سررسید 99 معجزگر تبلیغات

معجزگر تبلیغات

چرا سررسید 99 با نام جادوگر تبلیغات معرفی شد؟

سررسید 99 هدیه تبلیغاتی معجزه آسا؟! بار دیگر سررسید تبلیغاتی در زمره هدایای تبلیغاتی معجزه آسا قرار گرفت. متخصصان نقش و نگار همه سال آنالیزی دقیق از محصولات تبلیغاتی دارند و از این طریق جویای محصول پر فروش هر سال می باشند.

در سال 98 نیز این تحقیقات به صورت همه جانبه صورت گرفت و مطابق پیش بینی های صورت گرفته باز هم سررسید 99 جزء محصولات و هدایای تبلغاتی پر فروش شناخته شد.

متخصصان نقش و نگار جویای دلایل این امر شدند تا به دلایل این انتخاب پی برده و از این طریق بتوانند با معرفی بهترین تبلیغات بیشترین نقش را در ارتقاء هر کسب و کار داشته باشند.

تنها هدف گروه تبلیغاتی نقش و نگار تشخیص بهترین راهکار جهت ارتقاء و بهبود کسب و کارهایی است که با رشد خود می توانند موجب پیشرفت جامعه شوند. چه بسیار کسب و کارهایی که اگر با تبلیغاتی صحیح در جوامع شناخته شوند تاثیرات بی نظیری در رشد و بهبود جامعه داشته باشند. اگر شما هم جویای راهکارهایی برای ارتقاء سطح شغلی خود از طریق تبلیغات هستید و به عبارت دیگر جویای روش هایی برای معرفی برند خود به مخاطبان جامعه هدفتان هستید پیشنهاد می کنیم نقش نامه های نقش و نگار را مورد بررسی قرار دهید و از این طریق به برخی از راهکارهای تبلیغاتی مناسب با کسب و کار خود پی خواهید برد.

اما در این نقش نامه منحصرا به بررسی دلایل برتری سررسید 99 نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی خواهیم پرداخت. امروزه با وجود پیشرفت های علمی دستگاه های چاپی مختلفی روی کار آمده است که بسیار کارآمد می باشند.

دستگاه های چاپی نوین امکان چاپ بر روی هر ابزار و وسیله ای را برای کاربران فراهم می آورد. پس به واسطه این دستگاه های چاپی نوین قاعدتا یک تنوع و گستردگی وسیعی در بازه هدایای تبلیغاتی به وجود خواهد آمد.

دقیقا در واقعیت نیز به همین شکل است امروزه هدایای تبلیغاتی طیف وسیعی دارند و از هر ابزاری که برای جامعه هدف شما کارآمد باشد می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کرد.

اما در میان این طیف وسیعی از هدایای تبلیغاتی هنوز هم برخی هدایا ماهیت و ارزش خود را حفظ کرده اند و همه ساله هم چنان به عنوان محصول تبلیغاتی برتر شناسایی می شوند. که از جمله این هدایا می توان به سررسید تبلیغاتی و تقویم تبلیغاتی اشاره کرد.

در ادامه این نقش نامه به مجموعه دلایلی که باعث برتری سررسید 99 شده است اشاره خواهد شد.

سررسید معجزگر تبلیغات

دلایل برتری سررسید 99 در طیف وسیعی از هدایای تبلیغاتی

مطابق تحقیقات صورت گرفته سررسید تبلیغاتی در انتهای هر سال به عنوان هدایای تبلیغاتی مورد استفاده صاحبین برندهای مختلف قرار گرفته است.

  • کاربرد سررسید 99  در زندگی روزمره
  • سررسید 99 هدیه تبلیغاتی قابل حمل
  • قابلیت اختصاصی شدن سررسید
  • تبلیغات مقرون به صرفه
  • ظاهر زیبا سررید 99
  • هدیه تبلیغاتی دو منظوره
هدیه کاربردی

کاربرد سررسید 99 در زندگی روزمره

کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی از جمله مهم ترین فاکتورهایی است که در انتخاب مشتریان بسیار مهم و تاثیر گذار است. هرچقدر میزان کاربردی بودن هدیه تبلیغاتی که انتخاب می کنید بیشتر باشد قطعا میزان نفوذ آن بر مخاطبان هدف همچنین میزان تاثیرگذاری آن بر افراد بیشتر خواهد بود.

