عوامل تاثیرگذار در قیمت تابلو چلنیوم

قیمت تابلو چلنیوم یکی از المان های مهم در سفارش تابلو چنلیوم میباشد.

عوامل تاثیرگذار در قیمت تابلو چلنیوم

قیمت تابلو چلنیوم یکی از المان های مهم در سفارش تابلو چنلیوم میباشد. در واقع آگاه از قیمت هر محصولی از مهم ترین مواردی است که لازم است پیش از ثبت سفارش نسبت به آن آگاهی داشته باشید. تابلو چنلیوم نیز همانند سایر محصولات دیگر میباشد و از مهم ترین موارد که لازم است پیش از ثبت سفارش و حتی انتخاب اطلاعات کافی کسب نمایید قیمت است. در این مقاله قصد داریم در مورد قیمت تابلو چلنیوم اطلاعاتی کلی ارائه دهیم. اگر شما نیز به دنبال ثبت سفارش این محصول بی نظیر تبلیغاتی هستید توصیه میکنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. پیش از آن که بخواهیم در رابطه با قیمت تابلو چلنیوم اطلاعاتی ارائه دهیم قصد داریم این محصول را مورد بررسی دقیق قرار دهیم.

تابلو چلنیوم چیست

تابلو چنلیوم یکی از معروف ترین و محبوب ترین انواع تابلوهای موجود در بازار میباشد. این محصول در خانواده تابلوهای حروف برجسته قرار دارد که به خودی خود خانواده ای گسترده با انواع مختلف از تابلو میباشد. در گروه تابلوهای حروف برجسته از مهم ترین و برترین تابلوها میتوان به تابلو چلنیوم اشاره کرد.

متریال اصلی این محصول از آلومینیوم میباشد که قابلیت ترکیب با انواع متریال دیگر را دارد. بیس و پایه تمامی انواع چلنیوم های موجود در بازار آلومینیوم است که یا به صورت ساده و بدون ترکیب با مواد دیگر مورد استفاده تابلوسازها قرار میگیرید و یا با ترکیب با مواد جانبی دیگر مورد استفاده قرار میگیرد.

جالب است بدانید عبارت صحیح چلنیوم ” چنلیوم ” است. در واقع تابلو چنلیوم ریشه لاتین دارد. چنلیوم متشکل از دو واژه لاتین  channel و aluminium میباشد. شاید با ترجمه تحت الفظی بتوان تا حد زیادی این محصول را مورد بررسی قرار داد. همانطور که در پاراگراف قبل به این موضوع اشاره شد متریال اصلی تابلو چنلیوم از آلومینیم میباشد. نام آن نیز به خوبی حاکی از این موضوع میباشد. در واقع متریال اصلی تابلو چنلیوم ورقه های آلومینیومی در ابعاد و انواع استاندارد است که در کارگاه های تابلو سازی به فرم های دلخواه تبدیل میشود. در واقع عبارت لاتین aluminium به صورت کلی از متریال بیس این محصول که در ساخت آن استفاده میشود اخذ شده است. اما واژه لاتین channel که به معنای کانال میباشد نیز ناشی از خانواده این محصول است. در ابتدای این مقاله به این موضوع اشاره شد که تابلو چنلیوم از خانواده گسترده تابلو های حروف برجسته میباشد. در واقع عبارت channel نیز به همین جهت برای این محصول مورد استفاده قرار گرفته است. در واقع تابلو چنلیوم به معنای کانال های آلومینیومی میباشد. قیمت تابلو چلنیوم نیز تا حد بسیار زیادی به میزان ورقه های آلومینیومی استفاده شده در تابلو و عملیات فرم دهی آن بستگی دارد.

