تابلو چنلیوم

ساخت تابلو چلنیوم در کرج

تابلو چلنیوم | تابلو چلنیوم در کرج

تابلو چلنیوم یا به عبارت دیگر تابلو چنلیوم یکی از انواع تابلوای حرف برجسته است و از جمله پرطرفدارترین تابلوهایی است که امروزه بسیار مورد استقبال افراد جامعه قرار گرفته است. امروزه باتوجه به پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی شاهد آن هستیم انواع مختلفی از تابلو روی کار آمده است و به صورت کلی صنف تابلوسازی به صورت کلی دچار تغییر و تحولات اساسی شده است. این تغییر و تحولات نیز در خصوص هر یک از تابلوهای مختلف نمایان شده است و به تبع تمامی این تغییرات تابلو چلنیوم نیز روز به روز در حال پیشرفت و تغییر است. تابلو چلنیوم از گذشته تا به حال با وجود تغییرات و تحولات بسیاری که در حوزه تابلوسازی صورت گرفته است در زمره محبوب ترین انواع تابلو میباشد. اگر شما نیز به دنبال آگاهی یافتن از انواع چنلیوم یا آشنایی با انواع تابلو چلنیوم میباشید میتوانید با مطالعه این صفحه نسبت به استانداردهای کلی این نوع تابلو آگاهی یافته و در پی آن سفارش خود را با موفقیت و اطمینان ثبت نمایید. گروه تبلیغاتی نقش و نگار با فعالیت مستمر خود در حوزه چاپ و تبلیغات توانسته است بازه محصولات خود را گسترش دهد تا حاشیه خدمت رسانی به هموطنان را از این طریق افزایش دهد. نقش و نگار علاوه بر انجام امور مربوط به اوراق اداری، هدایای تبلیغاتی مختلف همچون تقویم تبلیغاتی، سررسید تبلیغاتی توانسته است در خصوص طراحی و اجرای تابلو های مختلف همچون چنلیوم در عرصه تبلیغات محیطی خدمت رسانی نماید. تیم نقش و نگار معتقد است بهترین راه بهبود جامعه در حوزه های مختلف آگاه سازی اقشار مختلف در زمینه محصولات و یا تکنولوژی میباشد. به همین ترتیب برای تحقق این هدف تیم ما شروع به آگاه سازی مخاطبان در خصوص محصولات مختلف نمود. یکی از محصولات پرطرفدار ما چنلیوم میباشد که به جهت پیچیدگی آن مخاطبان نیاز به افزایش آگاهی خود دارند. اگر شما نیز برای ثبت سفارش چنلیوم خود نیازمند افزایش آگاهی در این زمینه دارد پیشنهاد میکنم پیش از ثبت سفارش این مطلب را بررسی نمایید.

تاریخچه تابلو چلنیوم

پیش از آن که بخواهیم به صورت تخصصی در رابطه با تابلو چلنیوم اطلاعاتی ارائه دهیم لازم میدانیم اندکی در رابطه با تاریخچه روی کار آمدن این تابلو صحبت کنیم تا به خوبی نسبت به آن احاطه پیدا کنید.  از لحاظ ریشه یابی لغوی همانطور که در ابتدای این مطلب به این موضوع اشاره شد نام صحیح این تابلو ” تابلو چنلیوم ” است. اگر بخواهیم عبارت چنلیوم را ریشه یابی کنیم به عبارتی لاتین خواهیم رسید.در واقع چنلیوم از ترکیب دو واژه لاتین   channel و aluminium به وجود آمده است. اما علت این نام گذاری چیست و این دو عبارت چه ارتباطی به چنلیوم دارد؟

همه ما به خوبی میدانیم که تابلو چلنیوم متشکل از حروف های برجسته مختلفی است که کنار هم قرار گرفته و در نهایت یک کلمه را تشکیل میدهند و ظاهر تابلو را تشکیل میدهند. در واقع میتوان گفت یکی از مهم ترین دلایل نام گذاری این نوع تابلو به جهت ظاهر آن است. جالب است بدانید که نام درست این تابلو چنلیوم میباشد که به اشتباه در میان مردم جامعه با نام چنلیوم رواج پیدا کرده است. در واقع چنلیوم به همان شکل کلمه کلمه های مجزا تابلو گفته میشود و به نوعی نام این کلمه از شکل ظاهری آن گرفته شده است. در واقع چنلیوم به همان تابلو حروف برجسته در میان افراد جامعه رواج یافته است.