زندگی روزمره خود را در نظر بگیرید هرچقدر از ابزار به خصوصی بیشتر استفاده کنید قطعا اهمیت بیشتری برای آن قائل خواهید بود.

گذشته از آن استفاده مستمر از یک ابزار به خصوص موجب جلب توجه سایر افراد نیز خواهد شد. تصور کنید دوست صمیمی شما در هر زمان و هر مکانی دفترچه ای کوچک با خود به همراه داشته باشد و از آن برای نوشتن یادداشت های روزانه استفاده میکند. این دفترچه قطعا توجه شما را به خود جلب خواهد کرد.

حال اگر از این دفترچه از لحاظ ظاهری نیز جذابیت داشته باشد توجه شما را دو چندان جلب خواهد کرد. پس به راحتی می توان از این دفترچه کوچک استفاده تبلیغاتی داشت.

تنها کافی است لوگو برند خود را بر روی این دفترچه حک کنید تا نتیجه آن را ببینید.

دقیقا فلسفه به وجود آمدن سررسید 99 نیز به همین شکل است. سررسید یا سالنامه تبلیغاتی دفترچه ای کوچک که علاوه بر نمایش تاریخ روز فضای کافی برای کاربران به وجود می آورد تا با استفاده از آن برنامه روزانه یادداشت گردد.

شما صاحب هر برند و کسب و کاری باشید قطعا مخاطبان هدفتان به داشتن یک سررسید 99 نیازمند خواهند بود. زیرا دانستن تاریخ از نیازهای هر فردی است و تمام انسان ها در طول روز چندین بار جویای تاریخ روز خواهند شد.

یکی از مزیت های سررسید 99 برگزیدن فرمت تاریخ سررسید تبلیغاتی می باشد. در حالت کلی لت داخلی ( صفحات داخلی ) سررسید 99 از لحاظ فرمت تاریخ انواع مختلفی دارد. افرادی که سررسید 99 را به عنوان هدیه تبلیغاتی سال جدید به عنوان هدایای تبلیغاتی جهت ارتقاء برند خود برمیگزینند میتوانند باتوجه به نیازسنجی جامعه هدف فرمت به خصوصی از لت داخلی از لحاظ فرمت تاریخ را انتخاب نمایند.

علاوه بر این برنامه ریزی از جمله مهم ترین ارکان موفقیت است. معمولا افراد موفق و پر مشغله برای انجام تمام امور روزانه خود به ابزاری جهت برنامه ریزی نیازمند خواهند بود.

بهترین ابزاری که با فرا رسیدن سال جدید می توان به افراد پر مشغله جهت نگارش برنامه ریزی های روزانه اعطا کرد سررسید 99 است.

پس سررسید 99 یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی است که میتوان به مخاطبان هدیه داد. با سررسید 99 به عنوان هدیه تبلیغاتی کاربردی و مفید برای افراد جامعه هدف می توان به راحتی موجب ماندگاری هر برندی در اذهان عمومی شد و از این طریق به فروش بینظیر دست یافت.

سررسید 99 هدیه تبلیغاتی قابل حمل

سررسید 99 هدیه تبلیغاتی قابل حمل

نکته حائز اهمیت دیگر قابل حمل بودن هدایای تبلیغاتی است. اما چرا قابل حمل بودن هدایای تبلیغاتی باید به عنوان نکات مثبت مطرح گردد؟

اجازه دهید با بیان مثالی این موضوع را برایتان شفاف سازی نماییم. تاکنون برایتان پیش آمده است کارآیی یک نرم افزار آنقدر برایتان زیاد باشد که نیاز به حمل آن در هرجایی باشید؟ دقیقا نرم افزارهایی که با فرمت پرتابل در بازار موجو هستند برای پاسخگویی به نیاز این دسته از افراد است. زیرا به راحتی می توان این نرم افزار را از طریق یک فلش کوچک در هر سیستم دلخواه نصب و از آن استفاده کرد.