قیمت تابلو چلنیوم به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تابلو چلنیوم به چه مواردی بستگی دارد؟

تعیین قیمت برای این محصول امری پیچیده است. در واقع نمیتوان به صورت استاندارد یک قیمت برای آن مشخص کرد. اما میتوان به مواردی اشاره کرد که بیشترین تاثیر را در قیمت تابلو چنلیوم دارد. کارشناسان گروه تبلیغاتی نقش و نگار به عنوان برترین مرکز چاپ و تبلیغات در کرج همواره سعی در آگاه سازی جامعه دارند تا از این طریق در علم تبلیغات در جامعه تحولی عظیم ایجاد نمایند. تبلیغاتی که به سبب عدم آگاهی مخاطبان باشد بی ثمر خواهد بود. از نظر کارشناسان تبلیغات برای هر صنف شغلی منحصر به فرد است و تنها کافی است بهترین و مناسب ترین مسیر تبلیغاتی انتخاب شود تا نتیجه مورد نظر اخذ شود. تابلو چنلیوم نیز یکی از برترین روش های تبلیغاتی است. با انتخاب صحیح تابلو چنلیوم میتوانید با صرف هزینه ای معقول و سنجیده تبلیغات خود را گسترش دهید. عموما صاحبین کسب و کار به دنبال کاهش قیمت تابلو چلنیوم از روش های مختلف هستند. نظر کارشناسان نقش و نگار در این خصوص بسیار متفاوت است. چرا که شما با انتخاب تابلو مناسب میتوانید در هزینه های جانبی مربوط به تبلیغات صرفه جویی کرده و از سوی دیگر کسب و کار خود را متحول سازید. در این بخش قصد داریم به تاثیرگذارترین موارد در قیمت تابلو چلنیوم اشاره کنیم.

 • متریال
 • قطر قلم
 • متراژ محیط
 • عوامل جانبی
 • لوکیشن

اگر بخواهیم به صورت کلی عوامل موثر در قیمت تابلو چلنیوم را مورد بررسی قرار دهیم میتوان گفت موارد فوق مهم ترین تاثیر را در قیمت این محصول دارد. در ادامه در خصوص جزئیات هر یک از این موارد توضیحاتی ارائه میدهیم.

متریال

متریال

اولین موضوعی که در خصوص قیمت تمامی محصولات تبلیغاتی تاثیرگذار است متریال مورد استفاده میباشد. در خصوص قیمت تابلو چلنیوم نیز در درجه نخست متریال مورد استفاده بیشترین تاثیر را دارد. متریال درجه یک با بالاترین کیفیت باعث افزایش قیمت این محصول میشود. در مقابل استفاده از متریال درجه دو و سه به راحتی در قیمت آن تاثیرگذار است. پس شاید بتوان از متریال به عنوان مهم ترین و تاثیرگذارترین عوامل یاد کرد.

توصیه کارشناسان ما باتوجه به سابقه درخشانی که در زمینه ساخت انواع تابلو دارند این است که هیچ گاه به جهت کاهش هزینه های تبلیغاتی از متریال درجه دو و یا سه استفاده نکنید. استمرار در تبلیغات امری حائز اهمیت است. همه ما به خوبی میدانیم کیفیت تاثیر مستقیمی در استمرار استفاده از روش تبلیغاتی دارد. در واقع شما برای تابلو چنلیوم های درجه دو و سه هزینه ای کمتر پرداخت میکنید اما از ضمانت این محصول بهرمند نخواهید شد و گذشته از آن محصولی با طول عمر کمتر خواهید داشت. پس مشخص است که از فاکتور استمرار در این روش تبلیغاتی بهره ای نخواهید برد.

اگر هزینه ای بیشتر بابت ساخت تابلو چنلیوم های درجه یک بپردازید قطعا از تضمین کارگاه بهرمند خواهید بود و گذشته از آن طول عمر تابلو شما نیز بیشتر خواهد بود. لازم است به متریال مورد استفاده در تابلو توجه ویژه ای داشته باشید تا از تاثیرات مستقیم آن در تبلیغات خود بهرمند گردید.

