پیشبند تبلیغاتی

چاپ پیشبند در کرج

پیشبند تبلیغاتی نیز یکی از هدایای تبلیغاتی ویژه و خاص می باشد که بسیار مورد توجه قرار گرفته است .زیرا به طور معمول از پیشبند برای محافظت کردن از لباس استفاده می کنند .

همانطور که می دانید اگر تبلیغات بر روی وسایلی که بیشترین کاربرد را دارد انجام شود قطعا نتیجه ی بهتری خواهد داشت پیشبند نیز یکی از وسایل پرکاربرد می باشد.

کاربرد پیشبند تبلیغاتی :

شاید در این لحظه فکر کنید که پیشبند چطور می تواند برای تبلیغات شما سودمند باشد ؟ شاید بهتر باشد مزایای پیشبند تبلیغاتی را برای شما عزیزان روشن کنیم .

گروه تبلیغاتی نقش و نگار معمولا پیشبند های تبلیغاتی را به:

  • مدارس ، مهد کودک ها و… پیشنهاد میدهد زیرا لباس کودکان در حین بازی های مختلف از جمله خمیر بازی ، نقاشی با آبرنگ و… ممکن است کثیف شود ولی اگر پیشبند هایی هم رنگ با چاپ لوگوی مخصوص موسسه داشته باشید نه تنها به تبلیغات موسسه ی آموززشی خود کمک کرده اید بلکه با این کار نظم مود در مهد کودک یا مدرسه ی خود را نشان می دهید .
  • فروشگاه های مختلف که ارائه دهنده ی مواد غذایی از جمله مرغ ، گوشت ، ماهی و… هستند که در حین کار ممکن است لباس کارکنان آلوده و کثیف شود که در این مورد نیز استفاده پیشبند بهترین گزینه است
  • آموزشگاه های مختلف از جمله آشپزی ، سفالگری و… می توانند از پیشبندهای تبلیغاتی استفاده نمایند که علاوه بر نشان دادن سازماندهی و نظم مجموعه در تبلیغات نیز نقش بسزایی دارد.

نوع پارچه ی استفاده شده در پیشبندهای تبلیغاتی :

پارچه شمعی پشت نقره از جمله بهترین نوع پارچه برای تولید پیشبند تبلیغاتی می باشد ، این نوع پارچه رنگبندی متفاوت دارد یک طرف آن رنگی است و سمت دیگر آن نقره ای است و اطراف آن نوار دوزی شده است و تمام این عوامل باعث شده است که پیشبند تبلیغاتی با بهترین کیفیت ممکن را در اختیار مشتریان قرار دهیم.

نوع دیگری از پیشبند های تبلیغاتی تولید شده در نقش و نگار از نوع پارچه ای می باشد که از نوع پارچه شمعی ضعیف تر است.

روش چاپ پیشبند تبلیغاتی :

چاپ پیشبند های تبلیغاتی با استفاده از بهترین روش های چاپی از جمله چاپ  سیلک و گلدوزی می باشد که این دو نوع چاپ کیفیت و دوام بالای دارند و در شاید بهترین نوع چاپ برای پیشبند می باشند زیرا در اثر شست و شوی پیشبند نوشته ، لوگو و قسمت های تبلیغاتی شما از بین نمی رود.

چاپ پیشبند تبلیغاتی با بهترین کیفیت ممکن را به نقش و نگار بسپارید تا بهترین را به شما عزیزان ارائه دهیم.

[galleryimg ids=”2690,2691,2694″]