استعلام قیمت چاپ تقویم

قیمت چاپ تقویم یکی از مهم ترین المان هایی است که میتواند به صورت مستقیم در تصمیم گیری شما تاثیرگذار باشد.

استعلام قیمت چاپ تقویم

قیمت چاپ تقویم یکی از مهم ترین المان هایی است که میتواند به صورت مستقیم در تصمیم گیری شما تاثیرگذار باشد. قیمت نه تنها در خصوص چاپ تقویم تبلیغاتی بلکه در خصوص تمامی محصولات دیگر از مهم ترین عوامل محسوب میشود. باتوجه به این اهمیت قصد داریم یک بلاگ کامل در خصوص قیمت چاپ تقویم و عوامل تاثیر گذار در آن ارائه دهیم.

گروه تبلیغاتی نقش و نگار به عنوان یکی از برترین مراکز چاپ و تبلیغات که بیش از یک دهه فعالیت مستمر در این حوزه دارد قصد دارد با ارائه راه حل های مختلف گره از کار بسیاری از کسب و کارها بگشاید. کارشناسان نقش و نگار بر این باورند که آگاهی مهم ترین نقش را در بهبود کسب و کار دارد. در واقع مشکلات موجود در کسب و کارها به جهت عدم آگاهی است. این مورد در حیطه تبلیغات امری مهم و قابل توجه است. چرا که تبلیغات به خودی خود مسیری پر هزینه است و اگر راهکارهای تبلیغاتی با عدم آگاهی انتخاب شود قطعا نه تنها بازدهی مناسبی نخواهد داشت بلکه باعث ضرر و زیان کسب و کارها خواهد شد. به همین ترتیب کارشناسان نقش و نگار با ارائه بلاگ هایی مستمر در حوزه چاپ و تبلیغات قصد دارند در نخستین مرحله آگاهی مخاطبان خود را افزایش داده و از این طریق آنها را به سمت انتخابی هدفمند هدایت نمایند.

مشاهده نمونه تقویم تبلیغاتی

باتوجه به آن که چاپ تقویم تبلیغاتی همه ساله جزء یکی از برترین راهکارهای تبلیغاتی است. و اغلب کسب و کارها در انتهای هر سال به دنبال چاپ تقویم تبلیغاتی هستند. قصد داریم این مقاله را به صورت کامل به عوامل تاثیرگذار در قیمت چاپ تقویم اختصاص دهیم.

قطعا برای تمام افراد و صاحبین مشاغل پیش آمده است که وارد یک مسیر تبلیغاتی نادرستی شده و نه تنها به سودهی مناسب نرسند بلکه متحمل ضرر و زیان نیز شده باشند. این موارد تا حد زیادی در مورد چاپ تقویم و سررسید صدق میکند. چرا که محصولات تقویم و سررسید جزء محصولات تبلیغاتی هستند که دارای مبالغ بیشتری نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی میباشد.

چاپ تقویم تبلیغاتی چاپ تقویم تبلیغاتی

به همین جهت اگر بدون برنامه ریزی درست تبلیغات نسبت به چاپ تقویم و سررسید اقدام نمایید قطعا با مشکلات عدیده ای مواجه خواهید شد.

مطابق با تجربه چندین ساله در حیطه چاپ و تبلیغات کارشناسان تصمیم به انتشار مقاله ای در خصوص عوامل تاثیرگذار در قیمت چاپ تقویم انتشار دهند. در واقع اگر آگاهی مخاطبان نسبت به چاپ تقویم افزایش یابد قطعا میتوانند با انتخاب بهترین مسیر نسبت به هدیه تبلیغاتی با قیمت مقرون به صرفه اقدام نمایند. اگر شما نیز به دنبال چاپ تقویم تبلیغاتی 1402 هستید توصیه میکنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

چرا تقویم تبلیغاتی ؟

چرا تقویم تبلیغاتی ؟

به طور میانگین در بین هدایای تبلیغاتی مختلف تقویم تبلیغاتی بالاترین رتبه را از لحاظ محبوبیت در میان کسب و کارها داشته است. همه ساله بسیاری از کسب و کارها و بسیاری از برندهای برتر دنیا چاپ تقویم تبلیغاتی را به عنوان هدایای تبلیغاتی خود انتخاب میکنند. چرا که بازخورد مناسبی در تبلیغات مجموعه خود مشاهده نموده و بدون در نظر گرفتن قیمت چاپ تقویم اقدام به استفاده از این محصول تبلیغاتی در راستای بهبود تبلیغات خود مینمایند.