قطر قلم و تاثیر آن در قیمت تابلو چلنیوم

قطر قلم و تاثیر آن در قیمت تابلو چلنیوم

قطر قلم یکی از مهم ترین مواردی است که در قیمت این محصول تاثیر مستقیم دارد. شاید برای شما که تا به حال تابلو تبلیغاتی سفارش نداده باشید عبارت قطر قلم ملموس نباشد. تمامی امور تبلیغاتی که شما در محیط مشاهده مینمایید دارای طراحی های گرافیکی است. این طراحی های گرافیکی در محیط نرم افزارهای اختصاصی صورت میگیرد. در واقع هنگامی که شما قصد ساخت تابلو چنلیوم دارید یک طراح گرافیست متن مورد نظر شما که عموما نام برند میباشد را در نرم افزارهای گرافیکی با فونت و اندازه استاندار پیاده سازی میکند. قطر قلم که تا حدی در قیمت تابلو چلنیوم تاثیرگذار است در نرم افزار توسط طراح تنظیم میشود. شما میتوانید به راحتی با کاهش قطر قلم به کاهش قیمت محصول تبلیغاتی خود کمک کنید.

در خصوص کاهش و یا افزایش قطر قلم هیچ قاون خاصی وجود ندارد و کاملا به سلیقه مشتریان بستگی دارد. اما باید بدانید عموما طراحانی که در زمینه تابلو تبلیغاتی فعالیت دارند نسبت به انتخاب بهترین و مناسب ترین فونت تجربه زیادی داشته و در این زمینه میتوانند کمک شایانی به شما داشته باشند. شاید گاهی اوقات نام برند شما همخوانی بسیاری با فونت های نستعلیق که عموما فونت های با قطر قلم پایین هستند داشته باشد و توصیه گرافیست انتخاب این فونت باشد و تا حد زیادی از هزینه های تابلو کاهش یابد. اما در مقابل گاها ممکن است نام برند شما به نحوی باشد که نیازمند استفاده از فونت های ضخیم تری داشته باشد و این موضوع باعث افزایش قیمت تابلو چلنیوم شما شود. به هر جهت کنترل این قیمت به راحتی تنظیم قطر قلم فونت شما میباشد. نکته ای که در مورد انتخاب قطر قلم وجود دارد آن است که همراه زیبایی و چشم نوازی تابلو را در نظر داشته باشید. چرا که تابلو شما به نوعی میتواند باعث جذب مشتریان بیشتر شود. پس لازم است همراه این موضوع را در تصمیمات خود رعایت نمایید.

متراژ محیط

متراژ محیط

یکی دیگر از فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت تابلو چلنیوم متراژ محیط است. هنگامی که یک نوشته و یا یک طرح در نرم افزارهای مربوطه طراحی میشود باتوجه به فونت انتخابی، کشیدگی کلمات و عبارات، تعداد کاراکترهای موجود و… متراژ محیط متغیر خواهد بود. متراژ محیط نوشته شما نیز در پروسه قیمت گذاری تاثیرات بسیاری دارد. شما میتوانید با کاهش کارکترهای نوشته خود یا کوچک نمودن برند و یا لوگو خود متراژ محیط را کنترل نمایید.

در رابطه با کوچک نمودن نوشته ها و کارکترها نیز محدودیت های بسیاری وجود دارد. در واقع شما مجاز به استفاده از هر اندازه فونتی نخواهید بود. خوانایی در تابلو یکی از مهم ترین معیارها میباشد که لازم است به آن توجه شود. قطعا شما میتوانید با کاهش اندازه فونت تا حد بسیار زیادی از قیمت تابلو چلنیوم بکاهید اما ممکن است با این کار از خوانایی تابلو بکاهید و در پی آن در فرآیند جذب مشتری با اختلال مواجه شوید. در مورد کنترل هزینه های جانبی مربوط به سفارش تابلو خود میتوانید از مشاوره های رایگان کارشناسان نقش و نگار استفاده نمایید تا بهترین تابلو با هزینه مناسب را تهیه نمایید.

