شکلات تبلیغاتی

چاپ شکلات در گروه تبلیغاتی نقش و نگار

شکلات تبلیغاتی :

شکلات از دیرباز از محبوب ترین هدایا بوده است و هنوز هم جایگاه ویژه ای دارد به طوری که اکثر افراد در مناسبت های مختلف از شکلات برای هدیه دادن استفاده می کنند .

تبلیغات از طریق شکلات :

شما می توانید این هدیه ی محبوب و خوشمزه را در جهت تحقق تبلیغات و افزایش فروش خود به کار گیرید و به راحتی آرم و لوگوی شرکت  و سازمان خود را بر روی شکلات مورد نظر چاپ نمایید و از این طریق یکی از ساده ترین وسایل پذیرایی را به ابزار تبلیغاتی مناسب تبدیل نمایید . گروه تبلیغاتی نقش و نگار این امکان را برای شما فراهم آورده است که حتی جعبه ی شکلات را با لوگو و شعار تبلیغاتی خود چاپ نمایید و در اختیار مخاطبانتان قرار دهید .

کاربرد شکلات تبلیغاتی :

این نوع هدیه ی تبلیغاتی برای انواع جشن ها ، سمینار ها ، هتل ها ، کافه ها ، رستوران ها ، شرکت ها و سازمان های مختلف مناسب می باشد .

استفاده شکلات تبلیغاتی در شرکت ها :

وقتی در شرکتی هنگام پذیرایی از شکلات هایی با لوگوی مورد نظر استفاده شود تاثیر چند برابر در ذهن مخاطب می گذارد که باعث می شود برند مورد نظر در ذهن مخاطب ثبت شود و همواره برند شما را به شیرینی شکلات تبلیغاتی که خورده است به یاد آورد.

استفاده شکلات تبلیغاتی در هتل ها :

شکلات های تبلیغاتی مناسب ترین روش تبلیغات درون سازمانی برای هتل ها می باشد همانطور که هتل ها ظروف تبلیغاتی مختص به خود دارند شکلات هایی با لوگوی و نام هتل باعث اعتبار بخشیدن همچنین ماندگاری در ذهن مخاطبانشان می شود .

استفاده شکلات تبلیغاتی در کافه ها :

بیشترین چیزی که در کافه ها مورد استفاده قرار می گیرد شکلات ها و شیرینی های متنوع است چه ایده ی جالبی که به جای استفاده از شکلات های متفرقه شکلاتی با نام کافه استفاده شود ، حتی هنگام ورود مشتریان به کافه میتوانید برای خوش آمد گویی از آنها با چنین شکلات های تبلیغاتی پذیرایی نمایید .

تبلیغات روز به روز در حال تغییر و تحول است چه خوب است که با ایده هایی بکر از شیوه های تبلیغات قدیمی دوری کنیم و به سمت تبلغات نوین و جذاب سوق پیدا کنیم ، شکلات تبلیغاتی نیز از جمله هدایای خاص و بسیار جذاب برای تبلیغات می باشد .

گروه تبلیغاتی نقش و نگار همواره به دنبال پیدا کردن ایده های ناب تبلیغاتی و معرفی آن به مخاطبانش می باشد .

در ذیل نمونه ای از شکلات های تبلیغاتی را مشاهده می نمایید.

[galleryimg ids=”5934,5935,5936,5937,5938″]