تاریخچه تابلو چلنیوم
مشخصات تابلو چلنیوم

مشخصات تابلو چلنیوم

امروزه تمامی محصولات چاپی و یا تابلو های موجود در بازار مشخصات منحصر به فردی دارند که بر اساس همین مشخصات و ویژگی ها در بازار معرفی میشوند. تابلو چنلیوم نیز هماند تمامی تابلو های موجود در بازار مشخصات منحصر به فردی دارد که به واسطه آن شناخته میشود. به صورت کلی متریال اصلی چنلیوم ورقه های آلومینیومی است که در فرآیند تابلو سازی شکل میگیرد. به صورت کلی کارگاه های ساخت چنلیوم نظیر گروه تبلیغاتی نقش و نگار ورقه ها و صفحات آلومینیومی را در ابعاد استاندارد تهیه نموده و در نهایت با ابزار و دستگاه های منحصر به فرد این صفحات را در ابعاد و ظاهر مشخص برش و شکل میدهند. در چند دهه اخیر در ساخت تابلو چلنیوم از صفحات اکرولیک استفاده میشود و از دلایل این انتخاب نیز میتوان به عبور نور و رنگ های مختلف و متنوع آن اشاره کرد. به صورت کلی پیشرفت علم و تکنولوژی باعث روی کار آمدن محصولات و متریال شگفت انگیزی میشود که تاثیرات بسیار زیادی در ظاهر محصولات نهایی میگذارد. درواقع پس از ورود و استفاده از صفحات اکرولیک در صنعت تابلو سازی انقلاب عظیمی در عرصه تابلوسازی و تبلیغات محیطی ایجاد شد که شاید نمونه بارز این تغییرات چنلیوم باشد. حال که نسبت به مشخصات ظاهری این تابلو آگاهی یافتیم میتوانیم انواع چنلیوم را مورد بررسی قرار دهیم.

انواع تابلو چلنیوم
انواع تابلو چلنیوم

همانطور که در ابتدای این مطلب به این موضوع اشاره شد به خوبی میدانیم که پیشرفت های علم و تکنولوژی منجر به ایجاد انقلابی عظیم در حوزه تابلو سازی بالاخص در زمینه ساخت تابلو چلنیوم شده است. این امر تا حدی پیشروی کرده است که در حال حاضر میتوان به انواع مختلفی از چنلیوم اشاره کرد که در ساخت هر یک از این تابلوها متریال منحصر به فردی استفاده شده است. در قسمت بعد به معرفی انواع رایج این تابلو اشاره شده است که در ساخت هریک از این موارد متریال به خصوصی استفاده شده است و بالطبع کاربرد و ظاهر هر یک از این تابلوها متفاوت خواهد بود.

