تقویم دیواری تبلیغاتی

چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی

تقویم دیواری تبلیغاتی :

چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی با کمترین قیمت

تقویم دیواری تبلیغاتی یکی از پر فروش ترین هدایای تبلیغاتی است که همه ساله در انتهای سال مورد استفاده قرار می گیرد و طرفداران بسیاری دارد .

در حالت کلی زمان یکی از مهم ترین فاکتورهای زندگی بشر بوده است و اهمیت آن روز به روز در زندگی بشریت پر رنگ تر میشود. اگر یک فاکتور تا این حد در زندگی بشر اهمیت داشته باشد قطعا باید توجه ویژه ای داشت و امروزه نیز به همین شکل می باشد زمان و تاریخ یکی از مهم ترین معیار در زندگی است که برای داشتن زندگی راحت و بی دغدغه تمام افراد به آن نیازمند می باشند.

چه خوب است که صاحبین کسب و کار سرمایه خود را صرف تبلیغاتی کنند که همیشه در معرض دید قرار دارد، باتوجه به مطالب فوق تقویم یکی از این ابزارها است که برای یادآوری زمان به انسان ها کمک می کند پس میتوان از این ابزار ارزشمند در جهت ارتقاء کسب و کار نیز استفاده کرد.

وقتی برند شما بر روی یک تقویم تبلیغاتی چاپ می شود که در طول روز چندین بار در معرض دید قرار می گیرد باعث می شود برندتان در ذهن بیننده ثبت گردد.

اگر بخواهیم از محصولات تبلیغاتی که از دیرباز در اجتماع رایج بودند اشاره نماییم تقویم دیواری بهترین مورد برای معرفی می باشند.

برنامه ریزی های هر شخص براساس تاریخ و زمان انجام می پذیرد پس هر شخص به یک تقویم دیواری نیاز دارد تا بتواند برنامه ریزی درستی داشته باشد.

پس با استفاده از تقویم ها به عنوان هدیه تبلیغاتی شما یک انتخاب هوشمندانه در گستره ی وسیعی از هدایای تبلیغاتی داشته اید و از این طریق به بهترین شکل به هدف تبلیغاتی خود رسیده اید.

با ارائه ی یک تقویم دیواری با نام و لوگوی خود به مخاطبانتان باعث می شوید با هر بار نگاه کردن به این تقویم شما و مجموعه شما را به یاد آورد و این امر باعث تداوم و ماندگاری نام مجموعه شما در ذهن مخاطبتان خواهد شد.

تقویم دیواری حصیری تبلیغاتی

تقویم دیواری حصیری

انواع تقویم دیواری تبلیغاتی :

در حالت کلی تقویم دیواری در دو نوع زیر موجود می باشد :

  • تقویم دیواری حصیری
  • تقویم دیواری گلاسه

تقویم دیواری حصیری :

تقویم دیواری حصیری دارای ظاهری شکیل می باشد و در طرح ها و انواع گوناگونی موجود می باشد که تقریبا مطابق با هر سلیقه ای می باشد. همانطور که از نام آن مشخص است این تقویم تبلیغاتی از جنس حصیری است و ظاهری زیبا دارد، در ادامه در مورد چاپ این نوع تقویم دیواری بیشتر صحبت خواهیم کرد.

جنس تقویم دیواری حصیری از حصیر است که دارای دوخت می باشد. تقویم دیواری حصیری مدل ایرانی ابعاد به خصوصی دارد و معمولا در ابعاد 30*70 یافت می شود .

چاپ تقویم دیواری ارزان

چاپ تقویم حصیری

اگر به تقویم دیواری حصیری تبلیغاتی توجه کنید یک شیرازه در بالای آن خواهید یافت که صرفا جهت زیبایی و نصب راحت بر روی تقویم دیواری حصیری تبلیغاتی تعبیه شده است.

