پرچم رومیزی

چاپ پرچم رومیزی تبلیغاتی

وقتی یک پرچم رومیزی با چاپ لوگوی اختصاصی هر شرکت بر روی میز کارمندان قرار می گیرد اعتبار آن شرکت را نشان می دهد.
علاوه بر شرکت ها همایش های مختلف نیز از پرچم رومیزی استفاده می نمایند.
چاپ پرچم های رومیزی در گروه تبلیغاتی نقش و نگار با استفاده از بهترین نوع پارچه ساتن صورت می گیرد که باعث بهبود کیفیت محصول می شود.
پایه ی پرچم رومیزی نیز در دو نوع استیل و سنگی موجود می باشد و میله و ریشه ی آن نیز از بهترین نوع می باشد که تمام این عوامل کیفیت برتر محصول را ناشی می شود.
پرچم رومیزی هایی که در گروه تبلیغاتی نقش و نگار به چاپ می رسند قابلیت چاپ یک رو و دورو را نیز دارند.
معمولا چاپ روی پرچم رومیزی به دو صورت وسط چاپ و تمام چاپ صورت می گیرد که همانطور که از نام آن مشخص است در پرچم های وسط چاپ معمولا لوگوی شما وسط پرچم چاپ می شود و اطراف آن نیز سفید خواهد ماند.
چاپ پرچم در نوع وسط چاپ از نوع چاپ دیجیتال می باشد که در این روش رنگ به خورد پارچه می رود و محصولی با کیفیت چاپ بالا در اختیار مشتریان قرار می گیرد که قابلیت شست و شو دارد و نوشته ی چاپی هرگز از بین نخواهد رفت و مادامی که از این پرچم استفاده می شود لوگو و نوشته ی چاپ شده ی شما بر روی محصول وجود خواهد داشت.
و در پرچم های تمام چاپ تمام سطح پرچم چاپ خواهد شد و روش چاپی در این نوع پرچم ها چاپ تمپلات می باشد که این نوع چاپ نیز از کیفیت بالایی برخوردار است و رنگ به عمق پارچه نفوذ می کند و ثبات بالایی دارد که عبارت چاپی یا لوگوی شرکت در طول زمان با شست و شوهای مکرر نیز از بین نخواهد رفت.
چاپ پرچم رومیزی خود را به نقش و نگار بسپارید که با متخصصین طراح و اپراتورهای چاپ بهترین پرچم رومیزی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

[galleryimg ids=”4971,4972,4973,4974,4975,4976,4977,4978″]