در واقع به نوعی برای پاسخگویی به نیاز سیستمی و نرم افزاری نسخه پرتابل نرم افزارهای مهم و کاربردی تولید شده است و راحتی کاربران را به ارمغان آورده است.

اما در مورد هدایای تبلیغاتی نیز قضیه به همین شکل است. همانطور که در قسمت قبل به این موضوع اشاره شد سررسید 99 به عنوان هدایای تبلیغاتی کاربردی معرفی شد.

حال این هدیه تبلیغاتی علاوه بر آن که بسیار کاربردی است قابل حمل نیز می باشد. درست همانند نرم افزار پرتابل، سررسید 99 نیز امکان حمل و استفاده در هر زمان و هر مکانی را برای کاربران فراهم کرده است.

اما امکان استفاده در هر جا و هر مکان نه تنها برای مخاطبان و افراد جامعه هدف نکته ای مثبت محسوب می گردد بلکه برای شخص هدیه دهنده نیز بسیار سودمند خواهد بود. در ادامه بیشتر در این مورد صحبت خواهیم کرد.

خب قابل حمل بودن سررسید 99 چه سودی برای برند شما خواهد داشت؟

یکی از نکاتی که همواره در مبحث تبلیغات فراموش می شود بازاریابی شاخه ای به واسطه هدایای تبلیغاتی و در حالت کلی تبلیغات است.

وقتی شما هدیه تبلیغاتی همچون سررسید 99 به مخاطبان جامعه هدفتان هدیه می دهید شاید در درجه اول به این می اندیشید که با این هدیه تبلیغاتی تنها قصد دارم مخاطب خاص خود را به برند مورد نظر وفادار نگه دارم.

این موضوع کاملا صحیح است دقیقا یکی از مهم ترین اهداف ارائه هدایای تبلیغاتی و به صورت خاص سررسید 99 وفادار نگه داشتن مشتریان خاص برندتان است اما آیا ایت زنجیره به همین جا ختم می شود؟ پس چه نیازی به ارائه هدایای تبلیغاتی قابل حمل وجود دارد؟

جالب است بدانید هر فرد هدیه گیرنده به صورت ناخودآگاه به صورت یک بازاریاب حرفه ای برای شما عمل خواهد کرد. زیرا این شخص از سررسید 99 قطعا در اماکن عمومی ( باتوجه به نوع جامعه هدفتان ) نظیر جلسات کاری، در محل کار خود در مقابل مراجعین مختلف، در کلاس های درسی، دانشگاه ها و… استفاده می کند. پس ناخودآگاه با استفاده از سررسید 99 برند شما را به دیگران نشان خواهد داد.

این لوگو تجاری شما به مرور زمان از این طریق در ذهن تمام افرادی که در ارتباط با هر یک از مخاطبان جامعه هدفتان باشند ثبت خواهد شد.

این همان شیوه تبلیغاتی صحیح است که بدون هیچ آزاری برای افراد جامعه تبلیغ برند شما انجام می شود. تمام این عوامل باعث شده است سررسید تبلیغاتی به عنوان برترین کاندیدهای هدایای تبلیغاتی از نظر مردم در سال 2019 انتخاب شود.

قابلیت اختصاصی شدن سررسید

سررسید تبلیغاتی اصولا در دو نوع سررسدی اختصاصی و سررسید عمویم چاپ می شود. همانطور که از نام آن مشخص است سررسید اختصاصی مطابق با سلایق مشتریان خواهد بود، در مقابل سررسید عمومی در فرمت چاپ عمومی تهیه خواهد شد و در چاپ آن یکسری استانداردها رعایت می شود که قابلیت تغییر ندارد.

با انتخاب فرمت اختصاصی برای سررسید 99 به راحتی می توانید آن چه میپسندید را برای سررسید تبلیغاتی خود انتخاب کنید و آن را به مخاطبان جامعه هدفتان انتقال دهید.

