پرچم اهتزاز

استفاده از پرچم اهتزاز با چاپ لوگو شخصی

پرچم اهتزاز را حتما همه ی ما در خیابان ها و فضای آزاد مشاهده کرده ایم درواقع پرچم های اهتزاز نوعی از پرچم ها هستند که بر روی یک میله ی بلند قرار می گیرند و اکثرا در فضای آزاد قرار دارند . درواقع این نوع پرچم ها مناسب برای فضای آزاد هستند.

این پرچم هم به صورت عمودی هم به صورت افقی قابلیت نصب دارند . و در سایز و ابعادی نیز امکان چاپ آنها وجود دارد .

جنس پارچه ی پرچم های اهتزاز باید به گونه ای باشد که به راحتی با وزش باد حرکت نماید که این امر باعث جلوه ی ویژه ی این نوع پرچم ها می شود ، بدین جهت پرچم های اهتزاز چاپ شده در گروه تبلیغاتی نقش و نگار از جنس ساتن مرغوب می باشد که جلوه ی پرچم را دو چندان می سازد.

نوع چاپ این نوع پرچم :

معمولا پرچم های اهتزاز به صورت یک رو چاپ می شوند اما این مورد بسته به نیاز مشتری متغیر می باشد و در صورت تمایل می توان پرچم اهتزاز را به صورت دورو به چاپ رسانید.

روش چاپی که برای این نوع پرچم استفاده می شود چاپ سابلیمیشن، اسیدی و سیلک است که هر دو روش کیفیت خوبی دارند .

نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که این پرچم ها همانطور که از نامشان پیداست باید به اهتزاز در آیند یعنی در فضای آزاد قرار دارند و تحت تابش شدید نور خورشید و عوامل خارجی مثل وزش باد و باران و… قرار دارند پس باید انتخاب درستی در نوع پارچه و چاپ آن داشته باشید .

ویژگی های این نوع پرچم:

نوع دوخت پرچم از مهم ترین خصوصیات یک پرچم خوب است معمولا این نوع پرچم ها دور دوخت می باشند که باعث دوام بالای این محصول در مقابل عوامل جوی می شود.

برای نصب این نوع پرچم ها نیز جای پانچ و یا جای چوب قرار می دهند .

چاپ پرچم اهتزاز در گروه تبلیغاتی نقش و نگار با دقت بسیار انجام می پذیرد که همین امر باعث کیفیت برتر محصول شده است.

[galleryimg ids=”4981,4982,4983,4984″]