ساعت تبلیغاتی

چاپ ساعت تبلیغاتی در کرج

ساعت تبلیغاتی

چاپ ساعت تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی یکی از بهترین انواع هدایای تبلیغاتی است که بازخورد بی نظیری در تبلیغات دارد. از زمانی که ساعت تبلیغاتی به عنوان یکی از محصولات تبلیغاتی روی کار آمد کسب و کارها رونق بیشتری گرفتند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی صنعت چاپ پیشرفت بسیاری داشته و این پیشرفت باعث روی کار آمدن دستگاه های چاپی مختلفی شده است. دستگاه های چاپی امروزه تا حدی پیشرفت داشته است که امکان چاپ روی هر سطح به خصوص با هر ویژگی منحصر به فردی  را فراهم نموده است.

چاپ ساعت نیز یکی از این موارد است که پس از پیشرفت تکنولوژی به محبوبیت رسید و امروزه تا این حد مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع هر چه دستگاه های چاپی جدیدتری با امکانات بیشتری روی کار آمدند به مرور زمان چاپ روی ساعت با جنس بدنه مختلف نیز برای افراد فراهم شد.

انتخاب ساعت به عنوان هدایای تبلیغاتی یک انتخاب هوشمند است زیرا وقتی شما ساعتی با آرم و لوگوی تجاری خود به مخاطبان هدیه میدهید باعث میشوید تا با هر بار نگاه به ساعت شما و نام تجاریتان به آن شخص یادآور شوید ، علاوه بر این با هدیه دادن ساعت به عنوان هدایای تبلیغاتی در واقع شما با اقدامی هوشمندانه تبلیغات خود را در محیطی پربازدید فرستادید و باعث بیشتر دیده شدن نام تجاری خود خواهید شد.

در حالت کلی ساعت به سه دسته ی ذیل تقسیم بندی میشود:

اما این تقسیم بندی تنها به صورت کلی مطرح است اما اگر بخواهیم این هدایای تبلیغاتی را دسته بندی کنیم و به انواع مختلف تقسیم بندی کنیم باید بگوییم هر یک از این دسته بندی هایی که در قسمت فوق مطرح شد به خودی خود مجموعه بزرگی را شامل میشوند که با تنوع بالایی که دارند باعث انتخاب راحت مشتریان خواهند شد.

چاپ ساعت تبلیغاتی دیواری

ساعت دیواری تبلیغاتی

ساعت دیواری درطیف وسیعی از ساعت هایی که در قسمت فوق به آن اشاره شد بیشترین بازخورد و استقبال را دارد. در واقع تعداد مشتریانی که از ساعت دیواری به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده میکنند بسیار بیشتر از مشتریانی است که در پی استفاده از انواع دیگری از ساعت تبلیغاتی هستند.

البته این استقبال خوب از ساعت دیواری تبلیغاتی شرایط به خصوصی را ایجاب کرده است. یکی از این شرایط تنوع محصول ساعت دیواری است. به این معنا که ساعت دیواری تبلیغاتی امروزه از تنوع بالایی برخوردار میباشد.

این تنوع بالا بین ساعت دیواری تبلیغاتی باعث شده است مخاطبان به راحتی بتوانند ساعت مورد نظر را انتخاب کنند، زیرا این طیف وسیع ساعت تبلیغاتی با هر سلیقه ای هماهنگی داشته و هر شخصی با هر سلیقه ای میتواند بهترین نوع ساعت دیواری تبلیغاتی را برای مخاطبان و جامعه هدف خود تهیه نماید.

ساعت دیواری از جمله تبلیغات پرطرفدار میباشد.ساعت دیواری تبلیغاتی نیز یکی از انواع ساعت است و به سبب قرار گرفتن بر روی دیوار همانند بنر تبلیغاتی در محیط کوچک عمل میکند.

