قبض و فاکتور

چاپ قبض و فاکتور در کرج

فاکتور چیست؟

فاکتور یک سند تجاری است که توسط فروشنده برای خریدار صادر شده و محصولات، مقادیر و قیمت‌های توافق شده برای محصولات و خدمات که توسط فروشنده برای خریدار فراهم شده را ثابت می‌کند. از دید فروشنده این فاکتور یک فاکتور فروش است. از دید خریدار این فاکتور یک فاکتور خرید است.فاکتور نشان می‌دهد که خریدار باید مبلغ توافق شده را به فروشنده بپردازد.

اطلاعاتی در مورد فاکتور:

برای تفکیک بهتر این برگه ها از هم برای چاپ فاکتور علاوه بر کاغذ سفید، از کاغذهای رنگی (الوان) نیز استفاده می شود. عموماً در چاپ فاکتور برگ اول سفید و برگ آخر روی کاغذ زرد رنگ چاپ می شود. برای این که نوشتار روی فاکتور به سایر برگه ها منتقل شود باید از کاربن استفاده نمود، اما نوعی کاغذ که به آن در زبان معمول به آن «کاربن دار» یا «کاربن لس» یا «NCR» یا «خود کپی» گفته می شود، وجود دارد که اثر نوشتار را بدون کاربن به کاغذ بعدی منتقل می کند. نمونه مشهور آن، کاغذ مورد استفاده در دفترچه بیمه تامین اجتماعی است. در این نوع کاغذ نیز برگ اول باید سفید و برگ آخر باید زرد قرار گیرد. همچنین برای فاکتور ها 3 یا 4 برگی برای برگ وسط می توان از کاغذ صورتی، آبی، یا سبز استفاده نمود. اغلب فاکتورها شماره زنی می شوند تا بتوان پس از جداشدن برگه ها از دسته اصلی، نسخه های کپی آن را پیدا کرد. ابعاد فاکتور بسته به فضای مورد نیاز می تواند A5 یاB5 یا A4 و یا حتی B4 باشد.

چاپ فاکتور و قبض:

فاکتورها و قبض ها از موارد بسیار پرکاربرد در صنعت چاپ هستند خصوصا در این زمان و استفاده از کاغذ های کاربنلس یا NCR تحولی نوین را در زمینه تولید و چاپ قبض، فاکتور و رسید ها بوجود آورده.

هر سازمان و نهادی که در زمینه های اقتصادی فعال است بهتر است برای عدم جلوگیری از سوء استفاده های معمول در حوزه های مالی فاکتور و رسید های اختصاصی خود را داشته باشد و با توجه به تیراژ این اقلام بهترین راه چاپ افست است. نقش و نگار همانند گذشته سعی دارد در این حوزه نیز پیشگام باشد و با هماهنگی های انجام شده با بهترین فروشندگان کاغذ و حجم بالای سفارشات اقدام به راه اندازی خط تولید:

  • چاپ فاکتور
  • چاپ قبض
  • چاپ رسید

نموده است و این محصولات نیز در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه میگردد.

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار با بیش از یک دهه فعالیت درخشان در زمینه ی طراحی و چاپ فاکتور و قبض در کرج توانسته است خود را به قطب چاپ فاکتور و قبض در کرج تبدیل نماید.>>

<<چاپ فاکتور و قبض اختصاصی خود را به متخصصان ما بسپارید.>>

[galleryimg ids=”3713,3714,3715,3716,3717,3718,3719,3720,3721,3722,3723,3724″]