به عنوان مثال با انتخاب سررسید 99 به عنوان هدایای تبلیغاتی سال جدید میتوانید امکانی را برای مخاطبانتان فراهم سازید که در هر صفحه از سررسید شما و برندتان را به خاطر آورند.

همانطور که چاپ اختصاصی سررسید 99 امکانات و قابلیت های بسیاری برای شما جهت مانور تبلیغاتی فراهم میسازد به همان میزان از لحاظ هزینه مقداری متفاوت با سررسید تبلیغاتی در فرمت عمومی خواهد داشت.

اغما این قابلیت اختصاصی شدن برای شما چه اهمیتی دارد و چرا از آن به عنوان برتری سررسید 99 یاد شد؟

همانطور که پیشتر به این موضوع اشاره شد با چاپ سررسید 99 در فرمت عمومی مشتریان ملزم به رعایت قوانین به خصوصی می باشند. این استانداردها از شیت های چاپی نشات میگیرد. به این معنا که در فرمت عمومی سررسید تبلیغاتی شما در کنار سررسیدهای دیگر قرار میگیرد و تمام این شیت بندی ها مطابق با اصول و قواعد به خصوصی می باشد که رعایت آن برای برای تمامی سررسیدهای موجود در آن شیت الزامی می باشد.

اما در مورد فرمت اختصاصی قضیه شکل دیگری دارد. در فرمت اختصاصی یک شیت به صورت کامل در اختیار شما می باشد. این مورد نکته ای مثبت است و شما با در اختیار داشتن یک شیت چاپی قادر به اعمال تمامی تغییرات دلخواه خود می باشید.

به عنوان مثال در فرمت اختصاصی شما قادر به چاپ لوگو خود در تک تک صفحات داخلی سررسید 99 تبلیغاتی می باشید این درحالی است که در چاپ عمومی این امکان برایتان فراهم نیست و تنها میتوانید لوگو مورد نظر را بر روی جلد سررسید 99 چاپ کنید.

البته کمی قبل به این موضوع اشاره شد که چاپ اختصاصی سررسید 99 از لحاظ هزینه اندکی بیشتر از چاپ در فرمت عمومی می باشد. اما کافی است یکسری از المان های لازم در چاپ سررسید اختصاصی را رعایت کنید تا از لحاظ هزینه نیز برایتان مقرون به صرفه شود.

هدایای تبلیغاتی مقرون به صرفه

تبلیغات مقرون به صرفه

همواره از سررسی تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی مقرون به صرفه یاد کردیم. اما با یک حساب کوتاه و مختصر میتوان متوجه هزینه های سرسام آور سررسید 99 شد.

متریال مورد استفاده در سررسید 99 کاغذ است، چیزی که امروزه شاهد پیشرفت قیمت سرسام آور آن هستیم. اما با این وجود همچنان از سررسید به عنوان هدیه تبلیغاتی مقرون به صرفه یاد می شود. چطور ممکن است هدیه تبلیغاتی که مبنای آن از کاغذ است در زمره هدایای مقرون به صرفه قرار گیرد؟

موضوعی که در مورد سررسید مطرح است نحوه مصرف و طول عمر آن است. درواقع سررسید 99 به سبب طول عمری که دارد در گروه هدایای تبلیغاتی مقرون به صرفه قرار می گیرد.

هر هدیه تبلیغاتی طول عمر مشخصی دارد، در نقش نامه های قبل بارها به این موضوع اشاره شد که سررسید تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی بلند مدت است. به این معنا که وقتی سررسید تبلیغاتی به مخاطبان هدف اعطا می شود در طول یک سال همچون دستیار فرد در هر مکان و هر زمانی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

اما در مقابل خودکار تبلیغاتی در گروه هدیه تبلیغاتی ارزان و کوتاه مدت است و اغلب در سمینارها و کنفرانس ها یا در مدارس و دانشگاه ها و… به عنوان هدایای تبلیغاتی به افراد جامعه هدف اعطا می شود و طول عمری محدود دارد و طول عمر آن متناسب با استفاده کاربران خواهد بود.