با چاپ ساعت دیواری با لوگوی خود و هدیه دادن به مخاطبان خود باعث میشود نام تجاری شما بیش از پیش در معرض دید قرار گیرد.

ساعت دیواری های نقش و نگار از بهترین جنس و کیفیت برخوردار هستند و چاپ لوگوی شما نیز با استفاده از بهترین روش های چاپی با ثبات بالا و در رنگ و نوع دلخواه شما صورت میگیرد.

بدنه ی ساعت های نیز جنس های مختلفی دارد که در ذیل به انواع آنها اشاره شده است.

  • ساعت با بدنه چوبی
  • ساعت با بدنه فلزی
  • ساعت تبلیغاتی با بدنه پلاستیکی
  • ساعت دیواری پلکسی

ساعت دیواری های موجود قابلیت چاپ سیلک و چاپ دیجیتال دارند.

گروه تبلیغاتی نقش و نگار با بهترین و با کیفیت ترین نوع چاپ ساعت دیواری شما را در امر چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی دلخواهتان یاری میرساند.

موضوعی که در مورد تبلیغات و هدایای تبلیغاتی وجود دارد نحوه چاپ است. خصوصا در مورد ساعت دیواری تبلیغاتی نیز این موضوع به شدت مهم و ضروری است بدین معنا که در تولید ساعت دیواری تبلیغاتی باید همواره به چاپ آن توجه شود.

همانطور که در قسمت فوق به این موضوع اشاره شد ساعت دیواری تبلیغاتی به خودی خود انواع مختلفی دارد که از لحاظ جنس بدنه نوع منحصر به فردی است و طبیعتا نوع چاپ آن نیز باتوجه به نوع جنس بدنه متفاوت خواهد بود.

در حالت کلی ساعت دیواری تبلیغاتی به روش های مختلف چاپی تولید میشود و در اختیار عموم قرار میگیرد. زیرا هر یک از ساعت تبلیغاتی ها که بدنه ای با جنس منحصر به فرد دارند نوع به خصوصی از چاپ را میطلند. به همین جهت تمام انواع ساعت دیواری تبلیغاتی با استفاده از روش به خصوصی چاپ میشود. در ذیل به انواع روش های چاپ ساعت تبلیغاتی اشاره میشود.

  • چاپ ساعت تبلیغاتی به روش دیجیتال
  • چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی به روش لیزر
چاپ ساعت به روش دیجیتال

یکی از مرسوم ترین روش های چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی چاپ دیجیتال است. یکی از مرسوم ترین روش های چاپی که امروزه در اغلب محصولات تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد چاپ دیجیتال است.

چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی نیز از این قاعده مستثنی نیست. اما نکته ای قابل توجه در مورد چاپ دیجیتال وجود دارد و آن هم متریال مورد نظر است که چاپ روی آن انجام میشود.

در مورد ساعت عموما ساعت دیواری هایی که از جنس پلاستیک هستند با استفاده از چاپ دیجیتال انجام میشود. عموما چاپ دیجیتال ساعت دیواری تبلیغاتی بر روی صفحه داخلی ساعت صورت میگیرد وغالبا بدنه بدون چاپ باقی میماند.

در حالت کلی چاپ دیجیتال به صورت چند رنگ انجام میشود. در مورد چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی نیز اوضاع به همین شکل است. زیرا صفحه داخلی ساعت دیواری تبلیغاتی بسیار در معرض دید مخاطبان قرار دارد. به همین جهت اگر با استفاده از چاپ دیجیتال لوگو ، نام تجاری ، نماد برند خود را در معرض نمایش قرار دهید کاملا میتوانید توجه مخاطبان را جلب نموده و از این طریق به بالاترین میزان بازدهی در کسب و کارتان دست یابید.

چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی به روش لیزر 

چاپ لیزر یکی دیگر از روش های چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی است که امروزه جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده است. البته چاپ لیزری به جهت نوع به خصوصی از عملیات چاپی که دارد تنها توسط متریال به خصوصی امکان پذیر است.

