تقویم پالتویی

چاپ تقویم پالتویی در گروه تبلیغاتی نقش و نگار

تقویم پالتویی تبلیغاتی

تبلیغاتی ارزان با تقویم پالتویی

تقویم پالتویی و جیبی از همراهان همیشگی هر فرد می باشد که قابلیت یادداشت برنامه های شخصی را دارد و از کارآمدترین هدایای تبلیغاتی می باشد.  هر شخصی برای موفقیت خود باید برنامه ریزی داشته باشد البته اهمیت برنامه ریزی برای افراد پر مشغله بیش از سایرین خواهد بود، در این شرایط که زمان کمی برای انجام کار وجود دارد فرد تنها با یک برنامه ریزی دقیق موفق به انجام کارهای روزمره خواهد شد. تقویم پالتویی یکی از ارزان ترین محصولات تقویم و سررسید تبلیغاتی است که معمولا در انتهای سال بیشترین فروش را دارد، البته هدایای تبلیغاتی امروزه دستخوش چنان تغییر و تحولی شده است که روز به روز در حال پیشرفت می باشد، شما عزیزان می توانید برای مشاهده جدیدترین هدایای تبلیغاتی به سایت رسمی هدایای تبلیغاتی نقش و نگار به نام کرج گیفت مراجعه نمایید .

بهترین وسیله برای داشتن برنامه ریزی دقیق تقویم است اگر این تقویم به صورت همراه باشد که اهمیت و کاربرد آن دو چندان خواهد شد به همین جهت است که تقویم پالتویی یکی از بهترین همراه های یک شخص می باشد، با چاپ یک تقویم تبلیغاتی می توانید بیشترین پیشرفت را در کسب و کار خود مشاهده نمایید.

حال تصور کنید ابزاری که تا این حد کاربردی است تا چه حد می تواند در امور تبلیغات در مخاطب هدف تاثیر گذار باشد، ما همواره به این نکته اشاره کردیم اگر قرار است تبلیغاتی انجام شود باید کاملا حساب شده و با دقت باشد تنها تبلیغاتی موثر واقع می گردند که در معرض دید باشند تنها از طریق تکرار و تداوم است که هر موضوع و هر برندی در ذهن فرد نهادینه خواهند شد.

اگر شما قصد تبلیغاتی هدفمند دارید باید به بهترین شکل از ابزار موجود استفاده نمایید و به دنبال ابزاری باشید که مدام در معرض دید قرار گیرد شاید این عبارت گویا تر باشد ” شما باید از ابزار کاربردی برای تبلیغاتی خود استفاده نمایید ” .

با ارائه ی یک تقویم جیبی به مخاطبتان در واقع نام تجاری خود را از همراهان همیشگی شخص می نمایید و از این طریق همراه دائمی او خواهید بود و با هر بار نگاه کردن به این تقویم جیبی یا تقویم پالتویی شما را به خاطر خواهد آورد.

تقویم جیبی و پالتویی نیز دارای جلدهایی با جنس گلاسه و چرم می باشد که نوع گلاسه ی آن از مقرون به صرفه ترین نوع تقویم ها می باشد.

تقویم پالتویی ها و تقویم جیبی های موجود در گروه تبلیغاتی نقش و نگار از بهترین کیفیت محصول و کیفیت چاپ برخوردار هستند .

چاپ تقویم پالتویی ارزان در کرج

تقویم تبلیغاتی

روش های چاپ تقویم پالتویی:  

معمولا چاپ تقویم پالتویی تبلیغاتی از روش های مختلفی انجام میشود در قسمت ذیل به انواع روش های چاپی اشاره می کنیم .

  • چاپ سیلک
  • چاپ طلاکوب و نقره کوب
  • چاپ داغی
  • چاپ لیزری
  • پلاک فلزی

معمولا یکی از روش های تبلیغ از طریق تقویم پالتویی تبلیغاتی حک کردن لوگو و برند بر روی جلد تقویم جیبی یا پالتویی است با استفاده از روش های فوق می توان لوگو را بر روی جلد تقویم جیبی تبلیغاتی چاپ نمود که هر یک مزیت های به خصوصی دارد .