چلنیوم ساده
چلنیوم ساده

اولین و قدیمی ترین نوع تابلو چلنیوم به نام چلنیوم ساده در بازار شناخته شده است. اگر بخواهیم از لحاظ قدمت انواع تابلو چلنیوم را مورد بررسی قرار دهیم میتوان گفت چلنیوم ساده از ابتدایی ترین و با قدمت ترین انواع چلنیوم میباشد که از دیرباز مورد استفاده عموم مردم قرار گرفته است. از لحاظ متریال مورد استفاده در این نوع چلنیوم نیز میتوان گفت در ساخت چلنیوم ساده از ابتدایی ترین متریال و به نوعی متریال بیسیک استفاده شده است. این موضوع از جهتی جزء مزایای این نوع چلنیوم محسوب میشود و از جانب دیگر به نوعی ضعف این نوع میباشد. زیرا باتوجه به استفاده از متریال ساده و بیسیک هزینه ای که صرف ساخت این گروه از تابلو ها میشود بسیار کمتر از سایر انواع تابلو چنلیوم میباشد و این موضوع باعث کاهش قیمت مصرف کننده میشود. در واقع شما به عنوان شخصی که تنها قصد استفاده از تابلو حروف برجسته را دارد و به دنبال تابلو حروف برجسته مقرون به صرفه میباشد میتوانید با صرف هزینه ای اندک چنلیوم ساده را سفارش دهید و این مقرون به صرفه بودن میتواند به نوعی مزیت این گروه از تابلوها محسوب شود. اما در مقابل همانند تمامی تابلوهای موجود در بازار تابلو چلنیوم ساده نیز از معایبی برخوردار است که گروهی از افراد از انتخاب آن ممانعت میکنند. مهم ترین معایب چنلیوم ساده ظاهر ساده آن میباشد. در ساخت این تابلو از ابتدایی ترین متریال استفاده میشود که این موضوع به شدت در ظاهر این تابلو تاثیرگذار میباشد. فراموش نکنید که تابلو در زمره تبلیغات محیطی موثر قرار دارد و نقش بسزایی در جلب توجه مشتریان بالقوه دارد. تصور کنید تابلو شما که آنچنان ساده باشد که توجه کمتر کسی به آن جلب شود و در نهایت تعداد مراجعه کنندگان شما نیز کاهش خواهد یافت و یا حتی هنگام آدرس دادن نیز با مشکلات متعددی مواجه خواهید شد. اما از لحاظ نصب، چنلیوم به چه زیر ساختی نیاز دارد؟

به صورت کلی تمامی تابلوهای موجود در بازار برای نصب نیاز به زیرساخت به خصوصی دارد. در رابطه با تابلو چلنیوم نیز این موضوع صدق میکند. عموما تابلو چنلیوم ساده روی هر سطح صافی قابلیت اجرا و نصب را دارد. به عنوان مثال چلنیوم ساده در سطوح سنگی، ترموود، کامپوزیت و… قابلیت نصب و اجراسازی دارد.

RGB
RGB

تابلو چلنیوم RGB یکی از مدرن ترین تابلوهای موجود در بازار میباشد. به صورت کلی واژه RGB مخفف سه رنگ red ، green ، blue میباشد. اگر بخواهیم از لحاظ گرافیکی این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم سه رنگ قرمز، سبز و آبی جزء سه رنگ اصلی میباشند. اما دلیل این نام گذاری چیست؟

همانطور که در ابتدای این مطلب به این موضوع اشاره شد دلیل نام گذاری هر یک از انواع تابلو چلنیوم های مختلف به نوع متریال استفاده شده در ساخت آن بستگی دارد. در رابطه با چلنیوم RGB نیز به همین ترتیب میباشد. یکی از بیس های اصلی این تابلو لامپ های SMD از مدل RGB است. در واقع این موضوع باعث شده است تا این تابلو به این نام شناخته شود. اما شاید برای شما سوال برانگیز باشد که آیا این نوع تابلو تنها در سه رنگ قرمز، سبز و آبی موجود میباشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم به صورت کلی تنوع رنگی چنلیوم RGB محدود است و حدودا در ساخت آن تنها از 7 رنگ استفاده میشود اما باتوجه به جذابیتی که SMD دارد و در جذب مخاطبان به خوبی عمل میکند عموما جزء انتخاب های همیشگی است. یکی از مواردی که باعث میشود چنلیوم RGB  جزء تابلوهای پرطرفدار باشد مموری است که در ساخت آن مورد استفاده قرار میگیرد. در ساخت این تابلو از مموری هایی استفاده میشود که متخصصان با استفاده از آن میتوانند در طراحی تابلو تنوع ایجاد نموده و از طریق اجرای نورپردازی منحصر به فردی باعث ایجاد تنوع در یک تابلو ساده شوند و در نتیجه توجه اغلب مخاطبان را به تابلو جلب نمایند. اگر بخواهیم این تابلو را از حیث کاربرد مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم عموما اغلب بستنی فروشی ها و یا رستوران های مختلف از تابلو چلنیوم RGB استفاده مینمایند و این موضوع باعث جذب بسیاری از مخاطبان میشود. اما این یک قانون نیست و هر کسب و کاری که قصد بهبود تبلیغات محیطی خود را دارد به راحتی میتواند با استفاده از این نوع مشخص از تابلو در میان رقیبان خود تمایز ایجاد نمایید .

