فلش تبلیغاتی

چاپ فلش تبلیغاتی ارزان در گروه تبلیغاتی نقش و نگار

یکی از انتخاب های ویژه ی هدایای تبلیغاتی فلش تبلیغاتی می باشد که با انتقال و جا به جایی حجم زیادی از اطلاعات به یک ابزار غیر قابل حذف در زندگی تبدیل شده است.

یکی دیگر از مزایای فلش مموری تبلیغاتی تنوع بالای محصول می باشد که قدرت انتخاب را برای مشتریان آسان می نماید.

فلش مموری تبلیغاتی نیز در انواع گوناگون ذیل وجود دارد :

  • فلش مموری کارتی
  • فلش مموری چرمی
  • فلش مموری فلزی و…

فلش مموری کارتی در ابعاد کارت ویزیت است و دارای فضای مناسبی برای تبلیغات می باشد .

فلش مموری چرمی نیز انتخابی مناسب است که در فضای چرمی آن می توانید لوگو و اطلاعات تماس خود را چاپ نمایید.

با چاپ بر روی یک ابزاری همچون فلش مموری تبلیغاتی که به طور مکرر مورد استفاده قرار میگیرد می توانید تبلیغات خود را به بهترین نحو گسترش دهید.

روش چاپ فلش مموری تبلیغاتی در مجموعه ی نقش و نگار نیز با استفاده از روش های چاپی با ثبات بالا است که پایداری بالای تبلیغات شما را تضمین می کند.

 

 

ارائه ی فلش تبلیغاتی به عنوان یک هدیه ی هدیه ی تبلیغاتی یک نوع جدید از هدایای تبلیغاتی می باشد و به خوبی در حال پیشرفت است . فلش تبلیغاتی تاثیر مثبتی در بازاریابی دارد و به سود آوری شرکت و برند شما کمک به سزایی می کند .

هدایای شرکتی از سال ها پیش وجود داشته است ، شرکت ها و برندهای مختلف در سراسر جهان از آن به عنوان یک تاکتیک موثر در پیشرفت شرکت خود استفاده می کنند . مشکل اینجاست که شرکت ها استراتژی های دیگری را اتخاذ می کنند که باعث سخت تر شدن ماندگاری کسب و کارهای جدید در بین رقبا می شود ، آنها برای پابرجا ماندن در بین رقیبان به یک ایده ی بهتر با تاثیر مثبت تری نیاز دارند . فلش تلیغاتی یکی از بهترین گزینه ها برای حفظ مشتریان قدیمی و همچنین جذب مشتریان جدید می باشد .

چرا فلش تبلیغاتی موثر است ؟

دلایل مختلفی برای انتخاب فلش تبلیغاتی به عنوان هدایای شرکتی وجود دارد . اول از همه این ابزارهای کوچک باتوجه به قیمت ارزان و طول عمری که دارند در گروه ابزارهای تبلیغاتی ارزشمند قرار دارند . مردم همیشه به ابزارهایی برای انتقال اطلاعات نیاز دارند که USB تبلیغاتی با قابلیت حمل آسان جایگاه خوبی در این میان پیدا کرده اند . استفاده ی کاربردی از فلش تبلیغاتی به این معنی است که آنها در طول عمر مفیدی که دارند توسط هزاران نفر مورد استفاده و هزاران بار در معرض دید قرار می گیرند .

ما در مورد یک USB معمولی صحبت نمی کنیم. فلش های تبلیغاتی که در دفاتر چاپ و تبلیغات تولید می شوند علاوه بر چاپ بر روی بدنه ی فلش که باعث بیشتر دیده شدن برند شما و در نتیجه پیشرفت در امر تبلیغات شرکت شما می شود می تواند شامل نمونه محصولات،عکس و فیلم های تبلیغاتی و… باشد و از این حیث نیز گامی مثبت در تبلیغات شرکت شما بردارند .

برخلاف بسیاری از هدایای تبلیغاتی دیگر که در رویدادهای تجاری و نمایشگاه ها به مشتریان جدید ارائه می دهند فلش تبلیغاتی از ارزش بیشتری برخور است و مردم حتی اگر به آن نیازی نداشته باشند نیز به سختی می توانند آنها را دور بیاندازند.

یکی دیگر از عوامل انتخاب فلش تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی مفید بودن آن است . حتی اگر شخصی به آن نیاز نداشته باشد آن را به افراد دیگر می دهد در هر صورت هدف شما از بازاریابی و توسعه ی برندتان را برآورد می سازد .

مواردی که باید در مورد سفارش فلش مموری های تبلیغاتی بدانید :

گروه تبلیغاتی نقش و نگار دارای سال ها تجربه در زمینه ی چاپ فلش تبلیغاتی است. چیزهای زیادی در مورد استفاده از فلش های تبلیغاتی وجود دارد که شما باید از آن اطلاع پیدا کنید .این موارد شامل :

  • فلش مموری ها معمولا در بین افراد جوان در مقایسه با افراد مسن تر رایج هستند . این بدان معنی است که شما باید از فلش های تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی برای آن دسته از مخاطبان هدفتان که به گروه سنی جوان متعلق هستند استفاده نمایید .
  • ما همیشه یک چیز را می گوییم : کیفیت مهم است . این که شما طراحی یک بیلبورد بزرگ یا یک فلش تبلیغاتی کوچک را انجام می دهید اهمیت ندارد کیفیت نکته ی کلیدی است که شما همواره باید آن را در نظر داشته باشید . از لحاظ علمی هدایای تبلیغاتی شما باید کیفیت بالاتری نسبت به محصولاتتان داشته باشد زیرا این هدایای تبلیغاتی معرف شما هستند و اولین چیزی است که مخاطبانتان از شما می بینند و شما نمیتوانید فرصتی بهتر از اولین فرصت برای معرفی شرکت و برند خودتان پیدا کنید .
  • فضای ذخیره سازی فلش تبلیغاتی ارتباط مستقیمی با فایده و کاربرد آن دارد . طبعا فلش های تبلیغاتی با فضای ذخیره سازی بیشتر به هزینه ی بیشتری نیاز دارد اما این هزینه های اضافی قابل توجیه هستند زیرا مردم معمولا فلش هایی با فضای بیشتر را در جلوی کشوی خود نگهداری می کنند و حتی فلش هایی که فضای بیشتری دارند را همواره همراه خود دارند و این نکته به خودی خود تاثیر به سزایی در تبلیغات برند شما دارد .
  • از سطح فلش تبلیغاتی خود به عنوان یک آگهی استفاده نکنید بلکه فقط لوگو و نام تجاری که معرف برند شما است را روی آن چاپ نمایید .

[galleryimg ids=”5473,5474,5475,5476,5477,5478,5479,5480,5481,5482,5483,5484,5485,5486,5487,5488,5489,5490,5491,5492,5493,5494,5495,5496,5497,5498,5499,5500,5501″]