پرچم سامورائی

چاپ پرچم سامورائی با بالاترین کیفیت در نقش و نگار

پرچم :

اگر بخواهیم به ماهیت پرچم بپردازیم باید بگوییم در حالت کلی پرچم تکه پارچه ای است که برای نشان دادن اقتدار و ملیت از گذشته های دور استفاده میشد اما امروزه که جوامع پیشرفت های به سزایی داشته اند و در دل هر جامعه تعداد زیادی مجموعه ی کوچک و بزرگ وجود دارد قضیه شکل دیگری به خود گرفته است .

امروزه هر مجموعه ای باید اقدار و برند خود را نشان دهد برای رسیدن به این مقصود چه وسیله ای بهتر از پرچم،وقتی وارد مجموعه ای می شویم که پرچم هایی با نماد و لوگو مجموعه ی خود طراحی کردند و در معرض دید عموم قرار می دهند به نظم و ترتیب و اعتبار آن پی می بریم .

انواع پرچم :

پرچم ها انواع مختلفی دارند از جمله :

  • پرچم رومیزی
  • پرچم تشریفاتی
  • پرچم اهتزاز
  • پرچم سامورائی

پرچم ابزاری است که در اکثر مراسم عزاداری یا جهت نشان دادن اقتدار و اعتبار هر شرکت به کار می رود ، پرچم ها انواع مختلفی دارند که بسته به نیاز مشتری نوع خاصی از پرچم به او معرفی می شود.

پرچم سامورائی:

پرچم سامورائی نیز یکی از انواع پرچم می باشد که در بین گستره ی وسیعی از پرچم ها جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده است.اگر بخواهیم راجع به ظاهر پرچم سامورائی صحبت کنیم باید بگوییم مشابه سایر پرچم های دیگر می باشند با این تفاوت که به صورت عمودی قرار داند و چاپ می شوند شاید پرچم سامورائی را با نام های دیگر مثل پرچم عمودی نیز بشناسید زیرا علاوه بر نحوه ی چاپ آن که عموما به صورت عمودی است نحوه ی نصب آن نیز متفاوت است و بر روی میله ای عمودی نصب می شود .

پرچم سامورائی هایی که در گروه تبلیغاتی نقش و نگار به چاپ می رسد از بهترین نوع پارچه و ریشه ی آن نیز از بهترین نوع و همچنین دور دوز می باشد که تمامی این عوامل باعث کیفیت برتر محصول می شود.

روش چاپ پرچم سامورائی:

چاپ پرچم سامورائی می تواند از روش های مختلف چاپ بسته به نیاز مشتری انجام شود اما رایج ترین نوع آن چاپ سیلک و چاپ سابلیمیشن می باشد که کیفیت بسیار خوبی دارند در عین حال بسیار مقرون به صرفه می باشند.

چاپ پرچم سامورائی در گروه تبلیغاتی نقش و نگار با استفاده از اپراتورهای چاپ و دستگاه های نوین در عرصه چاپ با بهترین کیفیت ممکن صورت می گیرد.

[galleryimg ids=”6257,6258,6259,6260,6261″]