چاپ سیلک :

یکی از قدیمی ترین روش های چاپی که در امور تبلیغات از آن استفاده می شود چاپ سیلک است در چاپ سیلک از یک شابلون و نوعی مرکب مخصوص استفاده می شود از این طریق است که طرح یا لوگو بر روی جلد تقویم پالتویی چاپ می شود. یکی از مزیت های چاپ سیلک چند رنگ بودن آن است، گاهی اوقات با لوگوهایی مواجه می شویم که طراح در طراحی آن از رنگ های مختلف استفاده نموده است و شخص قصد دارد از لوگو رنگی خود در چاپ جلد تقویم پالتویی تبلیغاتی استفاده نماید . در این مواقع بهترین پیشنهاد ما به مشتریان استفاده از چاپ سیلک است زیرا با چاپ سیلک به راحتی می توانند جزئیات طرح لوگو خود را با رنگ دلخواه چاپ نمایند.

کیفیت چاپ سیلک تقویم جیبی : 

معمولا کیفیت این چاپ به دو عامل وابسته است 1- کیفیت مرکب 2- نوع شابلون مورد استفاده البته در این روش مهارت اپراتور چاپ نیز بی تاثیر نیست .

اگر نوع شابلون و مرکب استفاده شده به اندازه کافی مرغوب نباشد محصول نهایی کیفیت کافی را نخواهد داشت و قاعدتا یا محصول چاپی نهایی کیفیت لازم را نخواهد داشت یا پس از مدتی که مورد استفاده قرار گرفت چاپ آن از بین می رود .

از چاپ سیلک معمولا برای تقویم پالتویی هایی با چه جنسی استفاده می شود؟

سوالی که همواره همه در ذهن دارند همین مورد است همواره مردم به دنبال یافتن مناسب ترین نوع چاپ برای تقویم جیبی های خود هستند، از نظر ما چاپ سیلک یکی از بهترین روش های چاپ روی تقویم هایی با جلد سلفونی می باشد.

فروش تقویم پالتویی با بهترین کیفیت

تقویم پالتویی تبلیغاتی

چاپ داغی : 

چاپ داغی یکی از مرسوم ترین روش های چاپی برای تقویم هایی با جلد چرم طبیعی و مصنوعی است در این روش از دو عامل حرارت و فشار بهره می گیرند.در این روش به یک نوع کلیشه احتیاج داریم کلیشه همان جسمی است که طرح لوگو بر روی آن حک می شود، در این نوع چاپ پس از آنکه کلیشه آماده شد بر روی جلد تقویم قرار می گیرد و با اندکی فشار و حرارت عملیات چاپ انجام می شود .

از چاپ داغی معمولا برای حک لوگو بر چه نوع جلدهایی استفاده می گردد؟

معمولا از این نوع چاپ در تقویم جیبی هایی از جنس ترمو استفاده می گردد و دلیل آن نیز به جهت تغییر رنگ پس از عملیات چاپ است، داغی ناشی از چاپ داغی باعث ایجاد تغییر رنگی جزئی در جلد تقویم پالتویی تبلیغاتی می شود که همین عامل بر جذابت تقویم تبلیغاتی می افزاید.

البته تنها جلدهای ترمو مناسب این چاپ نیستند بلکه اگر بخواهیم به تمامی جلدهایی که از طریق چاپ داغی قابلیت چاپ دارند اشاره نماییم باید از چرم طبیعی ، مصنوعی و گالینگور نیز نام ببریم.

از طریق چاپ داغی می توان تنوع ایجاد کرد ؟

معمولا چاپ داغی در دو نوع نگاتیو و پازیتیو انجام پذیر می باشد در حالت پازیتیو طرح کلیشه حالتی فرورفته در جلد سررسید خواهد داشت و در حالت نگاتیو طراحی کلیشه به صورتی است که اطراف لوگو حالت فرو رفته خواهد داشت و خود لوگو برجستگی خاصی دارد ، انتخاب هر یک از این موارد بنا به درخواست مشتریان عزیز می تواند متفاوت باشد.

 کیفیت چاپ داغی تقویم پالتویی : 

در حالت کلی کیفیت چاپ داغی به سه عامل بستگی شدیدی دارد 1-نوع کلیشه 2-نوع حرارت 3-جنس جلد

اگر هر سه فاکتور فوق حالت استاندارد داشته باشد قطعا چاپی با کیفیت خواهید داشت که جلوه ویژه ای دارد و محصول چاپی برای مخاطبین هدفتان ارزشمند خواهد بود.