در مورد چاپ این نوع تقویم دیواری تبلیغاتی باید بگوییم که از روش های مختلفی استفاده می شود که مرسوم ترین نوع آن چاپ طلا کوب و نقره کوب است که باعث ظاهر جذاب تقویم دیواری می شود. چاپ تقویم دیواری حصیری نیز به دو صورت اختصاصی و عمومی می باشد، در چاپ تقویم حصیری تبلیغاتی به شکل عمومی از فضاهای خالی موجود در تقویم دیواری استفاده می شود و عبارت مورد نظر یا لوگو مورد نظر در این قسمت های به خصوص چاپ می شود .

معمولا در چاپ تقویم دیواری حصیری تبلیغاتی از چاپ سیلک ، طلا کوب و نقره کوب استفاده می شود که چاپ سیلک همان چاپ معمولی رنگی است که مشتریان می توانند با توجه به طرح و رنگ تقویم خود یک نوع به خصوصی از رنگ را برگزینند تا تناسب رنگی خوبی در تقویم تبلیغاتی خود داشته باشند.

گروه تبلیغاتی نقش و نگار به عنوان برترین مرکز چاپ و تبلیغاتی در کرج با داشتن طراحان و اپراتورهای چاپ که در این زمینه خبره هستند معمولا بهترین نوع طرح تقویم دیواری حصیری و بهترین روش چاپ را برمی گزینند تا تقویم تبلیغاتی با بهترین کیفیت را به مخاطبان خود ارائه دهند .

فروش تقویم دیواری اختصاصی در کرج

چاپ تقویم دیواری حصیری اختصاصی

در مورد چاپ تقویم دیواری حصیری نیز همانند سررسید های تبلیغاتی می توانید چاپ اختصاصی را برگزینید که در این صورت تمامی المان های تقویم حصیری میتواند مطابق با سلیقه مشتریان چاپ گردد، در چاپ تقویم دیواری حصیری جزئیات چاپ نیز به سلیقه مشتریان قرار خواهد گرفت البته در این مورد طراحان و اپراتور های چاپ که سال ها است در این زمینه فعالیت داشته و در امور چاپ خبره شده اند باید ها و نباید های چاپی را به مشتریان گوشزد خواهد کرد.

در مورد چاپ اختصاصی تقویم حصیری محدودیت تیراژ وجود دارد و تنها سفارش هایی که بیش از 1000 عدد باشد از طریق چاپ اختصاصی انجام پذیر است. در چاپ اختصاصی تقویم حصیری دقیقا سلیقه مشتری در انتخاب فونت ، طرح ، رنگ و… اعمال خواهد شد و دقیقا همان تقویمی ارائه می شود که مشتریان عزیز انتظار دارند.

معمولا تقویم دیواری حصیری به صورت تک برگ طراحی و چاپ می شوند به این صورت که تمام روزها،هفته ها و ماه های یک سال را در جدول بندی مشخصی در تقویم حصیری تبلیغاتی چاپ و در اختیار مشتریان قرار می دهند .

تقویم دیواری گلاسه :

تقویم دیواری گلاسه از جمله ارزان ترین نوع تقویم دیواری می باشد که علاوه بر قیمت مناسب آن از ظاهری زیبا برخوردار می باشد و طرفداران خاص خود را دارد. در مورد ساخت و چاپ آن از یک ورق گلاسه استفاده می شود و طرح مورد نظر بر روی آن به چاپ می رسد در این مورد نیز دو فرم عمومی و اختصاصی وجود دارد .

رایج ترین شکل تقویم دیواری گلاسه به صورت چاپ یکرو می باشد که در این چاپ تمام روزها ، هفته ها ، ماه ها به صورت جدول بندی شده طراحی می شود، معمولا در این نوع تقویم دیواری تبلیغاتی هر فصل که شامل سه ماه می باشد را در یک ستون قرار می دهند در امور تبلیغات و چاپ این نوع به خصوص به نام ” چاپ تک برگ فصلی ” مرسوم است . البته نوع دیگری از تقویم دیواری گلاسه نیز موجود می باشد که به صورت چند برگ موجود است .