عوامل جانبی و تاثیر آن در قیمت تابلو چلنیوم

عوامل جانبی و تاثیر آن در قیمت تابلو چلنیوم

تا به اینجا تنها به برخی از المان های تاثیرگذار در قیمت تابلو چنلیوم ساده اشاره کردیم. همانطور که در سری مقالات پیشین به این موضوع اشاره شد تابلو چنلیوم دارای انواع مختلفی است که هر یک از این موارد به نحوی در امر تبلیغات ایفای نقش مینمایند. ابتدایی ترین نوع این محصول چنلیوم ساده است که در ساخت آن از هیچ ابزار و متریال جانبی استفاده نشده است. این نوع تابلو به جهت سادگی که دارد نیز مورد استفاده قرار میگیرد. اما امروزه به جهت پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی شاهد آن هستیم ابزار وو متریال مختلفی در حیطه تبلیغات روی کار آمده است که تا حد بسیار زیادی در ظاهر تابلو چنلیوم تاثیرگذار بوده است. علاوه بر آن که این متریال و ابزارها در ظاهر تاثیرگذار بوده است به همان اندازه در قیمت تابلو چلنیوم تیز تاثیر مستقیم داشته است. در این بخش قصد داریم به موارد جانبی اشاره کنیم که تاثیرات بسزایی در قیمت و ظاهر تابلو دارد.

 • نوراندریک
 • نور RGB
 • پانچ لبه
 • پلکسی آینه ای
 • پلکسی دوبل
 • پانچ پلکسی رویه
 • و…

در مطلب که در بخش معرفی تابلو چنلیوم موجود است به صورت کامل به معرفی هر یک از انواع مختلف تابلو چنلیوم اشاره شده است. پیشنهاد میکنیم اگر شما به دنبال آگاهی از انواع مختلف تابلو چنلیوم هستید و قصد دارید از جزئیات هر یک از این موارد آشنا شوید به این بخش مراجعه کرده و از اطلاعات آن استفاده نمایید.

در قسمت فوق به تک تک المان هایی که به عنوان موارد جانبی در ساخت یک تابلو استفاده میشود اشاره شده است که تمام این موارد تا حد بسیار زیادی در قیمت تابلو چلنیوم تاثیرگذار است. همانطور که بارها به این موضوع اشاره شد استفاده از موارد جانبی الزامی نبوده اما میتوان با استفاده از آن در ظاهر تابلو تبلیغاتی خود تاثیرات بسیاری گذاشت.

به عنوان مثال نور یکی از تاثیرگذارترین موارد در ظاهر تابلو میباشد. در واقع شما با استفاده از نور در تابلو خود میتوانید توجه مخاطبان بیشتری را جلب نمایید. اما همانطور که نور میتواند در جذب مشتریان به شما کمک شایانی کند به همین میزان نیز باعث افزایش قیمت تابلو چلنیوم میشود.

لوکیشن

لوکیشن

به عنوان آخرین مورد تاثیر گذار در قیمت تابلو چلنیوم میتوان به لوکیشن نصب تابلو اشاره کرد. توجه داشته باشید نصب تابلو چنلیوم امری حساس و تخصصی میباشد. قطعا برای نصب این محصول تبلیغاتی شما نیازمند کمک گرفتن از یک نصاب هستید. طبیعتا هرچقدر لوکیشن محل کسب و کار شما برای نصب تابلو نامناسب تر باشد به همان میزان سختی کار نیز افزایش خواهد یافت و در نتیجه قیمت تابلو چنلیوم نیز افزایش خواهد یافت. نصب داربست به منظور نصب تابلو نیز امری هزینه بر میباشد که اگر لوکیشن شما برای تابلو مناسب نباشد قطعا سختی کار نصاب افزایش میابد و در نتیجه هزینه های جانبی این محصول تبلیغاتی افزایش میابد.

گروه تبلیغاتی نقش و نگار با فراهم نمودن شرایط استعلام قیمت آنلاین این امکان را برای شما محیا ساخته ات که به راحتی چند کلیک نسبت به قیمت این محصول تبلیغاتی آگاهی یابید. برای استعلام قیمت تابلو چلنیوم میتوانید ز مشاوره رایگان ما بهرمند گردید. و یا با تکمیل نمودن فرم فوق مشاوره تخصصی رایگان دریافت کنید.

در این مقاله سعی داشتیم به برخی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در خصوص قیمت تابلو چلنیوم اطلاعاتی کلی ارائه دهیم تا با افزایش آگاهی مخاطبان کیفیت تبلیغات را فزایش دهیم.امیدواریم این مقاله نیز برایتان سودمند بوده باشد.

منبع : نقش نامه