چاپ محصولات تا حد بسیار زیادی به نوع متریال موجود بستگی دارد. زیرا برخی از مواد با توجه به ویژگی های ظاهری که دارند نوع به خصوصی از چاپ را میطلبد و اگر با استفاده از روش های چاپی نادرستی عملیات چاپ انجام شود قطعا نتیجه نادرستی به دست خواهد آمد.

در مورد ساعت تبلیغاتی نیز هنگام انتخاب روش های چاپی باید به نوع متریال ساعت توجه شود. به عنوان مثال ساعت تبلیغاتی که متریال اصلی آن پلاستیک است را به هیچ عنوان نمیتوان با استفاده از چاپ لیزر چاپ کرد. زیرا چاپ لیزر حرارت بسیار زیادی دارد و نتیجه کار نه تنها مطلوب نخواهد بود بلکه باعث تخریب متریال اصلی میشود.

اما در مورد ساعت دیواری تبلیغاتی که با استفاده از چوب ، پلکسی و فلز تولید شده است چاپ لیزر بسیار مناسب است. زیرا چوب ، پلکسی و فلز از لحاظ انسجام سطحی بسیار مستحکم هستند و مستلزم نوع به خصوصی از چاپ میباشند تا با استفاده از آن چاپ با کیفیت تر و با دوام تری داشته باشند. چاپ لیزر یکی از مناسب ترین انواع چاپ است که امروزه برای محصولاتی با چنین متریال سختی پیشنهاد میشود.

از این حیث ساعت های تبلیغاتی به خصوص ساعت دیواری تبلیغاتی هایی که از جنس فلز، پلکسی و چوب هستند را با استفاده از روش چاپ لیزری تولید میکنند. این نوع ساعت تبلیغاتی ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و دوام چاپی آن در مقایسه با چاپ های دیگر بسیار بیشتر است.

آماده سازی هر یک از محصولات تبلیغاتی مدت زمان مشخصی به طول می انجامد. عموما اطلاع یافتن از مدت زمان آماده سازی این محصولات و هدایای تبلیغاتی یکی از مهم ترین المان هایی است که افراد برای انجام کارهای تبلیغاتی خود به آن توجه دارند.

ساعت دیواری تبلیغاتی یکی از انواع ساعت تبلیغاتی هایی است که مدت زمانی صرف تولید آن خواهد شد و پس از طی شدن مراحل ساخت محصول مدت زمان مشخصی نیز صرف فرآیند چاپ ساعت تبلیغاتی می شود.

اگر بخواهیم مدت زمان کلی آماده سازی ساعت دیواری تبلیغاتی را به صورت مشخص بیان کنیم، باید بگوییم در حالت کلی چهار الی پنج روز کاری صرف تولید این هدیه تبلیغاتی میشود.

اگر شما نیز به دنبال استفاده از ساعت دیواری تبلیغاتی جهت گسترش تبلیغات و ارتقاء کسب و کار خود می باشید باید این مدت زمان آماده سازی را در نظر داشته باشید و با توجه به آن اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در محصولات چاپی باید در نظر داشته باشید تیراژ است. تیراژ یک واحد شمارش است که عموما برای محصولات چاپی مورد استفاده قرار میگیرد.

فعالیت های تبلیغاتی معمولا بر روی تیراژ های به خصوصی چاپ میشود. ساعت تبلیغاتی نیز باتوجه به نوع به خصوصی که دارد بر روی تعداد به خصوصی چاپ میشود.

تیراژی که گروه تبلیغاتی نقش و نگار برای چاپ ساعت تبلیغاتی دیواری در نظر گرفته است 50عدد میباشد. به این معنا که اگر شما قصد چاپ بر روی ساعت دیواری را داشته باشید تنها مجاز به سفارش هایی بیش از 50 عدد میباشید.

