جاکارتی تبلیغاتی

چاپ انواع جاکارتی فلزی ، چرمی تبلیغاتی در گروه تبلیغاتی نقش و نگار

جاکارتی تبلیغاتی نیز یکی از ابزارهای تبلیغاتی ویژه است که از دیرباز مخاطبان بسیاری داشته است.

تاثیر جاکارتی در تبلیغات :

ما همواره به دنبال تبلیغات بر روی وسایلی هستیم که کاربرد بسیاری در زندگی روزمره ما دارند زیرا در این صورت مورد بازدید بیشتری قرار می گیرد امروزه که اکثر پرداخت ها از طریق کارت های بانکی انجام می شود پس جاکارتی نیز از جمله ابزاری است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و کاربردهای بسیاری نیز دارد اگر بر روی جاکارتی لوگوی،نام موسسه و… درج گردد به نحوی تبلیغ آن موسسه انجام می شود.

جاکارتی های تبلیغاتی نه تنها تاثیر مثبتی در ذهن مخاطب به جا میگذارد بلکه با تداوم استفاده باعث ثبات و ماندگاری در ذهن اذهان عمومی می شود.

جاکارتی تبلیغاتی نیز از جمله هدایای تبلیغاتی کاربردی و ارزان قیمت می باشد که با به کار گیری آن می توانید تبلیغات و بالطبع فروش خود را افزایش دهید.

جاکارتی تبلیغاتی با توجه به تنوع در رنگ و جنس از جمله بهترین هدایای تبلیغاتی می باشد.

انواع جاکارتی تبلیغاتی :

  • جاکارتی فلزی
  • جاکارتی چرم

از آنجا که این نوع از هدیه ی تبلیغاتی در دو نوع فلزی و چرمی موجود می باشد تنوع بالایی داد و همین امر باعث می شود مشتریان با آرامش خاطر بهترین نوع جاکارتی که با سلیقه ی آنها متناسب است را انتخاب نمایند .

روش های چاپی جاکارتی تبلیغاتی :

بارها و بارها متذکر شدیم که نوع چاپ هر نوع ابزار تبلیغاتی نقش به سزاییی در دیده شدن آن دارد پس باید همیشه تمام جوانب را بسنجید و باتوجه به فاکتورهای موجود روش چاپی خود را انتخاب کنید . کارمندان واحد چاپ گروه تبلیغاتی نقش و نگار باتوجه به علم و تجربه ای که در امور چاپی دارند همواره شما را در انتخاب روش های چاپی ایده آل یاری می رسانند.

چاپ جاکارتی تبلیغاتی در گروه تبلیغاتی نقش و نگار اکثرا از نوع چاپ داغی و لیزر می باشد که این نوع روش ها از جمله چاپ های با ماندگاری بالا هستند ، تا زمانی که از آن جاکارتی استفاده میشود نام تجاری و لوگوی شما بر روی آن محصول از بین نخواهد رفت.

اگر در مورد این هدیه ی تبلیغاتی و شرایط سفارش سوالاتی دارید می توانید با پشتیبانان فروش ما در تماس باشید تا شما را به بهترین نحو راهنمایی نمایند.

[galleryimg ids=”5450,5447,5445,5443,5441,5440,5439,5438,5437,5436″]