انتخاب تقویم تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی دلایل مختلفی دارد که در این بخش قصد داریم به طور کامل در خصوص برتری ها و دلایل انتخاب این هدیه تبلیغاتی بینظیر اطلاعاتی ارائه دهیم. از جمله دلایل انتخاب تقویم به عنوان هدیه تبلیغاتی میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 • هدیه تبلیغاتی کاربردی
 • جذابیت بصری
 • تنوع بالای محصول
 • مناسب برای اقشار مختلف
 • طول عمر بالا
 • استفاده مستمر
 • و…

دلایل برتری تقویم تبلیغاتی به عنوان محبوب ترین هدیه تبلیغاتی بسیار زیاد است که در بلاگ های دیگر به بررسی آن خواهیم پرداخت. در این بخش تنها به مهم ترین عواملی که باعث محبوبیت این هدیه تبلیغاتی میشود اشاره شده است.

هدیه کاربردی

هدیه کاربردی

همواره در نظر داشته باشید هدایای تبلیغاتی تنها در صورتی که کاربردی باشد در راستای تبلیغات شما مثمر ثمر خواهد بود. چرا تنها با استفاده مکرر برند شما که روی هدیه چاپ شده است در ذهن مخاطب تثبیت میشود. تقویم تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی است که نقش پر رنگی در زندگی بشر دارد. همه ما در طول روز بارها و بارها به دنبال آگاهی یافتن از تاریخ روز هستیم. بهترین ابزار برای این مواقع تقویم میباشد. حتی همه ما تجربه یادداشت گذاری روی تقویم های رومیزی را داشته ایم.

تمامی این موارد نشان از کاربرد تقویم در زندگی بشر است. حال که یک ابزار چنین کاربردی را در زندگی روزمره همه ما دارد چرا از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده نشود. کارشناسان تبلیغات با پی بردن به کاربردهای وسیع تقویم به نبال یافتن راهکارهایی بودند که بتانند از آن در بخش تبلیغات استفاده نمایند. امروزه با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و وجود دستگاه های چاپی مختلف این امکان مهیا شده است تا با چاپ یک نوشته کوتاه تقویم به یکی از قدرتمندترین ابزار تبلیغاتی تبدیل شود. قیمت چاپ تقویم نسبت به کاربردی بودن و تاثیراتی که در زندگی بشر امروز دارد قابل تامل میباشد.

جذابیت بصری

جذابیت بصری

باتوجه به علم و هنر گرافیک امروزه میتوان به بسیاری از اجسام بی روح گذشته ظاهری دلچسب داد که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. طراحی های گرافیکی به کمک بشر در حوزه تبلیغات شتافت و امروزه شاهد تبلیغاتی بینظیر از طریق مانور طراحی گرافیکی هستیم.

شاید در دهه های گذشته تقویم یکی از هدایای تبلیغاتی بی روح بود که جذابیت خاصی نداشت اما امروزه با استفاده از هنر گرافیک شاهد روی کار آمدن تقویم های تبلیغاتی با ظاهری چشم نواز هستیم.

قطعا ارائه تقویم هایی با ظاهر ساده در تبلیغات برند شما تاثیر چندانی نخواهد داشت. اگر از تصاویر و طراحی های گرافیکی در تقویم استفاده نشود نه  تنها متحمل پرداخت هزینه های گزاف با وجود قیمت چاپ تقویم بالا میشوید بلکه به اهداف تبلیغاتی خود دست نخواهید یافت.

خوشبختانه امروزه با تلفیق هنر گرافیک با چاپ شاهد روی کار آمدن تقویم تبلیغاتی هایی با جذابیت بصری بساری هستیم که مخاطبان را با یک نگاه جذب خود میکند. پس جذابیت بصری نیز یکی دیگر از عواملی است که باعث انتخاب مخاطبان بسیاری برای تبلیغات میشود.