دلیل تعیین این تعداد تیراژ چاپی است که چاپخانه آن را تعیین کرده است. در چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی اپراتورها 50 عدد ساعت دیواری را در کنار هم قرار میدهند و به یکبار عملیات چاپ را با دستگاه های به خصوص انجام میدهند.

ساعت تبلیغاتی رومیزی

ساعت رومیزیی تبلیغاتی

ساعت رومیزی از آن حیث که روی میز کار قرار میگیرد محل خوبی برای تبلیغات می باشد. ساعت های رومیزی از تنوع شکل ، رنگ ، طرح  بالایی برخوردار هستند.

ساعت رومیزی نیز همانند یک بنر تبلیغاتی کوچک عمل میکند با این تفاوت که جامعه ی هدف در آن صورت کوچک تر مخاطبان یک بنر تبلیغاتی بزرگ است.

ساعت های رومیزی که در نقش و نگار چاپ می شود علاوه بر کاربردی که به عنوان ساعت دارد میتواند کاربردهای دیگر از جمله جای عکس ، جای لوازم تحریر ، جای کارت ویزیت و… داشته باشد ، با انتخاب بهترین ساعت رومیزی مطابق با سلیقه و کارآیی مورد نیاز می توانید تبلیغات خود را به بهترین نحو گسترش دهید.

ساعت رومیزی های چاپ شده در نقش و نگار از بالاترین کیفیت چاپ برخوردار است. چاپ ساعت رومیزی خود را به نقش و نگار بسپارید تا بهترین کیفیت هدایای تبلیغاتی را تجربه نمایید.

ساعت رومیزی نیز از حیث جنس متریال سازنده آن انواع مختلفی دارند. در حال حاضر اگر بخواهیم به انواع ساعت رومیزی اشاره کنیم میتوان به دو نوع زیر اشاره نماییم :

  • ساعت رومیزی پلاستیکی
  • ساعت رومیزی چوبی

اگر بخواهیم به کیفیت این دو نوع ساعت رومیزی اشاره کنیم باید بگوییم از لحاظ کیفیت ساعت هر دو در یک رده قرار دارند و از لحاظ کیفیت بسیار ایده آل و مناسب هستند.

تنها موضوعی که این دو جنس ساعت رومیزی را از هم تفکیک میکند نوع چاپ آن است که از این طریق یک ساعت رومیزی ساده را به یک ساعت رومیزی تبدیل مینماید. در ادامه بیشتر در رابطه با نحوه چاپ ساعت رومیزی اطلاعات ارائه خواهیم داد.

در تولید هر محصول تبلیغاتی نه تنها تولید ساخت محصول اصلی از اهمیت بالایی برخوردار است بلکه نحوه چاپ آن نیز به خودی خود یکی از مهم ترین مسائل است که باید به آن توجه شود.

در واقع شاید بهتر باشد اینطور بیان کرد، ظهور تک تک محصولات تبلیغاتی به خصوص هدایای تبلیغاتی را باید مدیون صنعت چاپ باشیم. شاید درک این موضوع برایتان اندکی دشوار باشد. اجازه دهید مثالی در خصوص ساعت تبلیغاتی ارائه دهیم تا تمام جوانب تبلیغات برایتان شفاف سازی گردد.

ساعت رومیزی کوچکی را در نظر بگیرید. این ساعت رومیزی در حالت عادی تنها یک ابزاری برای اطلاع یافتن از زمان است. پس چطور میتوان از آن انتظار داشته باشیم تا فرآیند تبلیغات برند به خصوصی را از پیش ببرد؟

حال به این موضوع فکر کنید که چنین محصول کوچکی با استفاده از فرآیند چاپ تغییراتی پیدا کند. به این معنا که با استفاده از دستگاه های چاپی نام تجاری و یا لوگوی مشخصی را بر روی یک محصول همچون ساعت رومیزی تبلیغاتی حک نمایید.  با این چاپ ساده یک محصول ساده همچون ساعت رومیزی تبلیغاتی به یک محصول ویژه تبلیغاتی تبدیل خواهد شد.

