پلاک استیل

ساخت پلاک استیل با بالاترین کیفیت

هم اکنون بوسيله دستگاه هاى پيشرفته مى توان بر روى کليه فلزات سخت به صورت صنعتى حکاکى انجام داد. ما با استفاده از علم نوين تابلوها و پلاک هاى زيبا و ماندگارى را براي شما توليد مى کنيم. پلاک استيل در طرح و رنگ هاى متنوع اى همچون استيل ميرور، خش دار، طلايى، مسى و دودى و تا ابعاد ۱۲۵*۲۴۵ سانتى متر به بازار عرضه مى گردد.

انواع پلاک استیل :

  • پلاک استيل براق:اين نوع پلاک به علت قيمت مناسب جهت ساخت تابلوهاى راهنما کاربرد بسيارى دارد.استيل معمولى مقاومت خوبى در آب و هواى معتدل از خود نشان داده است. استفاده از اين نوع فلز در محيط هاى مرطوب و همچنين در مجاورت مواد اسيدى و قليايى توصيه نمى شود.
  • پلاک استنلس استيل ( استيل ضد زنگ ):اين نوع پلاک از جنس بسيار مرغوب و مقاوم در برابر مواد شيميايى ساخته شده قابليت شستشو و عمر بسيار بالايى دارد. از اين پلاک بيشتر بر روى دستگاه هاى صنعتى و در مناطق گرمسير استفاده مى شود.بطور معمول از ورق ۳۰۴ جهت ساخت پلاک استفاده مى شود که در صورت سفارش مى توان از آلياژهاى ديگر نيز استفاده نمود.
  • پلاک استنلس استيل خشدار:استيل خش دار به علت دارا بودن سطح زيبا و مات،مورد توجه بيشتر طراحان قرار دارد. از اين پلاک جهت ساختن تابلوهاى تجارى در فضاى باز و يا بر روى آسانسور و دستگاه هاى صنعتى استفاده مى شود.اين استيل در مقابل رطوبت و گرما مقاومت قابل توجه اى دارد و از رفلکس نور جلوگيرى مى کند.
    يکى از جديدترين خلاقيت هاى انجام شده در گروه حک فلز استفاده از ورق هاى بسيار مقاوم ضد خوردگى است. استيل هاى رنگى از مغزى استنلس استيل ضد زنگ ساخته شده و بر روي آن با يک لايه تيتانيوم پوشيده شده است. اين نوع پلاک جايگزين مناسبى براى علاقه مندان به تابلوهاى برنجى و مسى است که از تغيير رنگ فلز در مقابل رطوبت و گرما نگران هستند.
  • پلاک استنلس استيل ميرور طلايى:از پرطرفدارترين نوع پلاک ها که در زيبايى بى نظير و براي محيط هاى پر زرق و برق بسيار مناسب است. با وجود عمر کوتاهى که از پيدايش اين نوع پلاک مى گذرد اما بخوبى جاى خود را در بازار باز کرده و مورد توجه اکثر مجموعه ها با سليقه هاى مختلف شده است. (براقيت پلاک هاى طلايى بسيار خيره کننده و بى نظير است.
  • پلاک هاى مولتى استايلمولتى استايل از نوعى پلاستيک با مغزى مشکى ساخته مى شود که بر روي آن لايه نازکى از جنس لمينت پوشيده شده است. از مزيت هاى اين پلاک سرعت بالاى توليد و عدم محدوديت در برش هاى گرد و همچنين مقاومت در مقابل رطوبت مى باشد. مولتى استايل بيشتر در رنگ هاى طلايى و نقره اى توليد مى گردد. عدم مقاومت در مقابل حرارت و ضربه و همچنين مقاومت بسيار کم در مقابل خراشيدگى محدوديت هاى اين نوع پلاک مى باشد، به همين خاطر استفاده از اين پلاک بيشتر جهت ساختن تنديس و تابلوهاى مکانهاى مرطوب مانند استخرهاى ورزشى توصيه مى گردد.

مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار با دراختیار داشتن دانش به روز و تجربه در ساخت انواع پلاک و مارک فلزی این امکان را برای مشتریان فراهم آورده است تا بتوانند به بهترین شکل و با کیفیت مطلوب اقدام به شناساندن مارک و برند خود به بازار هدف نمایند.

” تولید انواع مارک و پلاک فلزی از جنس استیل ، آلومینیوم و برنج در ضخامت و ابعاد مختلف طبق سفارش مشتری،طراحی طبق سفارش و چاپ با رنگ بندی مختلف بدون محدودیت در رنگ و طرح ”

مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار مفتخر است که با بیش از یک دهه سابقه فعالیت درخشان در زمینه ی طراحی انواع پلاک در کرج توانسته است خود را به قطب ساخت و فروش انواع پلاک در کرج تبدیل نماید.

“طراحی و ساخت پلاک با طرح اختصاصی خود را به نقش و نگار بسپارید”

[galleryimg ids=”6042,6043,6044,6045″]