چلنیوم لبه سوئدی
چلنیوم لبه سوئدی

تابلو چلنیوم لبه سوئدی یکی از محبوب ترین انواع چلنیوم است که همه روزه شاهد درخواست مشتریان نسبت به این نوع تابلو هستیم. اگر بخواهیم این مدل از چلنیوم را از لحاظ مشخصات ظاهری مورد بررسی قرار دهیم و آن را با یکی از مشخصات ظاهری معرفی نماییم قطعا باید به لبه های رنگی آن اشاره نماییم. این نوع تابلو از حیث لبه های رنگی که دارد بسیار مورد توجه مخاطبان قرار میگیرد. اما این تنها مشخصه این تابلو چلنیوم نیست بلکه از مهم ترین مزایای چنلیوم سوئدی میتوان به کیفیت بالای اجرای آن توام با یکدست بودن اشاره کرد. همه این عوامل که باعث افزایش محبوبیت این نوع تابلو شده است در کمیاب شدن آن نیز بی تاثیر نبوده و امروزه میتوان گفت چلنیوم سوئدی یکی از کمیاب ترین انواع چلنیوم میباشد به همین جهت تنها شاهد استفاده از این نوع تابلو در فروشگاه های لوکس و برندهای منحصر به فرد هستیم.

تابلو چلنیوم طلایی
تابلو چلنیوم طلایی

چنلیوم طلایی نیز یکی از محبوب ترین انواع تابلوها میباشد و همانطور که از نام آن مشخص است این نوع تابلو طلایی رنگ است. عموما رنگ طلایی در جذب مخاطبان بسیار موثر است و این عامل تا حدی به محبوبیت تابلو چلنیوم طلایی افزوده است. یکی از اصلی ترین متریال مورد استفاده در این تابلو پلکسی گلاس طلایی رنگ است. در واقع این پلکسی گلاس باعث شده است تا نام گذاری این تابلو به این شکل صورت گیرد. به صورت کلی رنگ طلایی این تابلو بسیار منحصر به فرد است و درخشندگی آن به جذابیت این تابلو میفزاید، تصور کنید یک تابلو طلایی در طول روز که نور کافی در محیط وجود دارد و حتی در هوای تاریک شب تا چه حد درخشندگی دارد و چقدر توجه مخاطبان را به خود جلب میکند. رنگ طلایی چنلیوم طلایی باعث شده است این تابلو در دو نوع ساده بدون لامپ های SMD و نوع نوردار مجهز به SMD در بازار وجود داشته باشد. طبیعتا نوع نوردار این تابلو میتواند به درخشندگی آن دو چندان بیفزاید. البته امروزه باوجود پیشرفت تکنولوژی میتوان تابو چلنیوم طلایی را با رنگ های دیگر در لبه پانچ نیز استفاده کرد که این روش نیز تا حد بسیاری میتواند در این تابو تمایز ایجاد کند.

