سفارش سررسید تبلیغاتی آسان

سفارش سررسید

سفارش سررسید تبلیغاتی در چند دقیقه !

سفارش سررسید یکی از دشوارترین اموری است که اغلب صاحبین مشاغل در انتهای هر سال با آن مواجه هستند. شاید الان به این فکر کنید چرا سفارش سررسید سخت است.

امروزه باتوجه به پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه های چاپی متحمل تغییرات بسیاری شده اند به همین جهت دستگاه های چاپی با قابلیت بالا روی کار آمده است که توانایی چاپ روی هر شئ با هر خصوصیات ظاهری را دارد. البته این امر در ظاهر نکته ای مثبت است و تمامی هدایای تبلیغاتی که امروزه در جامعه تبلیغات وجود دارد را مدیون چنین دستگاه های چاپی هستیم.

اما با وجود این نکته مثبت چرا باز هم سفارش سررسید را امری دشوار میدانیم؟ همانطور که به این موضوع اشاره کردیم پیشرفت دستگاه های چاپی منجر به گستردگی طیف هدایای تبلیغاتی شده است سررسید تبلیغاتی نیز یکی از انواع این هدایای تبلیغاتی است که انواع مختلفی دارد و امروزه چنان پیشرفتی کرده است که روز به روز شاهد سررسیدهایی با کیفیت و مختلف هستیم.

این سطح از پیشرفت باعث تنوع بالای سررسید تبلیغاتی شده است و مهم دلیلی که افراد در سفارش سررسید با مشکل مواجه می شوند همین موضوع است.

نقش و نگار به عنوان برترین مرکز چاپ در کرج برای آسان نمودن سفارش سررسید در قالب نقش نامه توضیحاتی تکمیلی ارائه داد تا از این طریق روند سفارش سررسید را آسان نماید.

پیشنهاد می کنیم پیش از سفارش سررسید نقش نامه بهترین راهنمای خرید سررسید تبلیغاتی را مورد مطالعه قرار دهید.

معیارهای سفارش سررسید تبلیغاتی

معیارهایی که هر شخصی قبل از سفارش سررسید باید به آن واقف باشد

اگر هر شخصی یکسری اطلاعات جانبی در مورد خرید محصول خود داشته باشد قطعا هنگام سفارش سررسید با مشکل مواجه نخواهد شد. در این نقش نامه قصد داریم اطلاعاتی جانبی جهت سفارش سررسید ارائه دهیم.

  • انتخاب زمان مناسب برای سفارش سررسید
  • انتخاب فرمت چاپی پیش از سفارش
  • انتخاب نوع جلد پیش از سفارش سررسید
  • انتخاب نوع چاپ
  • سفارش سررسید با آگاهی از روش های صحافی

در قسمت های بعد در مورد هر یک از موارد فوق در راستای سفارش سررسید توضیحاتی تکمیلی ارائه خواهیم داد. با استفاده از این موارد در کمترین مدت زمان می توانید سفارش سررسید را انجام داده و از نتیجه آن لذت ببرید.

انتخاب بهترین زمان برای خرید سررسید

انتخاب زمان مناسب برای سفارش سررسید

تصور نادرستی در مورد هدایای تبلیغاتی وجود دارد. اغلب افراد جامعه انتظار معجزه از هدایای تبلیغاتی به خصوص سررسید تبلیغاتی و تقویم تبلیغاتی را دارند در حالی که این انتظار تنها زمانی قابل قبول است که تمامی معیارها قبل از سفارش سررسید در نظر گرفته شود و سفارش سررسید دقیقا مطابق آن باشد.

اگر شما از معیارهای سفارش سررسید آگاه نباشید قاعدتا نمی توانید بهترین انتخاب را داشته باشید و حتی نمیتوانید نتیجه درستی از تبلیغات خود اخذ نمایید.

اولین و مهم ترین معیار سفارش سررسید تبلیغاتی انتخاب زمان درست سفارش است. اجازه دهید قبل از آن که به زمان درست و مناسب برای سفارش سررسید اشاره کنیم موضوعی را شفاف سازی نماییم.

تا به حال به این موضوع اندیشیده اید که اصلا چرا از تقویم و سررسید به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده می شود؟ اگر نقش نامه های دیگر را مورد مطالعه قرار داده باشید حتما به این موضوع پی برده اید که تقویم و سررسید جزء مهم ترین و با ارزش ترین هدایای تبلیغاتی هستند.