تمام این موارد باعث شده است تا امروزه چاپ محصولات و هدایای تبلیغاتی به اهمیت بالایی دست یابد و ظهور هر یک از هدایای تبلیغاتی را باید مدیون دستگاه های چاپی باشیم.

همانطور که در قسمت فوق به این موضوع اشاره شد ساعت رومیزی تبلیغاتی نیز همانند ساعت دیواری تبلیغاتی در دو نوع پلاستیکی و چوبی تقسیم بندی میشود. هر یک از این دو محصول باتوجه به نوع متریالی که دارند نوع به خصوصی از چاپ را میطلبند. در قسمت بعد به صورت کامل به انواع چاپ ساعت رومیزی تبلیغاتی اشاره شده است.

چاپ ساعت رومیزی به روش دیجیتال

همانطور که به این موضوع اشاره شد یکی از انواع ساعت رومیزی تبلیغاتی از جنس پلاستیک است. ساعت رومیزی تبلیغاتی پلاستیکی از نوع متریال حساسی چون پلاستیک تولید شده است. این بدان معنا است که برای چاپ آن نمیتوان از چاپ های سخت همچون لیزر استفاده نمود زیرا باعث آسیب دیدن آن خواهد شد.

چاپ دیجیتال یکی از بهترین روش های چاپ ساعت رومیزی تبلیغاتی است که از متریال پلاستیک ساخته شده است. دوام چاپ دیجیتال نیز بر روی ساعت رومیزی تبلیغاتی از جنس پلاستیک بسیار بالا خواهد بود.

با استفاده از یک چاپ دیجیتال ساده بر روی ساعت رومیزی کوچک میتوانید برند خود را از این طریق به تعداد افراد بیشتری معرفی نمایید و در نتیجه به بالاترین سطح شغلی خود دست یابید.

چاپ ساعت رومیزی تبلیغاتی به روش لیزر

یکی از ماندگارترین روش های چاپ محصولات تبلیغاتی چاپ لیزر است. اگر چه چاپ لیزر یکی از بهترین و با دوام ترین روش های چاپی است اما نمیتوان از آن برای چاپ هر محصول با هر متریالی استفاده نمود.

در مورد چاپ ساعت رومیزی نیز قضیه به همین شکل است. برای انتخاب نوع چاپ باید به متریال ساعت توجه شود. از چاپ لیزر میتوان برای چاپ ساعت رومیزی که از جنس چوبی هستند استفاده شود. این نوع چاپ از دوام بسیار بالایی بر روی چوب برخوردار است. از این طریق به راحتی میتوانید برند خود را تبلیغ نموده و از بهبود سطح شغلی خود لذت ببرید.

البته در مورد ساعت رومیزی تبلیغاتی چوبی نیز میتوان از چاپ دیجیتال نیز استفاده نمود. استفاده از چاپ دیجیتال به این معنا نیست که چاپ از کیفیت کمتری برخوردار است. بلکه بالعکس چاپ دیجیتال نیز بر روی این نوع ساعت رومیزی تبلیغاتی از کیفیت چاپ بالایی برخوردار است و ماندگاری نسبتا خوبی دارد.

ساعت رومیزی تبلیغاتی نیز همانند ساعت دیواری روند آماده سازی مشخصی را طی میکند. در ابتدا مدت زمان مشخصی صرف تولید ساعت رومیزی خواهد شد و پس از طی شدن فرآیند تولید محصول نوبت به چاپ میرسد.

