البسه تبلیغاتی

چاپ تیشرت تبلیغاتی در کرج

در دنیای امروز تبلیغات جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده است که در حال حاضر از هر وسیله و ابزار روزمره برای تبلیغات بهره میگیرند.

یکی از انواع ابزاری که برای ارتقا تبلیغات از آن استفاده می نمایند البسه تبلیغاتی است.

معمولا البسه تبلیغاتی شامل موارد ذیل می باشد :

  • کلاه تبلیغاتی
  • تیشرت تبلیغاتی

چاپ البسه های تبلیغاتی از طریق گلدوزی و چاپ انجام پذیر است که تداوم بسیاری دارد و تا زمانی که از این البسته تبلیغاتی استفاده می شود لوگو یا عبارت تبلیغاتی شما از بین نخواهد رفت.

البسه های چاپی علاوه بر مصارف تبلیغاتی در جهت نظم دهی بیشتر به یک سازمان نیز استفاده می شود .

کلاه تبلیغاتی :

کلاه تبلیغاتی از جمله ابزار تبلیغاتی است که مصرف و کاربردهای زیادی دارد علاوه بر تبلیغ باعث نظم مجموعه نیز می شود.

در اکثر ورزشگاه ها ، سالن های ورزشی ، ، رستوران ها ، فست فود ها ، پمپ بنزین ها ، مهد کودک ها ، کارخانجات ، رویدادهای اجتماعی سیاسی و… از کلاه های تبلیغاتی استفاده می نمایند.

پارچه ی استفاده شده در کلاه تبلیغاتی از بهترین نوع پارچه می باشد و لوگو یا عبارت تبلیغاتی شما نیز با استفاده از گلدوزی یا روش های چاپی دیگر بر روی کلاه حک خواهد شد.

چاپ کلاه تبلیغاتی در گروه تبلیغاتی نقش و نگار با استفاده از بهترین روش های چاپی انجام می پذیرد و باعث می شود که یک کلاه به یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند تبدیل شود.

تیشرت تبلیغاتی :

از جمله ابزار تبلیغاتی موثر در امر تبلیغات میتوان به تیشرت تبلیغاتی اشاره کرد تیشرت تبلیغاتی علاوه بر گام موثر در تبلیغات باعث یکپارچگی و نظم هر سازمان خواهد شد.

تیشرت های تبلیغاتی تولید شده در گروه تبلیغاتی نقش و نگار از تنوع بسیاری برخوردار است که این امر انتخاب را برای مشتریان آسان می نماید.

تیشرت های تبلیغاتی تولید شده در گروه تبلیغاتی نقش و نگار دارای بهترین نوع پارچه و دوخت می باشد و همچنین چاپ آن نیز با روش های گلدوزی و دیگر روش های چاپی انجام می پذیرد که ثبات و دوام بالایی دارد و تا زمانی که از این تیشرت تبلیغاتی استفاده میشود لوگو یا عبارت تبلیغاتی شما از بین نخواهد رفت.

گروه تبلیغاتی نقش و نگار از قطب های چاپ تیشرت در کرج و ارائه دهنده ی تیشرت های تبلیغاتی با بهترین کیفیت ممکن می باشد.

[galleryimg ids=”3996,3997,3998″]