هدایای نفیس تبلیغاتی

چاپ هدایای تبلیغاتی نفیس برای مدیران هر مجموعه

هدایای تبلیغاتی نفیس :

همانطور که از نام این گروه پیداست با هدایای ویژه و جدیدی سر و کار داریم که برای هدیه دادن به افراد خاص مورد استفاده قرار می گیرد و خیلی از موارد این گروه به منظور نظم مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد.

هدایای نفیس تبلیغاتی شامل محصولات زیر می باشد :

ساعت چوبی

تابلو اشعار

تابلو آیات

ساعت چوبی :

از جمله پرفروش ترین محصولات هدایای تبلیغاتی ساعت چوبی می باشد ، ساعت چوبی تبلیغاتی ظاهر متفاوتی نسبت به ساعت های تبلیغاتی دارد که همین امر باعث پرفروش بودن آن می باشد.

ساعت چوبی های تبلیغاتی از بهترین کیفیت ممکن برخوردار است و بهترین موتور در ساخت آن به کار رفته است که این هدیه تبلیغاتی را به یک ابزار تبلیغاتی خاص تبدیل می نماید.

چاپ ساعت چوبی تبلیغاتی از بهترین و بادوام ترین روش های چاپی از جمله لیزر میباشد.

زمان در زندگی امروزه نقش بسیار مهمی دارد پس با هدیه دادن یک ساعت تبلیغاتی با لوگوی خود باعث می شوید با هر بار نگاه کردن به آن ساعت شما و کسب کارتان را در ذهن آورد و همین امر باعث ماندگار شدن برند شما در ذهن مخاطبتان می شود .

از آن گذشته ساعت چوبی تبلیغاتی همانند یک بیلبورد تبلیغاتی در فضای کوچک عمل می کند وقتی یک ساعت تبلیغاتی با لوگوی شما در دفتر کار مخاطبتان قرار می گیرد باعث جلب توجه تمامی افراد مراجعه کننده به آن دفتر خواهد شد و بدین سبب باعث افزایش تبلیغات شما و به دنبال آن باعث افزایش فروش شما خواهد شد.

گروه تبلیغاتی نقش و نگار با بهره گیری از نیروی کارآمد و متهد حامی شما عزیزان در امر تبلیغات می باشد.

تابلو اشعار :

تابلو اشعار نیز یکی دیگراز هدایای تبلیغاتی می باشد که امروزه در عرصه ی تبلیغات جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده است . این هدیه ی تبلیغاتی تنوع بالایی برخوردار است و همین امر انتخاب را برای مشتریان آسان میسازد.

تابلو اشعار از جمله هدایای تبلیغاتی است که در اکثر همایش های ادبی جهت تقدیر ، جهت تقدیر از سران و رئسای یک مجموعه و… مورد استفاده قرار می گیرد . این هدیه ی تبلیغاتی بسیار به یاد ماندنی و مورد توجه است.

گروه تبلیغاتی نقش و نگار با ارائه ی تابلو اشعار با تنوع بسیار و کیفیت ویژه یاری رسان شما عزیزان در امر تقدیر و تشکر از مخاطبانتان می باشد.

تابلو آیات :

از جمله هدایای تبلیغاتی که مورد توجه بسیار قرار گرفته است تابلو آیات می باشد. تابلو آیات برای قدردانی از بزرگان ، رئسا و همچنین در همایش ها و نشست های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این هدیه ی تبلیغاتی تنوع بسیاری دارد که انتخاب را برای شما ساده می نماید.

تابو آیات از جمله بهترین هدایایی می باشد که گروه تبلیغاتی نقش و نگار به اماکن فرهنگی جهت هدیه به مخاطبانشان پیشنهاد می نماید.

گروه تبلیغاتی نقش و نگار همواره با معرفی هدایای نوین یاری رسان شما عزیزان می باشد.

عطر تبلیغاتی :

عطرهای تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی نوین می باشند که بسیار کاربردی هستند .

عطر جیبی از جمله لوازم شخصی می باشد که همیشه همراه افراد مختلف خواهد بود وقتی لوگوی خود را بر روی یک عطر جیبی چاپ کنید و در اختیار مخاطبانتان قرار دهید از این طریق لوگوی شما در ذهن مخاطب نقش می بندد علاوه بر آن وقتی افراد دیگر این عطر جیبی را مشاهده نمایند با برند شما آشنا خواهند شد.

روش های تبلیغاتی از طریق عطر :

  • شما می توانید برند و لوگوی خود را بر روی شیشه ی عطر چاپ نمایید که از لحاظ تبلیغاتی بسیار تاثیر گذار است میتوانید لوگوی خود را بر روی شیشه ی عطر مورد نظر چاپ کنید و بهترین روش چاپی بر روی شیشه ی عطر چاپ طلا کوب می باشد که طرفداران بسیاری می باشد .
  • یکی دیگر از استفاده های عطرهای تبلیغاتی بسته بندی های خاص در تیراژهای بالا می باشد که این مورد نیز یکی از تاثیرگذارترین روش های تبلیغاتی می باشد و استفاده های زیادی دارد در این مورد نیز می توانید از انواع جعبه های لوکس ، چرم ، هاردباکس ها و انواع جعبه های چوبی استفاده نمایید  که امکان چاپ بر روی تمام این جعبه ها وجود دارد که می توانید از این طریق نیز برند خود را تبلیغ نمایید .
  • میتوانید عطرهایی با رایحه ی دلخواه را ایجاد نمایید و  برای پرسنل خود استفاده نمایید. در این مورد امکان انتخاب رایحه های مختلف با میزان غلظت متفاوت وجود دارد ، یا این که رایحه ای سازمانی برای شرکت خود بسازید که همانند لباس فرم و رنگ سازمانی برای تمامی پرسنل یکسان باشد در این مورد نیز می توانید رایحه دلخواه خود را تعریف کنید و در محیط های مخلف سازمان خود از آن استفاده نمایید برای مثال در محیط های داخلی سازمان از یک رایحه و در محیط های بیرون سازمان از رایحه ای دیگر استفاده نمایید.

عطر جیبی تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی است که گروه تبلیغاتی نقش و نگار آن را به شرکت های مختلف ، کارخانجات ، دفاتر مختلف ، مدارس و… به عنوان هدایای تبلیغاتی پیشنهاد می دهد .

کتاب نفیس :

کتاب های نفیس از هدایای تبلیغاتی به خصوص می باشد که مورد توجه گروه های خاصی قرار گرفته است . کتاب های نفیس شامل  کتاب های ایران گردی ، دیوان حافظ ، غزلیات سعدی و… می باشد که بسیار مناسب برای هدیه دادن به اساتید ، مدیران و … می باشد . می توانید از کتاب های نفیس که گروه تبلیغاتی نقش و نگار تولید می نماید به عنوان هدیه دادن به مخاطبان و جذب آنان استفاده نمایید .

صنایع دستی :

صنایع دستی نیز از جمله محصولات تبلیغاتی ویژه ای می باشد که شامل بشقاب های مینا کاری شده ، گلدان های مینا کاری شده و… می باشد که این نوع هدیه ی تبلیغاتی نیز بسیار مناسب برای هدیه دادن می باشد .

[galleryimg ids=”4850,4851,4852,4853,4854″]

[galleryimg ids=”4856,4857,4858,4859,4860,4861″]