چاپ ساعت رومیزی نیز همانند ساعت دیواری مدت زمان مشخصی به طول می انجامد. اگر بخواهیم به صورت کلی در مورد مدت زمان آماده سازی این محصول ویژه اطلاعات مشخصی ارائه دهیم باید بگوییم این نوع هدیه تبلیغاتی نیز همانند ساعت دیواری چهار الی پنج روز کاری زمان بر خواهد بود.

تیراژ در تولید و چاپ ساعت رومیزی تبلیغاتی نیز یکی از مهم ترین ارکانی است که باید به آن توجه گردد. این نوع ساعت تبلیغاتی نیز همانند ساعت دیواری تبلیغاتی حداقل تعداد چاپ مشخصی دارد که حین سفارش باید به آن توجه گردد.

اگر شما نیز به دنبال استفاده از ساعت رومیزی تبلیغاتی برای ارتقاء کسب و کار خود هستید باید همواره به تیراژ چاپی ساعت رومیزی تبلیغاتی توجه داشته باشید.

ساعت رومیزی نیز همانند ساعت دیواری حداقل تعداد چاپی دارد، حداقل تعداد چاپی که برای ساعت رومیزی تعیین شده است 50 عدد میباشد. به این معنا که اگر شما عزیزان به دنبال استفاده از ساعت رومیزی تبلیغاتی برای ارتقاء کسب و کارتان از طریق ساعت رومیزی تبلیغاتی هستید باید به حداقل تیراژ 50عدد توجه داشته باشید.

ساعت تبلیغاتی مچی

ساعت مچی تبلیغاتی

امروزه زمان مهم ترین نقش را در زندگی انسان ها ایفا میکند ، شما با هدیه دادن یک ساعت با تبلیغات خود در واقع باعث می شوید مخاطب با هر بار نگاه به ساعت، شما و مجموعه شما را در ذهن تداعی کند.

ساعت مچی از جمله مواردی است که هر شخص همواره از آن استفاده میکند با چاپ ساعت مچی با لوگوی خود باعث می شوید لوگوی شما همراه همیشگی مخاطب باشد.

ساعت مچی علاوه بر هدیه ای خاص و شیک از آنجا که در معرض دید مخاطب قرار میگیرد باعث میشود لوگو و نام تجاری شما در ذهن مخاطب حک شود.

ساعت مچی های چاپ شده در نقش و نگار از بهترین کیفیت بدنه ،  بند ، موتور ساعت و… برخوردار است و چاپ این نوع ساعت از بهترین کیفیت برخوردار است.

گروه تبلیغاتی نقش و نگار با طراحان متعهد و متخصص خود شما عزیزان را در امر چاپ ساعت مچی تبلیغاتی یاری می رساند.

ساعت مچی تبلیغاتی نیز همانند سایر ساعت هایی که در قسمت فوق به آن اشاره کردیم شرایط به خصوصی را برای تولید و چاپ میطلبد. در ادامه به این شرایط اشاره خواهیم کرد.

اگر بخواهیم ساعت مچی تبلیغاتی را از حیث نوع و جنس تقسیم بندی کنیم میتوان به دو نوع اشاره کرد.

  • ساعت مچی با بند چرم
  • ساعت مچی با بند فلزی

این دو نوع ساعت مچی هر دو از یک سطح کیفیت برخوردار هستند. اما تنها تفاوت آنها از حیث ظاهر است که برخی افراد ساعت مچی بند چرمی را میپسندند و برخی دیگر نوع فلزی آن را میپسندند.

شما عزیزان میتوانید در درجه اول در انتخاب ساعت مچی سلیقه جامعه هدفتان را در اولویت قرار دهید و باتوجه به آن ساعت مچی مناسب را انتخاب نمایید و از این طریق به بالاترین میزان سودهی و بازدهی از تبلیغات خود دست یابید.

نوبت رسید به مهم ترین بخش تولید ساعت مچی تبلیغاتی، چاپ ساعت مچی تبلیغاتی از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا ساعت مچی در ابتدا تنها یک محصول است که شاید افراد بسیاری به آن نیاز داشته باشند. این محصول شاید تنها یکی از کاربردی ترین ابزار باشد اما از لحاظ تبلیغاتی هیچ سودی برای شما نخواهد داشت.