Full color
Full color

تابلو چلنیوم فول کالر را میتوان نوع پیشرفته چلنیوم RGB دانست. دقیقا پس از ورود چلنیوم RGB به بازار تغییراتی در این تابلو به وجود آمد تا رنگبندی تابلوها بدون هیچ محدودیتی باشد و در تبلیغات محیطی تاثیر گذار باشد. چلنیوم فول کالر امکان استفاده از رنگ های مختلف را برای تابلوسازان فراهم ساخت و امروزه در ساخت تابلو چلنیوم فول کالر از 16 میلیون رنگ استفاده شده است که از لحاظ بصری جلوه ویژه ای دارد و توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب مینماید. البته یکی دیگر از مزایای این تابلو ها کیفیت رنگ آن است. شاید اگر بخواهیم این تابلو را با نوع RGB آن مقایسه کنیم اندکی متوجه کیفیت بالای رنگ آن پی ببریم. تمامی این مزایا باعث شده است تا از لحاظ قیمت چنلیوم  RGB اندکی مقرون به صرفه تر از نوع فول کالر باشد.

الماسی (پانچ)
الماسی (پانچ)

چلنیوم الماسی یا به اصطلاح بهتر چلنیوم پانچ در دسته چنلیوم های ظریف است که این ظرافت به نوعی مزیت این تابلو محسوب میشود و عموما این نوع تابلو به افرادی پیشنهاد داده میشود که تمایل به استفاده از تابلوهای چلنیوم ظریف دارند. در سال های اخیر شاهد استقبال عظیم این نوع تابلو بودیم که همین موضوع به خوبی نشان دهنده محبوبیت چلنیوم پانچ است. یکی از مزایای اصلی چلنیوم پانچ استفاده از اشکال مختلف است. به عنوان مثال اجرای ستاره در تابلو چلنیوم در ابعاد کوچک شاید به درستی انجام نشود و یا مفهوم را به خوبی نرساند. اما با استفاده از چلنیوم پانچ میتوان اشکال هندسی ظریف را به خوبی اجرا کرد و ظرافت آن را به نمایش گذاشت و این عامل نیز تا حد بسیار زیادی به تمایز چلنیوم پانچ یا الماسی کمک کرده است. دلیل ظرافت این نوع تابلوها به جهت نوع برش قطعات و صفحات است. برش چلنیوم الماسی یا پامچ با استفاده از لیزر انجام میشود که دقت بالای این برش باعث شده است تا تمامی اشکال با ظرافت های متفاوت قابلیت اجرا داشته باشد. جذابیت این تابلو در عبور نور از اشکال ایجاد شده و در پی آن شکستی است که اتفاق میفتد. تمامی این موارد باعث شده است چنلیوم پانچ نیز به نوعی منحصر به فرد باشد و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نماید.

چلنیوم پلکسی دوبل
چلنیوم پلکسی دوبل

یکی دیگر از ابتدایی ترین انواع تابلو چلنیوم های موجود در بازار چلنیوم دوبل است. پس از چلنیوم ساده که جزء ابتدایی ترین انواع چلنیوم ها میباشد چلنیوم دوبل از ابتدایی ترین انواع چلنیوم میباشد و از لحاظ ظاهری نیز تا حد بسیار زیادی به چلنیوم ساده شباهت دارد. اما شاید دلیل نام گذاری ین تابلو برایتان سوال برانگیز باشد. از دلایل اصلی نام گذاری این تابلو استفاده از پلکسی ها در رنگ های مختلف میباشد. درواقع در پروسه ساخت چلنیوم پلکسی دوبل تابلوساز از پلکسی با رنگ متفاوت استفاده میکند تا با ایجاد تنوع رنگی حالت دوبل ایجاد نماید و تا حدی نسبت به ظاهر شکیل این تابلو بیفزاید.

تابلو چلنیوم کریستالی
تابلو چلنیوم کریستالی

از انواع چنلیوم هایی که ازلحاظ ظاهری بسیار مورد پسند مشتریان قرار میگیرد چلنیوم کریستالی است. متریال اصلی این تابلو پلکسی گلاس شیشه ای میباشد. تابلوسازان با استفاده از پلکسی گلاس شیشه ای و دانه های ریز کریستالی ایجاد شده نوعی ظاهر جذاب را برای مخاطبان ایجاد میکنند که بسیار جذاب و گیرا میباشد. اگر بخواهیم از تمام متریال این نوع تابلو صحبت کنیم باید بگوییم چلنیوم کریستالی از لبه چلنیوم، پلکسی گلاس پوشیده شده با دانه های کریستال، لامپ های SMD ، ریموت کنترل، منبع تغذیه، ورق های PVC و… تشکیل شده است. در رابطه با SMD های موجود در این تابلو باید بگوییم انتخاب رنگ آن دلخواه بوده باتوجه به سلیقه افراد مختلف میتوان از SMDهای تک رنگ و یا چند رنگ استفاده نمود که هر یک به خودی خود نقش بسزایی در جذب مخاطب دارند.