زندگی روزمره خود را با دقت بنگرید، در طول روز بیش از همه به چه چیزی نیاز دارید؟ برای مدیریت یک روز شلوغ از چه چیزی استفاده می کنید؟ برای اطلاع یافتن از تاریخ روز چطور ؟

قطعا اولین چیزی که به ذهن شما خطور می کند سررسید و تقویم است. پس در زندگی هر شخصی تقویم و سررسید بیشترین کارآیی را دارد. کاربردی بودن محصولات تبلیغاتی از جمله مهم ترین معیارهای انتخاب آن می باشد.

از آنجا که سررسید و تقویم تبلیغاتی برای هر سال منحصرا تولید و چاپ می شود پس اگر قرار باشد سررسید را به عنوان یک هدایای تبلیغاتی به مخاطبان خود ارائه دهید باید در ابتدای سال آن را عرضه کنید.

اما پروسه تولید و چاپ سررسید تبلیغاتی نیز بسیار پیچیده و زمان بر است و باید مدت زمان تولید آن را نیز در نظر بگیرید. کارشناسان چاپ نقش و نگار عموما بهترین زمان سفارش سررسید را انتهای هر سال معرفی می کنند.

اگر شما هم جزء افرادی هستید که برای ارتقاء کسب و کار خود قصد سفارش سررسید را دارید پیشنهاد می کنیم از ماه های پایانی هر سال پروسه سفارش سررسید تبلیغاتی را طی نمایید.

برگزیدن فرمت چاپی مناسب

انتخاب فرمت چاپی پیش از سفارش

پیش از آن که سفارش سررسید را انجام دهید لازم است فرمت چاپی سررسید را انتخاب کنید. در حالت کلی سررسید تبلیغاتی در دو فرمت اختصاصی و عمومی چاپ می شود. این دو چاپ از جهات مختلفی با هم تفاوت دارند.

اغلب فعالیت های چاپی که متریال آن کاغذ است از جمله سررسید، تمامی اوراق اداری همچون سربرگ، تراکت، قبض و فاکتور و… با استفاده از شیت بندی انجام می شود. فرمت های عمومی و اختصاصی نیز ناشی از این شیت بندی است. در فرمت چاپ عمومی همانطور که از نامش مشخص است اجزاء سررسید شما در کنار سررسید های دیگر قرار میگیرد و پروسه چاپ آن همزمان انجام میشود. پس طبیعتا چاپ عمومی یکسری محدودیت برایتان به همراه خواهد داشت زیرا شما مجبور به رعایت قوانین شیت بندی کلی هستید. در مقابل در مورد فرمت اختصاصی قضیه کاملا متفاوت است.

در مورد فرمت اختصاصی سررسید شیت کلی در اختیار شما قرار دارد. بدین معنی که شما در مقابل اجرای تمام تمام تغییرات ظاهری در سررسید خود مجاز می باشید و غیر از قوانین چاپی مجبور به رعایت قوانین دیگری نخواهید بود.

البته این دو نوع فرمت از لحاظ قیمت نیز با یکدیگر متفاوت می باشند. عموما از لحاظ قیمت فرمت اختصاصی مستلزم هزینه بیشتر می باشد. اما نگران این موضوع نباشید متخصصان نقش و نگار برای رفع این مشکل نقش نامه ای تهیه کردند و در آن به برخی از نکات و ریزه کاری های چاپی اشاره نمودند که به راحتی با استفاده از آن می توانید سررسید تبلیغاتی در فرمت اختصاصی را چاپ نمایید.

برای چاپ سررسید اختصاصی با صرف کمترین هزینه پیشنهاد می کنیم نقش نامه ” چاپ سررسید اختصاصی ارزان ” را مورد مطالعه قرار دهید.

پس یکی دیگر از موارد مهم که قبل از سفارش سررسید باید از آن آگاه باشید فرمت های چاپی سررسید است.

انتخاب نوع جلد سررسید تبلیغاتی

انتخاب نوع جلد پیش از سفارش سررسید

نوع جنس جلد سررسید تبلیغاتی یکی از مهم ترین مواردی است که سرنوشت سررسید تبلیغاتی شما به آن وابسته است. پس لازم است پیش از آن که نسبت به سفارش سررسید اقدام نمایید با انواع جنس جلد سررسید آشنایی داشته باشید.

