مهر

ساخت مهر با بالاترین کیفیت

ساخت مهر، صنعتی است که در آن چند نوع جوهر که از رنگ یا رنگ‌دانه ساخته‌شده است برای چاپ تصویر یا الگویی روی کاغذ استفاده می‌شود که بروی یک ورق لاستیکی حک یا قالب‌گیری و یا به‌صورت لیزری، حکاکی یا جوش داده‌شده است. مهر شرکت ابزاری است که برای مهر زدن یا نشان‌دار کردن اسناد مهم شرکتتان و برای اعتبار دادن به آن اسناد مورداستفاده قرار می‌گیرد. مهر شرکت شامل نام شرکت، سال تأسیس و آرم و لوگوی آن می‌باشد. مهر شرکت به‌منزله‌ی امضای رسمی و اداری شرکت شما می‌باشد.

انواع مهر:

به‌طورکلی سه نوع مهر داریم:

  • مهر لیزری
  • مهر ژلاتینی
  • مهر برجسته

لیزری :

مهرهای لیزری همان مهرهای فوری یا مهرهای ضد جعل هستند که در عرض چند ثانیه آماده خواهند شد، که به صورت رنگی نیز ساخته می شوند و طرفداران بسیاری دارد زیرا برخی از افراد ترجیح می دهند لوگوی خود را در چند رنگ ارائه دهند و البته بسیار مناسب برای افرادی است که رنگ سازمانی مشخصی دارند و قصد دارند این محصول را نیز در رنگ سازمانی خود ارائه دهند.

ژلاتینی:

مهرهای ژلاتینی یا لاستیکی داری طیف گسترده‌ای از انواع و کاربردها هستند این مهرها در انواع زیر موجود می باشند:

  • مهرهای اداری
  • مهرهای شرکت و مدارس
  • مهر پزشک
  • مهر شخصی برای دسته‌چک
  • مهر بانکی

برجسته :

این محصول نیز طرفداران خاص خود را دارد و کارکرد آن به صورتی است که روی کاغذ حالت برجسته ایجاد می کند ، نکته ی مثبت این گروه امنیت بالای آن است زیرا به علت برجسته بودن به هیچ عنوان امکان جعل آن وجود ندارد.

موارد کاربرد مهر:

در کسب‌وکار و تجارت از مهرها در سه مقوله استفاده می‌شود: مهرهایی برای استفاده در ادارات، مهرهایی برای استفاده در تزئین اشیا و وسایل و یا مهرهایی که برای اسباب‌بازی‌های کودکان استفاده می‌شوند. در مهرهایی که برای کسب‌وکار استفاده می‌شوند معمولاً آدرس و آرم شرکت و موسسه اعمال می‌گردد. و معمولاً دارای قسمت‌های قابل تعویضی هستند که کاربر می‌تواند تاریخ یا نوشته‌ی مهر را تغییر دهد. از آن‌ها برای تاریخ زدن نامه و مرسوله‌ی رسیده و نیز برای معتبر ساختن اسناد استفاده می‌گردد. در برخی کشورها، برای اسنادی مثل قراردادها استفاده از مهر معمول‌تر از امضا کردن کاربرد دارد.

تفاوت مهرهای لیزری و ژلاتینی :

فرق اساسی و مهم بین مهرهای لیزری و ژلاتینی  این است که در مهرهای لیزری شما می توانید از ریزترین فونت های نوشتاری ،عکس و طرح های ظریف حتی ترام دار(کوچکترین جزء چاپی را ترام می گویند) بدون به هم ریختگی جوهر در روی کاغذ استفاده نمایید ؛ اما مهرهای ژلاتینی این دقت و  قابلیت را ندارند.

نکات جزئی در ساخت این محصول :

معمولا هر کسب و کاری پس از راه اندازی به مواردی نیاز دارد تا اعتبار خود را نشان دهد که این محصول یکی از مواردی است که شما را در این زمینه یاری می رساند.مواردی که در ساخت این محصول نیاز دارید ام شرکت ، سهامی خاص ، سهامی عام ،شماره ثبت و لوگوی شرکت است البته این موارد شامل شرکت های بزرگ با شماره ثبت میباشد هر شخصی به تناسب نوع کسب و کار خود میتواند موارد خاصی را در مهر ذکر نماید و یا این که فقط به لوگوی خود بسنده کند .

مورد دیگر ابعاد و ظاهر است البته این موضوع بسیار ساده است اما به توضیح مختصری در مورد آن ارائه می دهیم تا با مشکل مواجه نشوید ، اگر لوگوی شما به صورت دایره باشد بهتر است مهر را به صورت دایره طراحی نمایید و اگر لوگوی شما مستطیل باشد باید مهری مستطیلی طراحی نمایید.

مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار مفتخر است که با بیش از یک دهه سابقه فعالیت درخشان در زمینه ی طراحی انواع مهر دستگاهی در کرج توانسته است خود را به قطب ساخت و فروش انواع مهر دستگاهی در کرج تبدیل نماید.

در این قسمت نمونه هایی از مهر برای مشاهده  شما عزیزان موجود می باشد که از این طریق به راحتی می توانید با انواع مختلف مهر آشنا شوید.برای کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت سفارش خود می توانید با مشاوران ما در تماس باشید تا در خصوص این محصول اطلاعات دقیق تری را به شما ارائه دهند.

“طراحی و ساخت مهر با طرح اختصاصی خود را به نقش و نگار بسپارید”

[galleryimg ids=”6114,6115,6116,6117,6118,6119,6120,6121,6122″]