی است که در صورت عدم توجه به آن به صورت مستقیم نتیجه را در کیفیت سررسید 1401 مشاهده خواهید کرد. هرچقدر میزان دقت در انتخاب نوع صحافی بیشتر باشد قطعا نتیجه بهتری اخذ خواهد شد. امروزه باتوجه به پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی شاهد آن بودیم روش های صحافی متنوعی روی کار آمده است که هر یک به نحوی باعث بهبود کیفیت سررسید تبلیغاتی میشود. اگر بخواهیم به برخی از رایج ترین انواع صحافی اشاره نماییم باید از صحافی دوخت، چسب گرم، فنری و… یاد کنیم. هر یک از این موارد در نوع سررسید های منحصر به فردی مورد استفاده قرار میگیرد. به عنوان مثال در سررسید 1401 کهتعداد صفحات داخلی زیادی دارد و یا گراماژ صفحات داخلی زیاد است به هیچ عنوان نمیتوان از صحافی فنری استفاده کرد. زیرا صحافی فنری به خودی خود دارای وزن بالایی است و در صورتی که تعداد صفحات و یا گراماژ صفحات داخلی نیز زیاد باشد از صحافی فنری استفاده شود وزن سررسید افزایش خواهد یافت و این افزایش وزن به نوعی از معایب سررسید تبلیغاتی به شمار میرود.

نوع چاپ

به صورت کلی چاپ در تمامی هدایای تبلیغاتی نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری دارد. در واقع هرچقدر که میزان محصول و هدایای تبلیغاتی که شما به جامعه هدفتان ارائه میدهید با کیفیت باشد اما فرآیند چاپ آن به درستی انجام نشده باشد تبلیغات نتیجه مثبتی برایتان خواهد داشت وتمامی هزینه های ناشی از آن بیهوده به شمار میرود. در واقع شما قصد تثبیت برند خود در ذهن جامعه هدف از طریق ارائه یک هدیه تبلیغاتی با کیفیت را دارید پس طبیعی است اگر فرآیند چاپ به درستی صورت نگیرد تبلیغات دچار مشکل میگردد.

دلایل برتری سررسید 1401

دلایل برتری سررسید 1401

هرگاه صحبت از انتخاب بر میان باشد ما باید به دنبال برتری باشیم. در واقع آگاهی از برتری های دو یا چند محصول متفاوت میتواند ما را در انتخاب آسان و سریع یاری نماید. در مورد انتخاب سررسید 1401 از میان هزاران هدایای تبلیغاتی مختلف نیز ما باید به دنبال برتری های این محصول نسبت به سایر محصولات تبلیغاتی باشیم. در یک کلام میتوان گفت به صورت کلی تقویم و سررسید تبلیغاتی در زمره بهترین هدایای تبلیغاتی قرار دارند که همه ساله به عنوان پر فروش ترین محصولات معرفی میشوند.

اگر بخواهیم به صورت کلی به دلایل این برتری بپردازیم مجبور به بررسی دقیق خواهیم بود. مطابق با پیشبینی های صورت گرفته سررسید 1401 نیز در انتهای سال بسیار مورد توجه مشتریان قرار خواهد گرفت. این محبوبیت باتوجه به دلایل برتری این هدیه تبلیغاتی قابل توجیه میباشد که در ادامه به آن میپردازیم.  

 • هدیه کاربردی
 • جذابیت ظاهری
 • طول عمر بالا
 • آسیب پذیری کم
 • هدیه ای با دو کاربرد مجزا

هر یک از موارد زیر به صورت تفکیک شده در قسمت زیر آمده است و با استفاده از آن میتوانید نسبت به انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی اقدام نمایید و از این طریق تبلیغات خود را بهبود بخشید و منجر به رونق کسب و کارتان گردید.

سررسید 1401 بهترین هدیه تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی کاربردی

یکی از مهم ترین عوملی که در بحث تبلیغات مطرح است میزان کاربردی بودن یک هدیه است. در واقع هرچقدر هدیه تبلیغاتی کاربردی تر باشد میزان تاثیرگذاری آن نیز در جامعه هدف بیشتر خواهد بود. یکی از بزرگ ترین اهداف تبلیغات نفوذ در روزمرگی های افراد و جامعه هدف به واسطه امور روزانه میباشد. در واقع سررسید 1401 به خوبی میتواند در این زمینه ایفا نقش کند و به خوبی میتواند با نفوذ در امور روزمره تبلیغات هر برند به خصوصی را در ذهن مخاطبان ثبت نماید. زیرا همه ما برای داشتن یک زندگی موفق به برنامه ریزی نیاز داریم و این برنامه ریزی دقیق در گروی نگارش برنامه ای جزئی و روزانه میباشد که سررسید 1401 به خوبی میتواند این موضوع را پوشش دهد.