و اینجا است که برای بار دیگر به معجزه چاپ میرسیم. یک ساعت مچی بدون وجود چاپ برای کسب و کار شما هیچ سودی نخواهد داشت اما به محض آن که یک لوگو و یا یک نام تجاری بر روی آن حک شود قضیه شکل دیگری به خود میگیرد.

به محض حک شدن یک لوگو بر روی صفحه ساعت مچی به راحتی میتوان از آن استفاده تبلیغاتی داشت و با استفاده از یک ابزار کوچک همچون ساعت مچی میتوان هر کسب و کاری را ارتقاء داد.

اگر به خاطر داشته باشید در دو نوع ساعت تبلیغاتی رومیزی و دیواری که پیشتر در مورد آن اطلاعاتی ارائه شد هر نوع ساعت به جهت متریال مشخصی که دارد چاپ به خصوصی میطلبید. اما در مورد ساعت مچی تبلیغاتی انواع مختلف آن تنها از حیث بند ساعت است و این موضوع بر چاپ محصول تاثیری نخواهد داشت.

به همین جهت چاپ ساعت مچی تبلیغاتی تنها از روش چاپ دیجیتال است. عملیات چاپ نیز بر روی صفحه ساعت انجام میشود. این نوع چاپ برای ساعت مچی از دوام نسبتا خوبی برخوردار است و این دوام بالای چاپی تبلیغات برند شما را تضمین میکند.

پروسه تولید ساعت مچی نیز همانند سایر ساعت های دیگر است. در اولین مرحله ساعت مچی تبلیغاتی باید تولید شود و در مرحله بعدی توسط دستگاه های چاپی چاپ شود.

پس از گذر از این دو مرحله تولید و چاپ ساعت مچی تبلیغاتی با کیفیت تولید میشود و به راحتی با استفاده از آن میتوان تبلیغات برند خود را گسترش داد.

باتوجه به پروسه کاری که برای تولید ساعت مچی تبلیغاتی معرفی کردیم. زمان آماده سازی این محصول نیز همانند دو مورد دیگر چهار الی پنج روز کاری است.

اگر شما نیز به دنبال توسعه کسب و کار خود به وسیله ساعت مچی هستید پیشنهاد میکنیم این مدت زمان را برای آماده سازی محصول تبلیغاتی خود در نظر بگیرید.

ساعت مچی نیز همانند دو ساعت دیگری که در قسمت فوق به آن اشاره شد تیراژ مشخصی برای چاپ دارد. اما تیراژ این نوع ساعت با دو نوع دیگر اندکی تفاوت دارد.

حداقل تعدادی که چاپخانه برای چاپ ساعت مچی تبلیغاتی انتخاب کرده است تعداد 100 عدد میباشد. به این معنا که اگر قصد تبلیغات برند خود از طریق ساعت مچی را دارید همواره باید به حداقل تیراژ آن توجه داشته باشید. زیرا چاپخانه نقش و نگار حداقل تعدادی که برای چاپ ساعت مچی  تعیین کرده است تعداد 100 عدد میباشد.

چرا ساعت تبلیغاتی بهترین گزینه در تبلیغات است ؟

خب یکی از مواردی که همواره ذهن مخاطبان را به خود مشغول میکند نحوه ورود هر یک از هدایای تبلیغاتی به عرصه تبلیغات است. قطعا شما نیز به عنوان فردی که قصد ارتقاء کسب و کار خود را دارد بارها و بارها به این موضوع اندیشیده اید که دلیل ورود ساعت به عنوان هدایای تبلیغاتی در عرصه تبلیغات چه بود.