مزایای تابلو چلنیوم h3
مزایای تابلو چلنیوم

امروزه هر یک از تابلو های موجود در بازار به نوعی منحصر به فرد بوده و مزایای خاص خود را دارد چلنیوم نیز همانند سایر تابلوهای موجود در بازار مزایای منحصر به فرد خود را دارد و به سبب این مزایا مورد انتخاب گروهی از صاحبین مشاغل میباشد. به صورت کلی اگر بخوهیم مقایسه ای میان تابلوهای موجود در بازار داشته باشیم باید بگوییم مزایای تابلو چلنیوم بسیار زیاد بوده و از این حیث مورد توجه اغلب مشتریان قرار میگیرد. در این قسمت قصد داریم به برخی از اصلی ترین و مهم ترین مزایای این محصول  بپردازیم تا تمامی ویژگی های آن برای شما مخاطبین گرامی آشکار کردد.

مقاومت بالا

نخستین و مهم ترین مزیت این محصول تبلیغاتی مقاومت بالای آن است. همانطور که مشخص است بیش از 90 درصد چلنیوم ها در محیط آزاد قرار دارند و طبیعتا عوامل بیرونی نظیر نور مستقیم خورشید، آب باران، تگرگ، طوفان و… میتواند باعث آسیب های جانبی تابلوهای امکان عمومی گردد. اما مهم ترین حسن این تابلو مقاومت بالای آن است که این مقاومت بالا منجر به افزایش طول عمر آن خواهد شد.

فرم دهی تابلو چلنیوم

در سال های گذشته پیش از ورود آلیاژ مخصوص این تابلو فرم دهی تابلو برای تابلوسازان بسیار دشوار بود و این امر باعث محدودیت های ظاهری تابلوها شده بود و کار برای تابلو سازان دشوار و به همان میزان ظاهر تابلو کیفیت پایین تری داشت. پس از ورود چلنیوم به بازار بسیاری از محدودیت های تابلوسازان به جهت فرم دهی ورقه های تابلو برجسته برطرف گردید و انقلاب عظیمی در صنعت تابلوسازی ایجاد شد.

تنوع رنگ

یکی از عواملی که شاید بتوان از آن به عنوان مزایای این تابلو یاد کرد تنوع رنگ آن است. در واقع چلنیوم یکی از تابلوهای موجود در بازار است که به جهت قابلیت نورپردازی با استفاده از لامپ های SMD و ورقه های منحصر به فرد تنوع رنگ بالایی میتوان انتظار داشت.

تنوع رنگ

یکی از عواملی که شاید بتوان از آن به عنوان مزایای این تابلو یاد کرد تنوع رنگ آن است. در واقع چلنیوم یکی از تابلوهای موجود در بازار است که به جهت قابلیت نورپردازی با استفاده از لامپ های SMD و ورقه های منحصر به فرد تنوع رنگ بالایی میتوان انتظار داشت.

لایه اسفنجی

عموما تابلوهایی که در محیط آزاد قرار دارند در معرض ورود گرد و غبار و یا آب باران قرار دارند که گاها ورود این موارد جانبی به داخل تابلو باعث آسیب های بسیاری به تابلو میشود. اما تابلو چلنیوم مجهز به یک لایه اسفنجی است که مانع از ورود این عوامل خارجی به داخل تابلو میشود و شاید بتوان از این مورد به عنوان برترین مزیت این تابلو یاد کرد.