چاپ تقویم تبلیغاتی ارزان در نقش و نگار

تقویم تبلیغاتی ارزان

چاپ طلاکوب و نقره کوب :

این نوع چاپ نیز همانند چاپ داغی می باشد اما تنها یک تفاوت با روش داغ کوب دارد در مورد چاپ طلا کوب و نقره کوب قبل از ایجاد فشار بر کلیشه یک لایه نازک طلایی رنگ بر زیر کلیشه قرار داده می شود در این صورت پس از اعمال فشار بر کلیشه یک لایه طلایی (نقره ای ) بر روی سررسید به وجود خواهد آمد .

شاید نام طلاکوب یا نقره کوب این حس را در شما خوانندگان این مطلب ایجاد نماید که این نوع چاپ تنها در دو رنگ طلایی و نقره ای قابلیت اجرا دارد اما اینطور نیست درواقع در این نوع چاپ در رنگ های مختلفی قابلیت اجرایی دارد و شما میتوانید در چاپ آن از لایه هایی با رنگ های دلخواه استفاده نمایید اما معمولا افراد رنگ های طلایی و نقره ای را در اکثر مواقع انتخاب می نمایند زیرا جلد تقویم پالتویی تبلیغاتی معمولا در رنگ های قهوه ای موجود می باشد و در این نوع رنگ ها طلاکوب و نقره کوب بیشترین جذابیت را برای بینندگان ایجاد می کند.

کیفیت چاپ طلاکوب و نقره کوب : 

از آنجا که چاپ طلا کوب و نقره کوب همانند چاپ داغی می باشد پس دقیقا معیارهایی که در قسمت چاپ داغی از آن یاد کردیم نیز در این قسمت تاثیر گذار خواهند بود علاوه بر معیارهای تاثیر گذار در چاپ داغی عواملی همچون کیفیت لایه ی طلایی و نقره ای نیز بسیار مهم است زیرا این ورقه ها اگر کیفیت لازم را نداشته باشند قطعا پس از مدتی در اثر استفاده کاربر آسیب خواهند دید.

چاپ لیزر : 

یکی از بهترین روش های چاپی که دقت بالایی درد چاپ لیزر است، همانطور که میدانید معمولا دقت فرآیندهایی که توسط دستگاه انجام می شود بسیار بالاتر از فرایندهایی است که توسط نیروی انسانی انجام می گردد به همین جهت است که دقت چاپ در نوع لیزری بسیار بالاتر از مواد دیگر می باشد . در این روش حرارت ناشی از لیزر به صورت کاملا جزئی و سطحی جلد را می سوزاند و تغییر رنگی زیبا در کار ایجاد می نماید .

از چاپ لیزر معمولا برای تقویم پالتویی هایی با چه جنسی استفاده می شود؟

معمولا از چاپ لیزر در چاپ تقویم پالتویی هایی استفاده می شود که جلد آن از جنس چرم مصنوعی می باشد در این حالت تغییر رنگی زیبا در تقویم ایجاد می گردد که به جذابیت آن می افزاید.

کیفیت چاپ لیزر به چه عواملی بستگی دارد :

همانند موارد فوق چاپ لیزر نیز به عوامل بسیاری وابسته است که از جمله عوامل تاثیر گذار در چاپ لیزر می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

1- نوع جلد سررسید 2- نوع دستگاه لیزر

اگر تقویم انتخابی شما جنس مرغوبی نداشته باشد قطعا چاپ لیزر نیز به خوبی انجام نخواهد شد ، معمولا در انتخاب جنس جلد تقویم پالتویی خود از مشاوره های شرکت تبلیغاتی مربوطه اطلاعات کافی را کسب نمایید تا در فرآیند چاپ با مشکل مواجه نشوید.

عامل دیگر که تاثیر بسزایی در کیفیت چاپ تقویم جیبی از طریق چاپ لیزر دارد نوع دستگاه لیزر است، وقتی اقدام به چاپ لیزر می کنید باید اطمینان حاصل کنید که عملیات چاپ شما توسط یک متخصص انجام میشود تا به اصول و کارآیی آن دستگاه واقف باشد.