ابعاد تقویم دیواری گلاسه :

یکی از ابعادی که بیشترین استفاده را در تبلیغاتی شب عید دارد تقویم دیواری گلاسه در ابعاد A4 است البته این مورد تنها از جهت مقرون به صرفه بودن محصول طرفداران بسیاری دارد اما این موضوع بدین معنا نیست که تقویم دیواری گلاسه تنها در ابعاد A4 موجود میباشد بلکه این نوع تقویم دیواری های تبلیغاتی نوع دیگری دارند که در ابعاد A3 به چاپ میرسد و به جهت ابعاد خاصش طرفداران بسیاری نیز به این نوع تقویم دیواری تبلیغاتی تقویم پوستری نیز می گویند که به جهت ابعاد بزرگش به صورت کامل در دید مخاطب قرار می گیرد و از فاصله ای دور کاملا مشخص است .

در مورد تقویم دیواری گلاسه ابعاد مشخصی وجود ندارد و بنا به درخواست مشتریان ابعاد مشخص می شود و در نهایت برش صورت می گیرد .

تقویم دیواری گلاسه اختصاصی :

تقویم دیواری گلاسه نیز همانند سایر هدایا و محصولات تبلیغاتی به صورت اختصاصی نیز چاپ می شود اما همانطور که می دانید شرایط چاپ اختصاصی اندکی تفاوت دارد در صورتی که شخصی قصد داشته باشد تقویم دیواری گلاسه را به صورت اختصاصی چاپ نماید باید تیراژهای بالا را برگزیند نقش و نگار معمولا تیراژهای بالای 1000 عدد را از طریق چاپ اختصاصی انجام می دهد .

چاپ تقویم گلاسه تبلیغاتی ارزان

تقویم گلاسه تبلیغاتی

چاپ تقویم دیواری گلاسه :

در مورد چاپ این هدیه تبلیغاتی ویژه روش های چاپی مختلفی وجود دارد که به هریک در این قسمت اشاره می کنیم و توضیحات لازم را ارائه می دهیم.

  • چاپ دیجیتال
  • چاپ سیلک
  • چاپ طلا کوب و نقره کوب
  • چاپ افست

چاپ سیلک :

یکی از ساده ترین روش های چاپ تقویم دیواری گلاسه چاپ سیلک است که ارزان ترین نوع چاپ سیلک نیز محسوب می شود .

چاپ دیجیتال :

چاپ دیجیتال یکی از روش های چاپ تقویم دیواری گلاسه است که مدت زمان کمتری برای چاپ آن لازم است و تقویم دیواری گلاسه شما از این طریق در کمترین مدت زمان لازم به چاپ می رسد .

چاپ طلا کوب و نقره کوب :

این نوع چاپ از محبوب ترین روش های چاپ تقویم دیواری گلاسه تبلیغاتی است، پس از چاپ طلا کوب و نقره کوب تقویم گلاسه تبلیغاتی معمولی بسیار جذاب تر خواهد شد.

چاپ افست :

چاپ افست یکی از بهترین روش هایی است که در مورد تقویم گلاسه تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد در چاپ افست این امکان فراهم می شود که از 4 رنگ به طور کامل در طراحی استفاده شود .

یکی از نکاتی که در تمام امور تبلیغات باید رعایت شود اصول طراحی و ترکیب رنگی مناسب است، به این معنی که هرچقدر تقویم دیواری گلاسه شما از رنگ ها و طرح هایی مناسب بهرمند باشد جذابیت بیشتری برای مخاطب خواهد داشت و این جذابیت بیشتر موجب ثبت بهتر در ذهن می شود.

پیشنهاد نقش و نگار به عنوان برترین مرکز چاپ در کرج این است که در هنگام طراحی تقویم دیواری خود علاوه بر این که

قبلا نیز در رابطه با انواع چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی اطلاعاتی ارائه دادیم  قطعا تا کنون به این نتیجه رسیده اید که چاپ تقویم دیواری به دو صورت چاپ عمومی و چاپ اختصاصی صورت می گیرد که چاپ اختصاصی تقویمی دقیقا مطابق سلیقه شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت اما در چاپ عمومی محدودیت هایی وجود دارد.

چاپ تقویم دیواری از طریق چاپ سیلک و چاپ افست انجام می شود که هر دو کیفیت مناسبی دارند.

گروه تبلیغاتی نقش و نگار با بهره گیری از طراحان خلاق و دستگاه های نوین در عرصه ی چاپ همواره بهترین محصول را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.