تنوع بالا در چاپ تقویم

تنوع بالا

یکی دیگر از مواردی که باعث محبوبیت زیاد تقویم تبلیغاتی میشود تنوع بالای این محصول تبلیغاتی است. امروزه تکنولوژی روز دنیا از طریق روی کار آمدن دستگاه های چاپی مختلف باعث روی کار آمدن انواع مختلف تقویم تبلیغاتی شده است. از جمله انواع آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تقویم رومیزی
 • تقویم دیواری
 • تقویم جیبی

هر یک از موارد فوق دارای مزایا و مشخصه هایی منحصر به فرد میباشد. در واقع همین مزایا و مشخصه ها است که باعث انتخاب آنها برای کسب و کارهای مختلف شده است.

جالب است بدانید قیمت چاپ تقویم برای هر یک از موارد متفاوت میباشد و با انتخاب شما این قیمت افزایش و کاهش میابد.

مناسب برای اقشار مختلف

تقویم تبلیغاتی یکی از ابزارهای تبلیغاتی است که بسیار همه یر میباشد. چندی قبل به این موضوع اشاره شد شما هر شخصی با هر سمتی در اجتماع باشید قطعا به یک تقویم برای سر و سامان دادن به زندگی شخصی خود و گذشته از آن برای آگاهی از تاریخ روز نیاز خواهید داشت. به همین ترتیب میتوان تقویم تبلیغاتی را یکی از هدایای تبلیغاتی مناسب برای اقشار مختلف معرفی نمود.

طول عمر بالا

یکی از مهم ترین مواردی که حین انتخاب هدایای تبلیغاتی باید در نظر داشته باشید طول عمر محصول است. هر چقدر طول عمر محصول تبلیغاتی شما بیشتر باشد بازدهی تبلیغاتی شما نیز بیشتر خواهد بود. تقویم تبلیغاتی به خصوص تقویم رومیزی یکی از محصولاتی است که دارای بیشترین طول عمر میباشد. قیمت چاپ تقویم باتوجه به طول عمر بالایی که دارد بسیار مقرون به صرفه میباشد.

استفاده مستمر

توجه داشته باشید هرچقدر یک هدیه تبلیغاتی مدت زمان بیشتری مورد استفاده قرار گیرد تاثیر بیشتری روی مخاطب میگذارد. تقویم تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی است که در طول روز چندین و چند بار در معرض دید و استفاده قرار میگیرد. فرض کنید با یک چاپ کوتاه روی محصول هر بار که مخاطب به تقویم توجه میکند برند شما را در ذهن مرور میکند و به مرور زمان در ناخودآگاه شخص ثبت میشود. پس استفاده مستمر نیز یکی دیگر از عواملی است که باعث ترغیب مخاطب برای سفارش تقویم تبلیغاتی میشود.

عوامل موثر در قیمت چاپ تقویم

عوامل موثر در قیمت چاپ تقویم

به صورت کلی چاپ یکی از حساس ترین مراحل در هدایای تبلیغاتی است. شما با آگاهی کامل نسبت به قوانین چاپی میتوانید بهترین و مناسب ترین هدیه تبلیغات را انتخاب نموده و از بازدهی تبلیغاتی خود لذت ببرید. این مورد در حیطه تقویم تبلیغاتی و سررسید تبلیغاتی میتواند در قیمت چاپ تقویم و قیمت چاپ سررسید کمک شایانی نماید. در این بخش قصد داریم به مهم ترین  تاثیرگذارترین عوامل در قیمت چاپ تقویم اشاره نماییم.  به صورت کلی عوامل متعددی در فیمت چاپ تقویم تاثیرگذار میباشد. اما از جمله مهم ترین موارد تاثیرگذار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تیراژ
 • طراحی
 • انتخاب تقویم
 • فرمت چاپ
 • نوع چاپ

کارشناسان نقش و نگار بر این باورند که اگر هر شخص سفارش دهنده نسبت به عوامل تاثیرگذار در قیمت این هدیه تبلیغاتی آگاهی کافی را داشته باشد قطعا میتواند بهترین و مناسب ترین هدیه تبلیغاتی با قیمتی مقرون به صرفه را ارائه دهد. در اداکمه در خصوص تاثیرات هر یک از این موارد اطلاعاتی ارائه خواهیم داد.

