یادداشت

چاپ یادداشت تبلیغاتی

یکی دیگر از انواع هدایایی که با فرارسیدن سال جدید به عنوان هدیه ی تبلیغاتی مورد توجه افراد مختلف قرار می گیرد یادداشت می باشد . یادداشت هایی که در سال 98 به شما عزیزان ارائه می دهیم از تنوع خوبی برخوردارند به طوری که با سلیقه ی هر شخصی سازگار می باشد.

برنامه ریزی یکی از کارهای ضروری می باشد که هرکسی در زندگی روزمره ی خود به آن احتیاج دارد تا بتواند به خوبی کارهای خود را مدیریت نماید پس می توان از این هدیه ی تبلیغاتی به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مفید یاد کنیم .

با این هدیه ی تبلیغاتی با برند خود میتوانید نام شرکت و برندخود را روزی چند با در ذهن مخاطبانتان تداعی نمایید علاوه بر این هر شخص دیگری که این یادداشت های کوچک با لوگوی شما را مشاهده نمایند با برند شما آشنا خواهند شد.

معمولا یادداشت های تبلیغاتی در چه موردی استفاده می شوند ؟

معمولا از این هدیه ی تبلیغاتی در اکثر سمینار ها ، در تبلیغات انگیزشی در مدارس و… استفاده می شود.

اسپانسرهای هر سمینار یا گردهم آیی قصد تبلیغ برند خود را دارد پس چه شیوه ی تبلیغاتی بهتر از یادداشت های تبلیغاتی ؟ تبلیغات باید سود دو جانبه داشته باشد تا مورد استفاده قرار گیرد و در مرور زمان در ذهن مخاطب ثبت شود وقتی به مخاطبان دفترچه یادداشتی اعطا می کنید درواقع  هدیه ای کاربردی به او داده اید که علاوه بر کاربردی بودنش تبلیغ برند مورد نظر شما را نیز انجام میدهد و مدت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

از یادداشت های تبلیغاتی معمولا در تبلیغاتی که مخاطب آن مدارس هستند از جمله اکثر مراکز آموزشی نیز استفاده میشود .

در ذیل نمونه هایی از یادداشت های تبلیغاتی را جهت مشاهده ی شما عزیزان آوردیم.

[galleryimg ids=”4777,4778,4779,4780,4781,4782″]