اگر بخواهیم به انواع سررسید تبلیغاتی از لحاظ جنس و نوع جلد اشاره کنیم باید به سررسید چرم و ترمو، سررسید سلفونی، سررسی تبلیغاتی با جلد گالینگور و البته سررسید هایی با جلد چرم به خودی خود در دو نوع سررسید با جلد چرم طبیعی و سررسید با جلد چرم مصنوعی موجود می باشد.

اما بنظر شما چرا نوع جلد سررسید تبلیغاتی تا این حد در سفارش سررسید تاثیر گذار است؟

اول نکته ظاهر سررسید است، بیش از نیمی از  ظاهر سررسید در گروی نوع جنس جلد آن می باشد پس قاعدتا پیش از سفارش سررسید باید با انواع جلد سررسید آشنایی داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع آن را برگزینید. اما نکته مهم تر نوع چاپ روی جلد سررسید می باشد.

هر یک از این جلد هایی که در قسمت فوق معرفی شد نوع چاپ به خصوصی را می طلبد و اگر از چاپ دیگری استفاده شود نه تنها به زیبایی آن چیزی اضافه نخواهد شد بلکه ظاهر زیبای سررسید شما نیز تحت تاثیر آن قرار خواهد گرفت.

فراموش نکنید این سررسید شما قرار است به عنوان نماینده ای از برندتان در جوامع مختلف ظاهر شود و نوعی بازاریاب برای برند شما محسوب می گردد. در قسمت بعد بیشتر در مورد چاپ سررسید تبلیغاتی صحبت خواهیم کرد و به تاثیر آن در سفارش سررسید اشاره خواهیم کرد. اما تا به اینجای کار متوجه تاثیر انتخاب نوع جلد در سفارش سررسید شده اید و قطعا به خوبی متوجه شده اید پیش از سفارش سررسید باید از انواع جلد سررسید و خصوصیات و ویژگی های ظاهری هر یک اطلاعاتی سطحی داشته باشید.

انتخاب بهترین نوع چاپ سررسید

انتخاب نوع چاپ

مورد دیگری که در قسمت قبل نیز به آن اشاره شد نوع چاپ است که از جمله مهم ترین معیارهای سفارش سررسید می باشد. در حالت کلی چاپ سررسید تبلیغاتی در دو قسمت روی جلد و صفحات داخلی انجام می شود.

اما بیشترین حساسیت در مورد چاپ روی جلد سررسید تبلیغاتی وجود دارد. زیرا چاپ صفحات داخلی با وجود پیشرفت هایی که دستگاه های چاپی شاهد آن بوده اند بسیار با کیفیت انجام می شود.

اما در مورد چاپ روی جلد سررسید تبلیغاتی حساسیت بیشتری وجود دارد و اغلب افرادی که برای سفارش سررسید به نقش و نگار مراجعه می کنند از روش های چاپ بادوام برای جلد سررسید خود آگاهی نداشته و این باعث آسیب های تبلیغاتی می شود.

در پروسه سفارش سررسید پس از انتخاب نوع جلد باید مناسب ترین نوع چاپ انتخاب گردد زیرا هر نوع جلد سررسید نوع به خصوصی از چاپ را میطلبد. به عنوان مثال اگر سفارش سررسید سلفونی دارید به هیچ عنوان نمیتوانید از چاپ لیزر برای آن استفاده کنید زیرا این نوع جلد با قرار گرفتن در معرض حرارت آسیب می بیند. با آسیب دیدن چاپ سررسید بدنه اصلی تبلیغات شما نیز آسیب خواهد دید. پس انتخاب نوع چاپ سررسید نیز از جمله مهم ترین نکته در سفارش سررسید می باشد.

انتخاب بهترین روش صحافی سررسید

سفارش سررسید با آگاهی از روش های صحافی

صحافی سررسید تبلیغاتی مهم ترین عامل در تولید سررسید می باشد که پیش از سفارش سررسید قطعا باید از روش های صحافی آگاهی داشته باشید. مهم ترین عاملی که در صحافی سررسید تبلیغاتی نقش دارد فرمت تاریخ صفحات داخلی سررسید تبلیغاتی می باشد. زیرا همین فرمت صفحات داخلی هستند که تعداد برگه های سررسید را مشخص می سازند.

برای آگاهی از انواع صحافی سررسید تبلیغاتی برای انتخاب بهترین روش صحافی پیشنهاد می کنیم نقش نامه ” روش های صحافی سررسید تبلیغاتی ” را مورد مطالعه قرار دهید.

پیش از سفارش سررسید حتما با آگاهی از انواع صحافی سررسید تبلیغاتی بهترین روش را برگزینید.