تیراژ تقویم

تیراژ تقویم

تیراژ مهم ترین و تاثیرگذارترین مورد در قیمت هدایای تبلیغاتی و به صورت کلی تمامی امور مرتبط با چاپ میباشد. در مورد چاپ تقویم نیز این مورد از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت چاپ تقویم میباشد. اما این تاثیر چگونه است و آیا هر شخصی میتواند با رعایت آن بهترین و مقرون به صرفه ترین هدیه تبلیغاتی را برای تبلیغات خود سفارش دهد؟

در مورد تقویم تبلیغاتی به عنوان یکی از برترین هدایای تبلیغاتی تیراژهای سفارش متفاوت است. هر مصرف کننده ای باتوجه به نیاز و بودجه بندی تبلیغاتی خود تعداد مورد نظر را سفارش میدهد.

در چند سال اخیر به جهت افزایش ناگهانی قیمت کاغذ و در نتیجه افزایش قیمت تمامی محصولات مبتنی بر کاغذ تیراژهای مجاز برای سفارش نقویم و سررسید کاهش یافته است. به عنوان مثال در گذشته پیش از این افزایش قیمت چاپ تقویم مشتریان تنها مجاز به سفارش هایی بیش از 300 عدد بودند. اما امروزه کمترین تعداد و تیراژ قابل سفارش برای تقویم تبلیغاتی 50 عدد میباشد.

در واقع شما مجاز به انتخاب تیراژ 50 عدد میباشید. اما آیا این تیراژ برای تبلیغات مناسب است؟ آیا قیمت چاپ تقویم در تیراژ 50 عدد مقرون به صرفه میباشد؟

در پاسخ به این سوال لازم است پرده از راز چاپ برداریم. راز نهفته در چاپ هر اوراق اداری و هر هدیه تبلیغاتی این است که هرچقدر میزان تیراژ شما بالاتر باشد قیمت فی کاهش میابد. این جمله به این معنا است که قیمت چاپ تقویم هر یک عدد تقویم به همراه چاپ در تیراژ 10000 عدد بسیار کمتر از قیمت یک عدد تقویم در تیراژ 50 عدد میباشد. این اختلاف چنان قابل تامل است که قطعا هر فرد با آگاهی از آن تصمیم خود در مورد تیراژ را تغییر میدهد.

دلیل این تفاوت قیمت چاپ تقویم نیز شیت بندی چاپخانه است. در ادامه این مقاله در مورد چاپ تقویم اطلاعاتی تخصصی ارائه میدهیم. در این بخش نیز تا حدی به این موضوع اشاره میکنیم. در حالت کلی شیت بندی چاپخانه یکی از تاثیرگذارترین عواملی است که باعث این تغییر قیمت میشود. هر تقویم تبلیغاتی باتوجه به تیراژی که دارد در شیت های اختصاصی و عمومی قرار میگیرد. این شیت بندی است که باعث تفاوت قیمت تا این حد میشود.

تیراژ مهم ترین و تاثیرگذارترین مورد در قیمت چاپ تقویم تبلیغاتی میباشد. در واقع با آگاهی از قانون تیراژ میتوانید تا حد بسیار زیادی از قیمت این هدیه تبلیغاتی بکاهید.

طراحی تقویم تبلیغاتی

طراحی

یکی دیگر از مواردی که باعث این تغییر قیمت میشود طراحی تقویم تبلیغاتی است. اگر از مقالات دیگر به خاطر داشته باشید بارها و بارها به این موضوع اشاره شده است که طراحی مهم ترین و تاثیرگذارترین مورد در جذب مخاطب میباشد. در اوراق اداری مختاف یک طرح گرافیکی میتواند به خوبی جذب مخاطب را انجام دهد. در خصوص تقویم تبلیغاتی نیز به همین ترتیب میباشد. شما با انجام طراحی استاندارد میتواند به خوبی برند خود را در ذهن مخاطب تثبیت نمایید و در ادامه از فواید این امر استفاده نمایید.