مصرف پایین انرژی

امروزه نورپردازی در تبلیغات مجازی امری مهم است که باعث ظاهر مجلل تبلیغات میشود. اما این نورپردازی گاها مصرف انرژی بالایی دارد که از عوامل منفی و معایب تبلیغات محیطی میباشد. اما یکی از برترین مزیت های این تابلو مصرف پایین انرژی میباشد. در واقع لامپ های SMD موجود در تابلو علاوه بر درخشندگی بالایی که دارد انرژی کمی را مصرف میکند و این عامل بزرگ ترین حسن تابلو چلنیم میباشد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت چلنیوم
عوامل تاثیر گذار در قیمت چلنیوم

محاسبه قیمت تابلو چلنیوم اندکی پیچیده است و شاید محاسبه آن برایتان ملموس نباشد. اما به صورت کلی قیمت تابلو نیز همانند سایر محصولات دیگر وابسته به برخی از فاکتورهای به خصوص میباشد. در این قسمت به برخی از مهم ترین فاکتورها که به صورت مستقیم در قیمت تابلو تاثیرگذار است اشاره خواهیم کرد.

 • متر دور حروف
 • قطر قلم
 • نوع طرح
عوامل تاثیر گذار در قیمت چلنیوم
عوامل تاثیر گذار در قیمت چلنیوم

محاسبه قیمت تابلو چلنیوم اندکی پیچیده است و شاید محاسبه آن برایتان ملموس نباشد. اما به صورت کلی قیمت تابلو نیز همانند سایر محصولات دیگر وابسته به برخی از فاکتورهای به خصوص میباشد. در این قسمت به برخی از مهم ترین فاکتورها که به صورت مستقیم در قیمت تابلو تاثیرگذار است اشاره خواهیم کرد.

 • متر دور حروف
 • قطر قلم
 • نوع طرح

این سه فاکتور به صورت کلی بیشترین تاثیر را در قیمت تابلو چلنیوم دارد. در واقع به عبارت دیگر شما قصد ساخت ساده ترین نوع تابلو هم که داشته باشید این سه فاکتور در قیمت گذاری تاثیرات بسزایی خواهد داشت. اما در کنار این سه فاکتور اصلی موارد دیگری نیز وجود دارد که به عنوان عوامل جانبی بر قیمت تاثیرگذار میباشد. از جمله این فاکتورهای جانبی میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 • پلکسی آینه ای
 • نورهای RGB
 • لبه پانچ ( رول چلنیوم )
 • پانچ رویه حروف ( پلکسی)
 • پلکسی دوبل
 • نور اندریک

این موارد جزء الزامات این نوع تابلو نمیباشد اما به خودی خود تاثیرات بسزایی در قیمت دارد و باتوجه به نیاز مشتری از آن در ساخت تابلو استفاده میشود.

خدمات گروه تبلیغاتی نقش و نگار در تابلو سازی
خدمات گروه تبلیغاتی نقش و نگار در تابلو سازی

گروه تبلیغاتی نقش و نگار به عنوان برترین شرکت تبلیغاتی در کرج بستر لازم جهت خدمت رسانی به شما عزیزان در حوزه تابلوسازی را محیا ساخت. تیم نقش و نگار پس از نیازسنجی مشتریان تمامی الزامات جهت یک خدمت رسانی حرفه ای در زمینه تابلو چلنیوم را مورد بررسی قرار داد و امروز مفتخر به معرفی خدمات خود در زمینه این نوع تابلو میباشیم.

 • بازدید محیط پروژه
 • محاسبه قیمت سریع
 • یکسال گارانتی
 • شبیه سازی شماتیک
 • ساخت + نصب
پروسه ثبت سفارش تابلو چلنیوم در نقش و نگار
پروسه ثبت سفارش تابلو چلنیوم در نقش و نگار
 • اخذ مشاوره از کارشناسان نقش و نگار
 • رزرو وقت بازدید محل
 • ثبت سفارش
 • شروع طراحی
 • تایید طرح تابلو
 • اجرا و ساخت