خب موضوعی که در تبلیغات همواره چالش برانگیز بوده است استفاده افراد از آن محصول تبلیغاتی است. برای درک این موضوع بهتر است تمام حواس خود را به مفهوم تبلیغات معطوف کنید. به این معنا که در درجه اول باید بدانید تبلیغات چیست ؟ چرا شما به عنوان فردی که صاحب یک کسب و کاری هستید به تبلیغات نیاز خواهید داشت؟

در واقع تبلیغات به معنای ترویج بیشتر یک موضوع مشخص است. پس حالا میدانید هدف شما از تبلیغات چیست. شما و هر فرد دیگری که قصد بهبود وضعیت برند خود در جامعه را داشته باشد به سراغ تبلیغات و روش های مختلف آن میرود.

شاید تا الان به حدی به پاسخ روشنی در رابطه با دلیل ورود ساعت به جامعه تبلیغات شده باشید.  پس با این تعریف به خوبی میدانید تبلیغات چیست و چرا از آن استفاده میشود.

حال با این تعریف و درک درستی که از تبلیغات به دست آوردید به راحتی میتوان دلیل ورود ساعت به عرصه تبلیغات را درک کرد و به استفاده از آن روی آورد. اما به هر جهت در این قسمت اندکی به دلیل ورود ساعت به عرصه تبلیغات اشاره خواهیم کرد.

زمان یکی از ابعاد مهم زندگی بشر است که در طول روز به آن وابستگی بالایی دارد. به همین جهت با قاطعیت میتوان گفت تمام افرادی که در سراسر این کره خاکی زندگی میکنند وابستگی شدیدی به زمان دارند. در واقع انسان ها در طول روز در پی یافتن زمان هستند.

البته این وابستگی نیز تا حدی قابل توجیه است زیرا تمامی برنامه ریزی های روزانه بر حسب زمان انجام میشود. به این معنا که بدون آگاهی از زمان نمیتوان هیچ برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدتی را انجام دهد.

در واقع تمام انسان ها در طول روز به یک ساعت احتیاج دارند تا به واسطه آن از زمان مطلع شوند. حال که زمان تا این حد در زندگی بشر تاثیر گذار است و همه به دنبال آن هستند چرا در تبلیغات ستفاده نشود.

دقیقا تبلیغات به معنای ترویج است. بهترین چیزی که میتوان در تبلیغات مورد استفاده قرار گیرد ابزاری است که کاربردی باشد. زیرا هرچقدر میزان کاربردی بودن محصول بیشتر شود بیشتر در معرض دید قرار گرفته و افراد بیشتری به آن توجه میکنند.

ساعت یک ابزار کاربردی در زندگی بشر است و بسیار در معرض دید قرار میگیرد. پس قاعدتا به خوبی میتواند پاسخگوی نیازهای تبلیغاتی هر فردی باشد.

در مورد هر یک از ساعت هایی که در ابتدا از آن نام بردیم به تفکیک توضیحاتی ارائه خواهیم داد تا جوانب آن برایتان آشکار گردد.

[galleryimg ids=”5750,5751,5752,5753,5754,5755,5756,5757,5758,5759,5760,5761,5762,5763,5764,5765,5766,5767,5768,5769,5770,5771,5772,5773,5774,5775,5776,5777,5778,5779,5780,5781,5782,5783,5784,5785,5786,5787,5788,5789,5790,5791,5792,5793,5794,5795,5796,5797,5798,5799,5800,5801,5802,5803,5804,5805,5806,5807,5808,5809,5810,5811,5812,5813,5814,5815,5816,5817,5818,5819,5820,5821,5822,5823,5824″]

[galleryimg ids=”5825,5826,5827,5828,5829,5830,5831,5832,5833,5834,5835,5836,5837,5838,5839,5840,5841,5842,5843,5844,5845,5846,5847,5848,5849,5850,5851,5852″]

[galleryimg ids=”5853,5854,5855,5856,5857,5858,5859,5860,5861,5862,5863,5864″]