در مورد طراحی تقویم تبلیغاتی نیز قوانینی وجود دارد که در گروه نوع چاپ شما میباشد. اگر شما قصد داشته باشید تیراژ سفارش خود را افزایش دهید و یک شیت اختصاصی را به تقویم های تبلیغاتی برند خود اختصاص دهید میتوانید تک تک جزئیات تقویم را دستخوش تغییرات قرار دهید. در واقع با انتخاب یک نمونه از تقویم تبلیغاتی میتوانید طراحی مورد نظر خود را که در برگیرنده شعار تبلیغاتی، رنگ سازمانی و… میباشد ارائه دهید. قطعا تقویم تبلیغاتی که دقیقا منطبق با طراحی اختصاصی شما میباشد بسیار تاثیرگذارتر خواهد بود.

اما از لحاظ تاثیر طراحی در قیمت چاپ تقویم نیز باید بگوییم قطعا طراحی تقویم تبلیغاتی اختصاصی بسیار بیشتر از طراحی یک تقویم در فرمت عمومی میباشد. چرا که در فرمت عمومی شما تنها اطلاعات اصلی برندتان اعم از شماره تلفن، لوگو، ایمیل و… را در تقویم درج مینمایید و این امر یک طراحی ساده و پیش پا افتاده است که بسیار مقرون به صرفه است. اما در فرمت اختصاصی به لحاظ آن که بستر کلی تقویم طراحی میشود دارای هزینه ای بیشتر خواهد بود. به همین جهت اگر هزینه تبلیغاتی کمی در اختیار دارید قطعا فرمت عمومی را انتخاب نمایید که هزینه طراحی آن نیز کمتر میباشد. اما توصیه تیم کارشناسان نقش و نگار به هیچ عنوان کاهش هزینه به واسطه استفاده از طراحی پیش پا افتاده نیست. چرا که شما با یک طرح گرافیکی استاندارد میتوانید تاثیرات بسزایی بر مخاطبانتان بگذارید و از این طریق به خوبی برندتان را در ذهن عموم مردم تثبیت نمایید.

انتخاب تقویم و تاثیر آن در قیمت چاپ تقویم

انتخاب تقویم و تاثیر آن در قیمت چاپ تقویم

انتخاب تقویم میتواند تا حد بسیار زیادی بر قیمت چاپ تقویم تبلیغاتی تاثیر بگذارد. قطعا همه ما به خوبی به قیمت نوسانی و افزایشی کاغذ آگاه هستیم. مشخص است هرچقدر میزان متریال استفاده شده در تقویم بیشتر باشد هزینه اولیه تولید آن نیز بیشتر میباشد.

انتخاب تقویم امری است که تا حد بسیار زیادی به سلیقه شخصی مشتریان بستگی دارد. اما در نهایت توصیه ما به شما انتخاب نمونه هایی است که از لحاظ ظاهری جذابیت بیشتری دارد.

فرمت چاپ

فرمت چاپ

یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین مواردی که باید به آن توجه شود فرمت چاپی است. چرا که فرمت های چاپی تا حد بسیار زیادی بر قیمت چاپ تقویم تاثیرگذار میباشد. فرمت های چاپی در دو نوع عمومی و اختصاصی وجود دارد.

هر دو نوع فرمت باتوجه به نامی که دارند به خوبی بیانگر ماجرا میباشند. در فرمت عمومی باتوجه به عمومی بودن نه تنها تقویم تبلیغاتی های شما بلکه هزاران تقویم دیگر در کنار هم قرار میگیرد و به یکبار چاپ میشو.د. باتوجه به عمومی بودن این فرمت قطعا محدودیت های بسیاری در این فرمت چاپی وجود دارد. اما در کنار تمامی این محدودیت ها قیمت چاپ تقویم تبلیغاتی هایی که در این فرمت چاپ میشود بسیار مقرون به صرفه میباشد.

فرمت چاپ اختصاصی نیز یکی دیگر از فرمت های چاپی است که شیت بندی در این فرمت کاملا اختصاصی میباشد. در واقع در فرمت اختصاصی فقط تقویم های شما موجود میباشد. به همین ترتیب است که شما مجاز به ایجاد هرگونه تغییر کوچک و بزرگی در آن خواهید بود. این فرمت چاپی علیرغم تمام برتری هایی که دارد از لحاظ قیمت دارای قیمت بالاتری نیز میباشد.

