چاپ CD-DVD

چاپ سیدی با بالاترین کیفیت در نقش و نگار

از راهکارهای تبلیغاتی که اکثر کمپانی های بزرگ جهت تبلیغات خود استفاده می نمایند چاپ و رایت سی دی و دی وی دی با اطلاعات دلخواهشان می باشد.

رایت و چاپ CD و DVD بهترین راهکار تبلیغاتی برای اشخاصی است که قصد دارند اطلاعات وسیعی را در اختیار مخاطبشان قرار دهند. یکی دیگر از راه های تبلیغاتی که با استفاده از CD و DVD امکان پذیر است چاپ بر روی قاب و کاور ضد خش سیدی است که در ذیل به صورت کامل شرح داده شده است :

  • قاب  DVD معمولا به صورت مستطیل است که در این مورد می توان کاغذی در ابعاد مشخص چاپ کرد و در کاور پلاستیکی DVD قرار داد که به محض مشاهده ی آن لوگوی شما به چشم می خورد و برند شما در ذهن مخاطب تداعی می شود .
  • قاب CD اصولا به صورت مربع می باشد که در این مورد نیز طرح مورد نظر بر روی کاغذی در ابعاد مشخص چاپ می شود و در زیر قاب شیشه ای قرار می گیرد در این مورد نیز با نگاه اول به این CD برند شما در ذهن مخاطبان تداعی می شود .
  • کاورهای ضد خش مخصوص سیدی و دی وی دی که ظاهر نرم و لطیفی دارند نیز بسیار مناسب برای تبلیغات از طریق CD و dvd می باشد .

روش چاپ CD و DVD تبلیغاتی :

معمولا چاپ سی دی و دی وی دی به سه روش چاپ دیجیتال ، چاپ افست ، چاپ سیلک اسکرین انجام می شود که نوشته ی چاپی روی سی دی یا دی وی دی ثبات و دوام بالایی دارند و از بین نخواند رفت .

کاربرد سی دی و دی وی دی ها در تبلغاتی :

اکثر فروشگاه ها برای ارائه ی اطلاعات محصول خود به سی دی و دی وی دی با چاپ دلخواهشان ، نامزدهای انتخاباتی برای انتقال صحبت های خود به مخاطبشان به سی دی و دی وی دی  نیازمند هستند همچنین در ست اداری هر مجموعه نیز از سی دی و دی وی دی چاپ شده استفاده می شود.

چاپ CD و DVD را به نقش و نگار بسپارید تا بهترین را در اختیار شما قرار دهیم.

[galleryimg ids=”6244,6245,6246,6247,6248,6249,6250,6251,6252,6253,6254,6255″]