البته خودکار نیز در انواع مختلف پلاستیکی، فلزی و مدیریتی موجود می باشد که شرایط هر یک کاملا متفاوت با دیگری است. عموما خودکارهای پلاستیکی حجم جوهر محدودی دارند و طول عمر آن تنها تا زمانی است که حجم جوهر قابل نگارشی داشته باشد.

پس از آن جهت که سررسید 99 در گروه هدایای تبلیغاتی بلند مدت قرار دارد و در طول یک سال همچون دستیار یک فرد عمل می کند، تبلیغات یک سال شما را تضمین خواهد کرد و با وجود آن به سایر هدایای تبلیغاتی نیازمند نخواهید بود. به همین جهت است که همواره از سررسید تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی مقرون به صرفه یاد می شود.

ظاهر زیبا سررسید 99

ظاهر زیبا سررید 99

ظاهر هدایای تبلیغاتی تاثیر بسزایی در جلب توجه مخاطبان دارد. به همین جهت متخصصان نقش و نگار همواره به مشتریان توصیه می کنند به ظاهر هدایای تبلیغاتی توجه کنند و ظاهر هدایای تبلیغاتی را به عنوان یکی از ملاک ها و معیارهای انتخاب هدایای تبلیغاتی در نظر بگیرند.

سررسید 99 در گروه هدایای تبلیغاتی قرار دارد که ظاهر آن بسیار جذاب است و به سبب همین جذابیت توجه بسیاری از مخاطبان به آن جلب می شود.

گذشته از آن در مورد امکان اختصاصی سازی سررسید 99 به این موضوع اشاره شد، شما میتوانید با انتخاب سررسید 99 در فرمت اختصاصی ظاهری متفاوت و بینظیر به هدایای تبلیغاتی خود اعطا کرده و از این طریق مخاطبان بیشتری را به سمت برند خود هدایت کنید.

پس یکی از دلایلی که سررسید 99 به عنوان معجزهگر تبلیغات معرفی شد ظاهر زیبا و جذاب آن است که نه تنها توجه مخاطبان هدف شما بلکه توجه بسیاری از افراد که در ارتباط با جامعه هدف شما می باشند نیز به این سررسید 99 جلب خواهد شد.

هدیه تبلیغاتی دو منظوره

هدیه تبلیغاتی دو منظوره

معمولا هدایای تبلیغاتی تنها یک کاربرد ویژه دارند که به واسطه این ویژگی به خصوص در جوامع تبلیغاتی شناسایی می شوند. اما سررسید 99 به واسطه چند منظوره بودن به عنوان معجزگر تبلیغات شناخته شده است.

سررسید 99 نه تنها امکان نگارش را برای کاربران فراهم می سازد بلکه به نوعی تقویم همراه نیز به شمار می رود. همانطور که ابتدای بحث در این مورد صحبت شد زمان و تاریخ مهم ترین چیزی است که در طول روز تمام افراد جویای آن هستند.

سررسید 99 نه تنها یادآور کننده تاریخ روز است بلکه این امکان را برای مخاطبان فراهم می آورد تا در هر تاریخ مشخص برنامه ریزی به خصوصی داشته باشند و آن را یادداشت نموده تا در زمان مشخص انجام دهند.

سررسید 99 از حیث چند منظوره بودن و کاربردهایی که دارد بسیار مورد توجه افراد جامعه قرار میگیرد و تاثیرات آن به تبع کاربردی بودنش بر افراد جامعه هدف بسیار وسیع و عمیق می باشد. از همین حیث است که سررسید 99 را به عنوان معجزگر تبلیغات نام گذاری کرده اند.

در این نقش نامه سعی داشتیم ویژگی ها و خصوصیاتی که باعث برتری یافتن سررسید 99 نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی شده است را مورد بررسی قرار دهیم. تا به واسطه این دلایل بتوانیم به معجزه سررسید 99 در تبلیغات سال جدید پی ببریم.

منبع : نقش نامه نقش و نگار