به همین ترتیب توصیه ما به شما مشتریانی که به دنبال سفارش تقویم تبلیغاتی با کمترین قیمت چاپ تقویم هستید استفاده از فرمت چاپ عمومی میباشد.

نکته حائز اهمیتی که در مورد این دو فرمت چاپ وجود دارد این است این دو فرمت کیفیت یکسانی دارند و مشتریانی که قصد استفاده از فرمت عمومی را دارند هیچگونه نگرانی از این بابت نداشته باشند.

نوع چاپ

نوع چاپ

آخرین مورد که از موارد تاثیرگذار در قیمت چاپ تقویم میتوان از آن یاد کرد نوع چاپ میباشد. باتوجه به پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی شاهد آن هستیم امروزه دستگاه های چاپی مختلفی روی کار آمده است. هر یک از این دستگاه های چاپ کاربرد منحصر به فردی دارد و از لحاظ ظاهر تاثیرات شایانی بر تقویم تبلیغاتی میگذارد. از جمله روش های چاپی مورد استفاده در چاپ تقویم میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 • افست
 • دیجیتال
 • طلاکوب
 • لیزر

هر یک از این موارد دارای مشخصه های منحصر به فرد میباشد. در مورد کاهش قیمت چاپ تقویم نیز انتخاب نوع چاپ میتواند بیشترین تاثیر را بگذارد.

به عنوان مثال چاپ افست از مقرون به صرفه ترین چاپ ها میباشد و عموما در تیراژ های بالا مورد استفاده قرار میگیرد. جالب است بدانید تک تک صفحات تقویم تبلیغاتی با استفاده از چاپ افست انجام میشود.

از معمول ترین و رایج ترین نوع چاپ نیز میتوان به چاپ لیزر که روی پلاک های آلومینیومی کوچک انجام میشود اشاره کرد. اغلب این نوع چاپ از هزینه کمی برخوردار است.

چاپ تقویم برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟
ثبت محصول درخواستی
صرفه جویی در وقت با نقش و نگار
ارسال تصویر

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

چاپ تقویم برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

تا این بخش از مقاله ما راهکارهایی را برای کاهش قیمت چاپ تقویم معرفی کردیم. اما قطعا در این مرحله برای شما این سوال به وجود می آید که آیا چاپ تقویم برای کسب و کار من مفید است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم برای هر صنف شغلی یکسری روش های تبلیغاتی وجود دارد که بر اساس تجربه میتوان آن را معرفی کرد. به همین ترتیب گروه تبلیغاتی نقش و نگار امکان کسب مشاوره رایگان را برای شما مشتریان ایجاد نموده است. برای این منظور به راحتی میتوانید فرم فوق را تکمیل نموده و در کوتاه ترین زمان از مشاوره رایگان ما بهرمند گردید. همچنین به راحتی یک تماس تلفنی ساده نیز میتوانید نسبت به اخذ مشاوره رایگان اقدام نمایید.

اما اگر برای شما سوال برانگیز است که چاپ تقویم میتواند برای شما مناسب باشد یا خیر باید بگوییم به صورت کلی تقویم تبلیغاتی میتواند برای تمام کسب و کارهایی که به دنبال قدر دانی از مشتیانشان هستند مفید باشد. اگر از ابتدای این مقاله به خاطر داشته باشید به این موضوع اشاره شد که تقویم تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی کاربردی است. در واقع مخاطبان شما جزء هر قشر و هر رده سنی که باشند قطعا برای یکبار هم که شده در طول روز به یک تقویم نیازمند خواهند بود. پس شما در هر حوزه شغلی که فعالیت داشته باشید  به راحتی با ارائه تبلیغات خود روی یک تقویم میتوانید نسبت به جذب مخاطبان اقدام نمایید.

در این مقاله قصد داشتیم شما را با چاپ تقویم و روش های کاهش قیمت چاپ تقویم آشنا سازیم. امیدواریم این مقاله نیز تا حدی شما را نسبت به انتخاب صحیح هدایت نماید.

منبع : ” نقش نامه “