فولدر تبلیغاتی

چاپ فولدر با بهترین دستگاه های چاپی در نقش و نگار

همانطور که از نام این محصول می توان حدس زد ، فولدر یک پوشه برای جمع آوری اسناد و نظم کارها می باشد . ممکن است با این تعریف ساده تصور یک محصول ساده را داشته باشید اما این محصول از آنچه که فقط در ظاهرش مشخص است پیچیده تر است. گذشته از این موارد، این محصول دارای چندین نوع می باشد که با توجه به نیاز شما از آن ، می توانید نوع مناسب خود را انتخاب نمایید.

خوشبختانه شما برای انتخاب محصول مورد نظر به آشنایی با انواع موجود در بازار نیازی ندارید. برای انتخاب بهترین و ایده آل ترین نوع فولدر فقط باید از نکات کلیدی اندکی در این زمینه اطلاع پیدا کنید .

لت های فولدر :

فولدر فراتر از آن چیزی است که در ظاهر مشاهده می کنید و باید با کاربرد آن متناسب باشد . فولدر با دو خط تا (دو لتی ) از رایج ترین انواع آن می باشد ، با این حال شما ممکن است مدل سه لتی را ترجیح دهید . فولدر سه لتی دو فضای اضافه برای طراحان فراهم می کند و همانند یک بوم نقاشی بزرگ است که طراحان قدرت مانور بیشتری برای خلق یک طرح جدید دارند

ابعاد فولدر :

یک محصول باید حداقل یک خط تا داشته باشد تا نام فولدر به آن اطلاق شود . مدل هایی از این محصول  فقط یک قسمت دارند درحالی که انواع دیگری از این محصول وجود دارند که شامل قسمت های بیشتری می باشند و بالطبع محتوای بیشتری در آنها قرار می گیرند .

سایز فولدر :

هدف استفاده از فولدر، تعیین کننده ی سایز آن می باشد . برخی از فولدر ها دارای قسمت هایی با قابلیت تغییر اندازه و لبه های تقویت شده می باشند تا بتوانید وسایل مورد نیاز خود را در آن قرار دهید .

یک فولدر در سایز پاکت نامه، مناسب اوراق و اسنادی با اندازه ی 8 1.2 اینچ در 11 اینچ می باشد در حالی که فولدر با اندازه ی استاندارد مناسب اسنادی با اندازه ی  8 1.2 اینچ در 14 می باشد .

شکل فولدر :

از آنجا که اکثر اسناد و مدارک مستطیلی شکل می باشند اکثر فولدرها به صورت مستطیلی تولید می شوند اما اگر شما به یک محصول با ظاهر شیک نیاز داشته باشید یا اگر محتوایی که قرار است داخل آن قرار دهید دارای شکل و ابعاد خاصی است، شما دقیقا به فولدری با همان قالب نیاز دارید و می توانید از فولدرهایی با چاپ سفارشی استفاده نمایید.

صحافی فولدر  :

تشابه فولدرها به پاکت به این معنی نیست که صرفا برای جمع آوری اسناد مورد استفاده قرار می گیرند . برخی از فولدرها به صورتی طراحی می شوند که از یک لایه چسب استفاده می کنند تا دوام و ظرفیت بیشتری به آن القا کند . با این حال فولدرهایی وجود دارد که لایه ی غیر قابل اتصال دارند به صورتی که امکان دسترسی بیشتر به فایل هایتان را برای شما فراهم می کند.

جزئیات بیشتر :

یک فولدر با یک ماشین لوکس چه وجه اشتراکی دارد ؟ ویژگی های خاص و منحصر به فرد در قیمت گذاری هرکدام موثر است ، ویژگی های این محصول ممکن است شامل یک قسمت مخصوص کارت ویزیت یا قسمتی که امکان روئیت محتویات داخل آن قبل از باز کردن آن ، باشد . در طراحی می توان قسمت های مختلف که هر سازمان و نهاد به آن نیاز دارد اضافه کرد . اگر با انواع مختلف فولدر آشنایی پیدا کنید باعث می شود  که همیشه در هر مورد بهترین را انتخاب نمایید . اطمینان حاصل کنید که در مورد تمام نمونه های موجود اطلاعات لازم را کسب کرده اید و قبل از انتخاب نهایی خود چند نمونه را ببینید .

چاپ فولدر در کرج

ما معتقدیم امروزه دانش ، قدرت است . هدف طراحان گرافیک و متخصصان چاپ ما به اشتراک گذاشتن دانششان می باشد و ذهنیتی در مخاطبان ایجاد می کنند که به بهترین شکل ممکن تبلیغات خود را انجام دهند و به هدف خود که گسترش کسب و کارشان می باشد نائل گردند . داشتن فولدر در مجموعه اوراق اداری برای هر مجموعه ضروری می باشد. شما با داشتن یک فولدر مناسب ، زیبایی خاصی به مجموعه اوراق اداری خود می دهید و ضمن مرتب سازی اسناد اداری خود می توانید به بهترین شکل آنها را دسته بندی کنید

در صورت که قصد چاپ فولدر در کرج را دارید می توانید با گروه نقش و نگار در تماس باشید و بهترین قیمت و کیفیت را دریافت کنید.

[galleryimg ids=”3835,3836,3837,3838,3839,3840″]