جذابیت ظاهری

نکته ای که باید همواره به آن توجه گردد جذابیت ظاهری است. در واقع هر هدیه تبلیغاتی که ارائه میشود باید از لحاظ ظاهری تا حد قابل قبولی از جذابیت برخوردار باشد و از این طریق توجه مخاطبان را جلب نماید. سررسید 1401 میتواند به خوبی از طریق جذابیت ظاهری که دارد توجه مخاطبان را جلب نماید و این موضوع از مهم ترین عوامل ترغیب و تشویق مخاطبان نسبت به دریافت و حفظ هدیه تبلیغاتی میباشد. سررسید تبلیغاتی به خوبی این مورد را محقق ساخته است و به جهت جذابیت ظاهری که دارد همه مخاطبان را در نگاه نخست نسبت به اخذ و نگهداری از سررسید ترغیب مینماید.

طول عمر بالا

طول عمر بالای هر هدیه تبلیغاتی میتواند تضمین استفاده مکرر از آن هریه باشد. هر چقدر هدیه تبلیغاتی که ارائه میدهید از طول عمر بالایی برخوردار باشد شانس مانور شما برای ثبت برند در ذهن مخاطبانتان بیشتر خواهد بود. هرچقدر میزان استفاده مخاطبان از هدیه تبلیغاتی که ارائه میدهید بیشتر باشد میزان تاثیرگذاری برند شما نیز به همان میزان افزایش خواهد یافت. سررسید تبلیغاتی یکی از دقیق ترین هدایای تبلیغاتی است که قابیت استفاده در 365 روز سال را دارد. این موضوع میتواند نقطه قوت آن در میان سایر هدایای تبلیغاتی باشد. افرادی که سررسید تبلیغاتی 1401 را دریافت میکنند در طول یک سال به صورت روزمره از آن برای یادداشت ها و برنامه های روزانه استفاد می نمایند و هرچقدر میزان کیفیت تبلیغات شما از طریق این هدیه تبلیغاتی بیشتر باشد میزان تاثیرگذاری آن تیز بیشتر خواهد بود.

آسیب پذیری کم

آسیب پذیری اندک هدایای تبلیغتی یک نقطه ضعف محسوب میشود. زیرا این آسیب پذیری به نوعی منجر به کاهش طول عمر و نهایتا کاهش مدت زمان استفاده خواهد شد. سررسید تبلیغاتی در گروه هدایای تبلیغاتی قرار دارد که میزان آسیب پذیری آن اندک بوده و این موضوع به نوعی نقطه قوت و مزیت آن محسوب میشود. زیرا این موضوع استفاده مکرر و طولانی مدت از این هدیه تبلیغاتی را به همراه خواهد داشت.

سررسید 1401 هدیه ای با دو کاربرد مجزا

هدیه ای با دو کاربرد مجزا

وقتی صحبت از کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی به میان می آید همه ما تنها هدایایی را بخاطر می آوریم که یک کاربرد خاص داشته باشد. تا به حال به این موضوع اندیشیده ای که هدیه ای دو کاربرده ارائه دهید؟ با این کار حتی اگر جامعه هدف شما در دو گروه مجزا باشند میتوانید به راحتی با ارائه یک هدیه تبلیغاتی همچون سررسید 1401 فرآیند ارائه هدایای تبلیغاتی را محقق سازید. زیرا سررسید تبلیغاتی علاوه بر فراهم نمودن شرایط  یادداشت برداری و نگارش برنامه های روزانه امکان مشاهده تاریخ و روز را برای جامعه هدف فراهم میسازد.

در این مقاله سعی داشتیم به برخی از عوامل که باعث برتری سررسید 1401 است اشاره شده است. در واقع شما عزیزان با استفاده از این هدیه تبلیغاتی میتوانید بهترین تبلیغات را داشته باشید واز این طریق فروش خود را افزایش دهید. امیدواریم این نقش نامه نیز برایتان مفید بوده باشد.

منبع : ” نقش نامه “